R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Boys Hayranlarını Sevindiren Haber Geldi!

  Sevilen süper kahraman dizisi The Boys’tan güzel haber geldi. Dizi hayranları 3.sezon finalini kısa bir süre sonra yapan diziye dair yapılan son açıklama merak uyandırdı. İşte detaylar!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  16.07.2022 14:02 1815 2 dk okuma süresi
  The Boys Hayranlarını Sevindiren Haber Geldi!
  Son Düzenleme:

  Süper kahraman temalı film ve diziler son dönemin en yüksek trendleri arasında yer alıyor. Özellikle “Marvel Sinematik Evreni(MCU)” ve “DC Extended Universe(DC Genişletişmiş Evreni)” yapımlarıyla sinema sektörüne yön veriyor. Ayrıca Netflix ve Disney Plus gibi dijital yayın platformlarında yayınlanan süper kahraman temalı dizilerde oldukça yüksek izlenme oranlarını yakalıyor.

  Süper kahraman furyası içerisinde bir diğer dijital yayın platform Amazon Prime Video tarafından da bir dizi projesi başlatılmıştı. Kısa bir süre önce 3.sezon finalini yapan The Boys isimli diziyle, Amazon Prime Video’da bu alanda ne kadar başarılı olduğunu göstermişti. Geniş hayran kitlesi bulunan The Boys 3.sezon finalinin ardından 4.sezon hazırlıklarına da başladı. Hayranların şimdiden heyecanla beklediği The Boys 4.sezondan önce yeni bir haber geldi. Amazon Studios, The Boys yan dizisi çekeceğini açıkladı.

  Amazon Studios tarafından yapılan açıklamaya göre The Boys dizisinin kolejde geçecek, içerisinde genç ve yetişkin süper kahramanların bulunduğu bir yan dizi yapacak.

  Kolej Dönemindeki Süper Kahramanlar İşlenecek!

  Süper kahraman dizileri arasında izlenme istatistikleriyle öne çıkan The Boys dizisinin hayranları için evrenin genişleyeceği müjdesi verildi. Açıklama 3.sezon finalinin ardından The Boys resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

  Amazon Studios’un çekeceği ve Amazon Prime Video’da yayınlanacak The Boys yan dizisinin resmi adının “Gen V” olacağı da doğrulandı.

  Amerikan kolej dizileri ve filmleri tüm dünyada yüksek izlenme oranlarını yakalıyor. Amazon Studios, bu temayı süper kahraman temasıyla bir araya getirmeyi hedefliyor. Dizi bir kolejde eğitim gören genç süper kahramanları ele alacak. Dizi hayranlarının yakından bildiği “Vought International” yan dizi de genç süper kahramanların okuduğu koleji yönetiyor. 

  Twitter’dan yapılan videolu açıklamada The Boys yan dizisi Gen V oyuncu kadrosuna dair de önemli ipuçları veriliyor. Videoda yer alan ve oyuncu kadrosunda olacağı tahmin edilen isimler arasında “Asa German”, “Chance Perdomo”, “Derek Luh”, “Jaz Sinclair”, “Lizzie Broadway”, “London Thor”, “Maddie Philips” ve “Patrick Schwarzenegger” yer alıyor.

  Amazon’un Gen V dizisinin oyuncu kadrosunda bu isimlerin yanı sıra dizide “Shelley Conn”, “Sean Patrick Thomas” ve “Marco Pigossi” gibi isimlerinde yer alacağı belirtiliyor. Dizinin baş yapımcılarından “Erik Kripke” tarafından diziye dair önemli açıklamada geldi. İlk sezonunun çekimleri başlayan dizinin Amazon Prime Video üzerinden 2022 bitmeden yayınlanacağı belirtiliyor. 

  The Boys dizisini seviyor musunuz? Gelecek Gen V isimli yan dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram’da Yenilik: Reels Videolarını İndirme Özelliği Geldi!

  Meta, Instagram'da yer alan ve herkes tarafından görüntülenebilen Reels videolarının indirilmesine izin veren yeni özelliği tüm kullanıcılar için etkinleştirdi.

  Google One Aboneliklerine Yüksek Oranda Zam Geldi!

  Google One, bulut depolama paketlerinde önemli bir fiyat artışına gitti. Yeni tarifeler ve fiyatlar, kullanıcıların depolama seçeneklerini nasıl etkileyecek?

  Google Fotoğraflar Güncellendi: Yeni Gruplandırma Özellikleri Geldi!

  Google Fotoğraflar, fotoğraflarınızı akıllıca düzenleyip, etkinlikler oluşturmanıza olanak tanıyan yeni özelliklerle geliyor.

  Kötü Haber Geldi: Fitbit Global Pazardan Çekiliyor!

  Giyilebilir teknoloji alanında önemli bir yere sahip olan Fitbit, pazar yapısında önemli değişikliklere gidiyor. Fitbit, birçok pazardan çekilme kararı aldı!

  The Boys Hayranlarını Sevindiren Haber Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et