R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yaani Mail

  Yaani Mail, tamamen milli elektronik posta platformudur. Türk yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen arama motoru Yaani’nin e-posta servisidir.

  Yaani Mail, Google’ nin Gmail, Microsoft’un Outlook ve Yandex’in Yandex Mail servislerine %100 milli alternatif olarak geliştirilmiştir. Servis, Turkcell tarafından tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

  Yerli e-mail servisi Chrome, Safari ve Mozilla Firefox tarayıcılarında “yaanimail.com” adresi üzerinden kullanılabilir. Mobil cihazlar için geliştirilmiş YaaniMail uygulaması da bulunur.

  YaaniMail uygulaması Android 5.0 ve üzeri ile ıOS 13 ve üzeri mobil işletim sistemlerinde kullanılabilir. YaaniMail mobil uygulaması Google PlayStoreHuawei AppGallery ve AppStore uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir. Yaani Mail’in henüz beta sürümünde MacOS ve Windows işletim sistemlerinde çalışan masaüstü uygulaması da bulunur.

  Yaani Mail tarihçe

  Yaani Mail, 2019 yılında hizmete açılmıştır. Turkcell, uluslar arası teknoloji ve yazılım şirketi servislerinin kullanıcı verilerini yurtdışında barındırmasına karşı yerli e-posta servisini geliştirmiştir. E-posta servisindeki tüm veriler Turkcell veri merkezlerinde barındırılarak, yurtiçinde tutulur.

  Yaani Mail özellikleri

  Tamamen ücretsiz hesap oluşturulabilen Yaani Mail, Türkçe dışında İngilizce dil desteğine de sahiptir. YaaniMail’de açılan her yeni ücretsiz hesapta kullanıcılara 2 GB e-posta saklama alanı sağlanmaktadır.

  Yaani Mailde’de saatlik 100, günlük 1000 kullanıcıya e-posta gönderim sınırı mevcuttur. Her e-mail boyutu da 50 MB ile sınırlandırılır.

  Turkcell abonelerinin dışında Türk Telekom ve Vodafone gibi diğer GSM operatör aboneleri tarafından da ücretsiz olarak kullanılır. Her GSM numarası için 10 adet Yaani Mail hesabı açma sınırlaması uygulanır.

  Yaani kurumsal

  Yaani Mail kurumsal, kurum ve şirketler için sunulan profesyonel e-posta servisidir. Şirketlerin kurum içi ve kurum dışı e-posta gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Yaani Mail Kurumsal bulut(cloud) servisi ücretlidir. 1, 2, 10, 50 ve 100 GB şeklinde aylık ücretlendirmeli bulut alanı paketleri bulunur.

  Yaani Mail kurumsal servisi paketleri bulut alanı haricinde;

  • Mobil ve web’ de kullanılabilir,
  • Tüm e-posta servisleriyle uyumlu,
  • Yerinde kurulum desteği,
  • Arşivleme,
  • Açık kaynak uyumluluğu,
  • Yönetim paneli desteği içerir.

   

   

  Yazıyı Paylaş
  İçeriği Faydalı Buldunuz mu?
  Yaani Mail
  Yaani Logo Yaani Logo
  Slogan

  Yaani Bizim Mail

  Site türü

  Web postası

  Kayıt

  Gerekli

  Kullanılabilir dil(ler)

  Türkçe, İngilizce

  Sahip

  Turkcell

  Başlama tarihi

  2019

  Geçerli durum

  Aktif

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et