R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Dijital Ticaret Odası

  Dijital Ticaret Odası, Temmuz 2014’de blockchain teknolojisi ve kripto paralar üzerine kurulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir dijital savunuculuk grubudur. Bitcoin ve diğer dijital para birimlerini ve dijital varlıkların gelişimini destekler. Dijital Ticaret Odası, kuruluş amacı olarak kripto para birimlerinin gelişiminde rol oynar. Dijital para birimleri ve dijital varlıkları korumaya yönelik bir tutum izler. 

  Djiital Ticaret Odası (Chamber of Digital Commerce), Perianne Boring tarafından kurulmuştur. Boring aynı zamanda topluluğun CEO’luk görevini de üstlenmektedir. Grubun merkezi Amerika’nın başkenti olan Washington DC’dir. 2014 yılında oluşturulan bu oda, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Kendi içerisinde bir yönetim ve danışma kurulu bulunmaktadır. Yönetim kadrosu oldukça geniş olan bu topluluk, dijital finans alanında öne çıkmaktadır.

  Dijital Ticaret Odası’na üyelik nasıl olur?

  Dijital Ticaret Odası (Chamber of Digital Commerce), dijital varlıkların ve dijital para birimlerinin destekleyicisidir. Kripto varlıklar ve dijital para kaynakları ile ilgili sektör içerisinde yeri olan bir topluluktur. Dolayısıyla da kripto varlıkların referansı olma noktasında bir konumu vardır. 

  Dijital Ticaret Odasına üyelik için izlenecek adımlar:
  Üyelik için ise resmi siteye giriş yapılır. 
  “Join us” ikonuna tıklanmalıdır.
  Açılan sayfadaki şartlar ve bilgilendirmeler okunmalıdır.
  “Join the Chamber” adımına tıklanır.
  Adımlar tamamlanır.

  Kripto para dünyasında Dijital Ticaret Odası'nın yeri

  Dijital Ticaret Odası, kripto savunucuları olarak bilinir. Kripto paralar, günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmayan başlanan dijital finans varlıklarıdır. Ancak belli bir kurum ya da kuruluş tarafından garantilenmemiştir. Bu noktada Dijital Ticaret Odası, blockchain varlıklarının savunuculuğunu üstlenmektedir. 

  Yazıyı Paylaş
  İçeriği Faydalı Buldunuz mu?
  Dijital Ticaret Odası
  Kurucu

  Perianne Boring

  Yöntem

  Lobicilik, Savunuculuk, Halkla ilişkiler

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et