R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Yeni Özelliklerini Ücretli Abonelik ile Verecek!

  WhatsApp, ücretli bir abonelik seçeneği üzerinde çalışıyor. WhatsApp çoklu cihaz desteği için ücret isteyebilir. İşte detaylar.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 12.05.2022 11:59 1260 2 dk okuma süresi
  WhatsApp Yeni Özelliklerini Ücretli Abonelik ile Verecek!
  Son Düzenleme:

  Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kısa süre önce rakip uygulaması Telegram'da bulunan ve çok beklenen bir özellik olan çoklu cihaz desteğini tanıttı.

  WhatsApp Business, sadece işletmeler için değil, WhatsApp'ı her iki telefonunda da kullanmak isteyen iki SIM karta sahip kullanıcılar için popüler hale geldi. İşletmeler, müşterileriyle bağlantı kurmak, soruları yanıtlamak ve sipariş almak için WhatsApp'ı kullanabiliyor.

  Şu anda WhatsApp, kullanıcıların hem WhatsApp hem de WhatsApp Business'ta dört ek cihazı ücretsiz olarak bağlamasına izin veriyor. WaBetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göre WhatsApp, WhatsApp Business için ücretli abonelik sunmaya çalıştığında bu durum yakında değişebilir.

  WhatsApp Business için ücretli abonelik geliyor

  WhatsApp Business için ücretli abonelik geliyor

  Yukarıdaki rapora göre ücretli abonelik, WhatsApp Business kullanıcılarının tek bir WhatsApp hesabına 10 adede kadar cihazı bağlamasına izin verecek ve birden fazla çalışanın telefonlarında aynı hesaba erişebileceği için işletmelerin müşterileriyle bağlantı kurmasını kolaylaştıracak. 

  Şu anda aboneliğin hesaba başka özellikler getirip getirmediği bilinmiyor, ancak Meta'ya ait mesajlaşma uygulamasının abonelik planını daha heyecanlı hale getirmek için birkaç başka özellik sunmasını bekliyoruz. 

  Ancak yeni özelliğin maliyeti ve abonelik süresi bile bilinmiyor. Ayrıca bunun tek seferlik bir abonelik olup olmadığı veya kullanıcıların tekrar eden bir ücret ödemesi gerekip gerekmediği konusunda da bilgi yok.

  Platfromun ayda yaklaşık 1 dolar istemesi ve yıllık abonelikler için 10 dolar alması muhtemel görünüyor. Abonelik muhtemelen WhatsApp Business ile sınırlı olacak ve normal WhatsApp kullanıcıları bu seçeneği alamayabilir.

  Siz WhatsApp ücretli abonelik ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  WhatsApp Yeni Özelliklerini Ücretli Abonelik ile Verecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et