R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'a Emoji ile Tepki Verme Geldi: Nasıl Kullanılır?

  WhatsApp, mesajlaşmayı kolaylaştıracak yeni emojiyle tepki verme özelliğini duyurdu. WhatsApp'ın emoji tepkileri nasıl kullanılır?

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 07.05.2022 12:07 1335 2 dk okuma süresi
  WhatsApp'a Emoji ile Tepki Verme Geldi: Nasıl Kullanılır?
  Son Düzenleme:

  Birçok mesajlaşma uygulaması artık kullanıcılara bir sohbet mesajlarına emoji ile tepki verme yeteneği sunuyor. Örneğin Facebook Messenger kullanıcıları, bir konuşmada emoji tepkilerini kullanabilir. Şimdi Meta'ya ait başka bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp da emoji tepki özelliği aldı.

  Mark Zuckerberg tarafından Instagram Hikayelerinde paylaşılan yeni özellik, WhatsApp kullanıcılarına bir emoji tepkisi kazandırıyor. 5 Mayıs'ta sunulmaya başladığını duyurulan özelliği; WhatsApp Başkanı Will Cathcart video aracılığıyla doğruladı.

  WhatsApp'taki emoji tepkileri hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlattık.

  WhatsApp'ta emoji ile tepki verme

  Emoji tepkileri, başka bir kişiye mesajlarını gördüğünüzü ve bu konuda belirli bir şekilde hissettiğinizi göstermek için kullandığınız emojilerdir. Emoji tepkileri, bir yanıt yazmak zorunda kalmadan bir mesaja yanıt vermenin evrensel, görsel ve basit bir yoludur.

  WhatsApp mobil uygulamasının en son sürümünü indirmeniz (veya güncellemeniz) gerekir. WhatsApp'ta emoji tepkileri görmüyorsanız, özelliği getiren yazılım güncellemesinin sunucu tarafında sunulacağını unutmayın. Herkesin WhatsApp'ta emoji tepkileri alması birkaç hafta sürebilir.

  WhatsApp'ta bir mesajda emoji tepkilerini kullanmak istiyorsanız şu adımları izleyin:

  1. WhatsApp mobil uygulamasının en son sürümünü açın.
  2. Bir sohbette herhangi bir mesaja uzun basın.
  3. Altı emoji reaksiyonu ile bir açılır pencere görünecektir.
  4. Kullanmak için emoji tepkilerinden birini seçin.
  5. Emoji tepkiniz, daha önce seçtiğiniz mesajın altında görünecektir.

  WhatsApp hangi emojiyi sunuyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Lansman sırasında altı emoji tepkisi mevcut olduğu gözlemlendi: Başparmak havada, kalp, sevinç gözyaşları döken yüz, ağzı açık yüz, ağlayan yüz, katlanmış eller.

  Fakat WhatsApp, genellikle mesajlarda kullanabileceğiniz tüm emoji ve ten tonlarını desteklemeye söz verdi.

  WABetaInfo'ya göre WhatsApp, gönderdiğiniz mesajlara emoji tepkileri için bildirimleri etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için bir özelliği beta test ediyor. Tepki bildirimleri geçiş düğmesini Ayarlar > Bildirimler altında Tepki Bildirimleri adlı bir menü seçeneği olarak bulabilirsiniz.

  Siz WhatsApp'ın emoji tepkileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  AMD Ryzen 7 7730U Özellikleri ile Ortaya Çıktı

  AMD Ryzen 7 7730U özellikleri ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. Buna göre işlemcinin, orta segment bilgisayarlarda yüksek performans göstermesi bekleniyor.

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  WhatsApp'a Emoji ile Tepki Verme Geldi: Nasıl Kullanılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et