R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Yeni Özelliklerini Ücretli Abonelik ile Verecek!

  WhatsApp, ücretli bir abonelik seçeneği üzerinde çalışıyor. WhatsApp çoklu cihaz desteği için ücret isteyebilir. İşte detaylar.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 12.05.2022 11:59 1198 2 dk okuma süresi
  WhatsApp Yeni Özelliklerini Ücretli Abonelik ile Verecek!
  Son Düzenleme:

  Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kısa süre önce rakip uygulaması Telegram'da bulunan ve çok beklenen bir özellik olan çoklu cihaz desteğini tanıttı.

  WhatsApp Business, sadece işletmeler için değil, WhatsApp'ı her iki telefonunda da kullanmak isteyen iki SIM karta sahip kullanıcılar için popüler hale geldi. İşletmeler, müşterileriyle bağlantı kurmak, soruları yanıtlamak ve sipariş almak için WhatsApp'ı kullanabiliyor.

  Şu anda WhatsApp, kullanıcıların hem WhatsApp hem de WhatsApp Business'ta dört ek cihazı ücretsiz olarak bağlamasına izin veriyor. WaBetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göre WhatsApp, WhatsApp Business için ücretli abonelik sunmaya çalıştığında bu durum yakında değişebilir.

  WhatsApp Business için ücretli abonelik geliyor

  WhatsApp Business için ücretli abonelik geliyor

  Yukarıdaki rapora göre ücretli abonelik, WhatsApp Business kullanıcılarının tek bir WhatsApp hesabına 10 adede kadar cihazı bağlamasına izin verecek ve birden fazla çalışanın telefonlarında aynı hesaba erişebileceği için işletmelerin müşterileriyle bağlantı kurmasını kolaylaştıracak. 

  Şu anda aboneliğin hesaba başka özellikler getirip getirmediği bilinmiyor, ancak Meta'ya ait mesajlaşma uygulamasının abonelik planını daha heyecanlı hale getirmek için birkaç başka özellik sunmasını bekliyoruz. 

  Ancak yeni özelliğin maliyeti ve abonelik süresi bile bilinmiyor. Ayrıca bunun tek seferlik bir abonelik olup olmadığı veya kullanıcıların tekrar eden bir ücret ödemesi gerekip gerekmediği konusunda da bilgi yok.

  Platfromun ayda yaklaşık 1 dolar istemesi ve yıllık abonelikler için 10 dolar alması muhtemel görünüyor. Abonelik muhtemelen WhatsApp Business ile sınırlı olacak ve normal WhatsApp kullanıcıları bu seçeneği alamayabilir.

  Siz WhatsApp ücretli abonelik ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  WhatsApp Yeni Özelliklerini Ücretli Abonelik ile Verecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et