R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yandex Mail

  Yandex Mail (Rusça: Яндекс.Почта), genel internet kullanıcısına hizmet veren ücretsiz elektronik posta servisidir.

  Başta arama motoru hizmeti olmak üzere geniş ürün ve hizmet yelpazesi bulunan Rusya merkezli Yandex şirketince geliştirilip, kullanıcıya sunulmuştur. Spam gönderi filtreleme ve antivirüs denetim kabiliyeti özelliklerine sahip elektronik posta servisidir.

  Yandex Mail Giriş

  Yandex e-posta hizmetinin giriş adresi https://mail.yandex.com.tr'dir. Bu adres üzerinden, Yandex e-posta hesabınıza giriş yapabilir ve e-postalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Yandex e-posta, güvenli, hızlı ve kullanımı kolay bir e-posta hizmetidir ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Yandex e-posta hesabı oluşturmak için, https://mail.yandex.com.tr adresine giderek kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

  Yandex Mail kullanıcılarına dahili çeviri desteği sunar. Mail servisi Yandex’ in diğer ürün ve hizmetleriyle entegre olarak kullanılabilir. 40 farklı dilde anlık e-posta çeviri desteği bulunur. Yandex Mail’in web sürümünün dışında iOS ve Android için geliştirilmiş mobil uygulaması bulunur.

  Yandex Mail tarihçesi

   Yandex Mail, Yandex şirketi tarafından Rusya merkezli e-posta servisi oluşturmak üzere 26 Haziran 2000’de kullanıma sunulmuştur.

  Yandex, mail servisi Yandex Mail’de “Yandex Mail for domain(alan adı)” şeklinde yeni bir hizmeti 2009 yılında kullanıma sundu. Yandex Mail’in domain servisi sayesinde kullanıcılar yaklaşık 1000 adet e-posta hesabı oluşturabiliyor.

  Servisin bilinen en önemli özelliklerinden spam filtreleme özelliği servise 2010 yılında dahil edildi. 2011 yılında kullanıcıların uluslararası e-posta gönderilerine yönelik çeviri desteği İngilizce ve Ukraynaca ile sınırlı olacak şekilde servise dahil edildi. 2012’de Avrupa’nın en önemli e-posta servislerinden birisi haline gelmiştir.

  2013’de e-posta şablonu dahil edilen Yandex Mail, aynı yıl “Marker” isimli bir otomatik posta tanımlama teknolojisini kullanmaya başladı. Sistem, kullanıcıya gelen e-postaları türlerine göre ayrıştırıp, ek işlem özellikleri kazandırır.

  Yandex Mail 360

  Yandex Mail 360, ücretli abonelik servisidir. Yandex Mail’inde dahil olduğu Yandex’in diğer hizmetlerini de içeren çalışma alanı hizmetidir. Abonelik kapsamında;

  • Yandex Mail
  • Yandex Messenger
  • Telemost
  • Belgeler
  • Takvim
  • Notlar
  • Yandex Disk servisleri yer alır.

  Yandex 360 ile kullanıcılar özel e-posta adresi alabilir. Tüm Yandex servislerinde yer alan reklamlar, Yandex 360 aboneliğinde bulunmaz.

  Yandex 360 abonelik tarifeleri aylık ve yıllık seçenekleriyle;

  • Standart 100
  • Premium 1000
  • Premium 3000
  • Premium 5000
  • Premium 10000 şeklindedir.

   

  Yazıyı Paylaş
  İçeriği Faydalı Buldunuz mu?
  Yandex Mail
  Yandex Mail Logo Yandex Mail Logo
  Endüstri

  İnternet, Mail web servisleri

  Genel merkezi

  119021 Lev Tolstoy st. 16, Moskova, Rusya

  Kilit kişiler

  Arkady Volozh (CEO)

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et