R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Coşkun Çetin

  Coşkun Çetin (d. 25 Haziran 1989, İzmir), Türk iş adamı, Girişimci, MegaTR Hosting kurucusu ve R10.net sahibi ve yöneticisidir. 

  Eğitim hayatı

  İlkokul eğitimini İzmir Karşıyaka Fevzi Paşa İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra ortaokulu Engin Hayri Özmeriç okulunda tamamlandı. İzmir’de Alsancak Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra yüksek öğrenimini İzmir’in köklü Üniversitelerinden Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamladı.

  Kariyeri

  Coşkun Çetin, 2007 yılında lise öğrenimi devam ederken, ilk girişimi olan MegaTR Hosting firmasını kurdu. 

  2013 yılında R10.net hisselerinin büyük payını alarak yönetim kurulu başkanı oldu. 2018 senesinin ilk çeyreğinde R10.Net hisselerinin tamamını alarak tek sahibi olmuştur. R10 sayesinde kullanıcılar birbirleriyle rahatlıkla fikir alışverişinde bulunabilmekle beraber birbirleriyle yardımlaşabilmekte ve aralarında bir ticaret ağı oluşturabilmekte. Gençleri Webmaster’lığa yönlendiren R10, ek gelir elde etme imkânı da tanımaktadır. İçerisinde yer alan ticaret bölümü sayesinde çoğu alanda gençler ek gelir elde edebilmekte. R10 şu anda Türkiye’nin en büyük Webmaster platformu unvanını taşımaktadır.

   
   

  Yazıyı Paylaş
  İçeriği Faydalı Buldunuz mu?
  Coşkun Çetin
  R10.Net Yönetim Kurulu Başkanı (Coşkun Çetin) R10.Net Yönetim Kurulu Başkanı (Coşkun Çetin)
  Doğum

  25 Haziran 1989 (32 yaşında) İzmir, Türkiye

  Milliyet

  Türk

  Eğitim

  Dokuz Eylül Üniversitesi

  Meslek

  İş İnsanı

  Organizasyon

  R10.net, MegaTR

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et