R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Batman 2 Geliyor: Robert Pattinson ve Matt Reeves Müjdesi

  Robert Pattinson'lı Batman 2, Warner Bros tarafından onaylandı. Matt Reeves ise yeni The Batman 2'yi yazıp yönetecek.

  Omer Dursun
  Omer Dursun R10 Editörü
  27.04.2022 16:23 1027 2 dk okuma süresi
  The Batman 2 Geliyor: Robert Pattinson ve Matt Reeves Müjdesi
  Son Düzenleme:

  Matt Reeves, Robert Pattinson'ın oynadığı Kara Şövalye'nin beğenilen çalışmasının devamı olan The Batman 2 ile geri dönüyor. Warner Bros. bugün CinemaCon'daki panelinde duyuruyu yayınladı ve hayranlara Reeves'in Gotham City vizyonunun önümüzdeki yıllarda genişlemeye devam edeceğine dair güvence verdi.

  The Batman 2'nin geliştirme aşamasında olduğuna dair resmi onay almak harika olsa da, şimdiye kadar kimse devam filminin olacağından şüphe etmiyordu. Reeves'in Batman'i, uluslararası gişede 750 milyon dolar kazandığı için özellikle sinema salonlarının pandeminin etkilerinden hala kurtulamadığı dikkate alındığında, ticari başarı haline geldi. 

  Ayrıca Batman'in şimdiye kadar yapılmış en iyi DC filmlerinden biri olduğu düşünüldüğünde, Warner Bros.'un Reeves ile çalışmaya devam etmeyi isteyeceği açıktı.

  The Batman 2 nasıl olacak?

  The Batman için devam filmi onaylanmadan önce Reeves'in Batman uyarlaması için büyük planları vardı. Reeves, biri Arkham Asylum ve Gotham City Police Department odaklanan, diğeri ise Colin Farrell's Penguin'e ışık tutan HBO Max için geliştirilmekte olan iki yeni spinoff serisi üretiyor. 

  The Batman 2 nasıl olacak?

  The Batman filmi, Kara Şövalye rolündeki Bruce Wayne'in ikinci yılında, kanunsuzların efsanesi Gotham'ın sokaklarında çoktan yayılmış, ancak kahraman hala vatandaşların güvenini kazanmadığı bir dönemde geçiyor. 

  Filmde Batman, Gotham'ı kendi yöntemiyle temizlediğine inanan acımasız bir seri katil olan Riddler (Paul Dano) ile karşılaştığında eylemlerinin hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalıyor. Ayrıca Barry Keoghan'ın Joker rolü, filmin açılışından birkaç hafta sonra silinmiş bir sahnede ortaya çıktıktan sonra, karakterin yeni filmde ortaya çıkması muhtemel görünüyor.

  Hayranlar Pattinson'ın rolüne geri döndüğünü görmekten mutlu olacaktır. Karakterin savunmasız yaklaşımı bolca övgü aldı. 

  Batman'in oyuncu kadrosunda ayrıca Catwoman rolünde Zoë Kravitz, Penguen rolünde Colin Farrell, Wayne'in uşağı Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis, James Gordon rolünde Jeffrey Wright ve Carmine Falcone rolünde John Turturro yer alıyor. Ne yazık ki devam filmi için oyuncu kadrosunun nasıl olacağını hala bilmiyoruz.

  Peki siz The Batman 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  R10.net'te içerik editörlüğü yapıyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Haftaya A101 Marketlere Android TV Box ve Tabletler Geliyor!

  18 Nisan A101 kataloğu, Android TV Box, tabletler ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla sunuyor. Yeni teknolojilere göz atın!

  Haftaya BİM Marketlerde Teknoloji Rüzgarı Esecek: LG ve TCL Markalı Akıllı Televizyonlar Geliyor!

  19 Nisan BİM aktüel kataloğu, TCL ve LG akıllı TV'lerden elektrikli bisikletlere kadar çeşitli teknoloji ürünleri sunuyor.

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  The Batman 2 Geliyor: Robert Pattinson ve Matt Reeves Müjdesi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et