R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sunduğu Ayrıcalıklarla Fark Yaratan Kripto Para Borsası DyorEX

  2021 yılında İstanbul merkezli hizmet vermeye başlayan DyorEX, sunduğu ayrıcalıklar ve hizmetler ile ulaştığı yüksek müşteri memnuniyeti, listelediği hacimli coinler ve yaptığı anlaşmalar ile Türkiye'nin önde gelen global kripto borsalarından biri olmuştur.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  20.10.2022 18:41 1958 4 dk okuma süresi
  Sunduğu Ayrıcalıklarla Fark Yaratan Kripto Para Borsası DyorEX
  Son Düzenleme:

  DyorEX Kripto Para Borsası

  2021 yılında İstanbul merkezli hizmet vermeye başlayan DyorEX, sunduğu ayrıcalıklar ve hizmetler ile ulaştığı yüksek müşteri memnuniyeti, listelediği hacimli coinler ve yaptığı anlaşmalar ile Türkiye'nin önde gelen global kripto borsalarından biri olmuştur. 

  DyorEX Kripto Para Borsasının entegreli olduğu dört banka (Ziraat Bankası, Garanti, Vakıfbank ve Halkbank) aracılığıyla 7/24 Türk Lirası yatırabilir ve çekilebilirsiniz.

  dyorex.com üzerinden, Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere 30’dan fazla kripto para Türk Lirası çiftlerinin yanı sıra USDT çiftlerinde de hizmet sunmaktadır. Dyorex bunların yanında diğer borsalardan farklı olarak bilinçli yatırımcı oluşturmak finansal okuryazarlığı arttırmak adına academy.dyorex.com resmi websitesiyle ÜCRETSİZ KRİPTO PARA EĞİTİMİ ve dokümanları hizmete sundu. 

  Ayrıca Dyorex Kripto Para Borsası HalkTV Ekonomisti Barış SOYDAN, CNN Eski Ekonomisti Beste UYANIK ve FED Ekonomisti&Blockchain Uzmanı Erkin ŞAHİNÖZ gibi değerli isimleri bünyesine katarak canlı yayınlar ve eğitim videolarıyla kullanıcılarının hazır bulunuşluklarını arttırmayı ve kazançlı işlemler yapmalarını amaçlıyor.

  DyorEX Kripto Para Borsasının Vizyonu

  “Herkes için Kripto” vizyonundan hareketle kripto para dünyasını herkes için daha ulaşılır ve anlaşılır kılarak kullanıcıları ekonomik özgürlüğüne arttırmayı ve müşterilerin mutluluğu ve memnuniyeti ile yükselen ve gelişen bir kripto borsası inşa etmeyi amaçlıyor.

  DyorEX Kripto Para Borsasının Misyonu

  Blockchain ekosistemine destek vererek, blockchain teknolojisiyle beraber yeni nesil iş yapış modellerinin önündeki engelleri giderilmesi adına herkesin kullanabileceği bir platform oluşturmayı hedefliyorlar.

  DyorEX Güvenilir Mi?

  dyorex.com bünyesinde bulundurduğu siber güvenlik uzmanları ile güvenlik önlemlerini üst seviyede tutmaktadır. Bu kapsamda hem dışardan gelecek tehditlere karşı hem de kullanıcıların kendilerinin hata yapma ihtimallerine karşı gerekli tedbirleri en üst seviyede almaktadır. 

  Bütün veriler SHA-256 şifrelenmiş bir şekilde aktarılmaktadır. Tüm datalar şifrelenerek muhafaza edilerek birbirinden bağımsız olarak yapılandırılmıştır ve veriler otomatik günlük olarak yedeklenmektedir. Yedeklenen veriler kopyalanarak ayrıca kayıt altına alınmaktadır.

  Yatırımcı bilgileri, müşteri destek ekibi, üst düzey yöneticiler ve diğer çalışanlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Ayrıca müşteri destek ekibi gelen taleplere cevap verirken bankacılık disiplini içerisinde müşteri kimliğini kısıtlanmış bilgiler ile tescil etmektedirler ve müşteri destek ekibi hiçbir zaman kullanıcılardan itibari para ya da kripto para yatırılmasını kripto para adreslerini kullanıcıya ait şifreleri talep etmemektedir.

  Finansal Güvenlik

  Kullanıcılara ait TL varlıkları güçlü ilişkilerimiz olduğu banka hesaplarında tutulmaktadır.

  Yatırıma işlemi gerçekleştirilen kripto paralar, internet bağlantısı olmayan soğuk cüzdanlarda muhafaza edilir.

  Sadece günlük likitideyi sağlayacak miktar kripto para sıcak cüzdanlarda tutulur. Likitide daima kontrol altında olup gerektiğinde soğuk cüzdandan transfer yapılmaktadır. Tüm cüzdanlar şifrelenmiştir.

  Kullanıcı Güvenliği

  Hesaba giriş, şifre değiştirme, e-posta değiştirme, kripto para çekme, itibari para çekme ve Api işlemlerinde iki faktörlü doğrulama (2FA) gerekmektedir.

  Kullanıcıların KYC yapma zorunluluğu esas alınır.

  Şifre ve e-posta değiştirilmesi durumunda kullanıcının bilgilerinin çalınmasına ihtimaline karşı kripto para ve itibari para çekimi 24 saat için dondurulmaktadır.

  Kullanıcılara ait her türlü bilgi ve hareketler şifrelenerek saklanmaktadır. Gerektiğinde bilgilere ulaşılması için çoklu güvenlik sistemleri ile erişim sağlanmaktadır.

  İtibari para ve kripto para çekme-yatırma işlemleri sırasında kullanıcılara e-posta ve sms ile bildirmektedir.

  Detaylı kullanım takibi, hesap geçmişi, cihaz tipi, ip adresi, işletim sitemi kontrol edilerek kayıt alınmaktadır.

  DyorEX Ayrıcalıkları

  Dyorex Kripto Para Borsasında yatırım yapan kullanıcılar birçok ayrıcalığa sahip olmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise ÜCRETSİZ BİREBİR WEBİNAR eğitimleridir. Bu eğitimlerde Teknik ve Temel Analiz başta olmak üzere Yatırımcı Psikolojisi, Tradingview Kullanımı, Doğru Trade İçin Püf Noktalar gibi toplam 22 Konuda 12 saat süren eğitimler verilmektedir.

  Ayrıca Blockchain Uzmanı Erkin ŞAHİNÖZ tarafından hazırlanan COİN PLUS programıyla kullanıcıların blockchain teknolojisini anlama ve neye ne için yatırım yaptıklarını kavramaları için ücretsiz temel blockchain eğitimleri verilmektedir.

  Bunlara ek olarak dyorex resmi youtube kanalında gerçekleşen Ünlü Ekonomist Barış SOYDAN’ın konuk olduğu Güne Bakış ve Beste Uyanık ile Kripto Time programlarıyla, kullanıcıların piyasaya ve gündeme karşı hazır bulunuşluklarını arttırılmaktadır.

  Haftalık olarak yatırımcının isteğine göre belirlenecek 5 altcoinin detaylı analizleri ve günlük gelişmeler, haftalık beklentiler ile ilgili sürekli bilgilendirici içerikler ve haberler gün içerisinde kullanıcılara academy.dyorex.com internet sitesi üzerinden ulaştırılmaktadır. 

  Into The Block websitesinden çekilen teknik gösterge sinyalleri, para giriş çıkışları, Exchange-Onchain Pazar Derinliği, zincirdeki büyük işlemlerin sayısı, ağ akışları, giriş-çıkış hacimleri, hash oran dağılımı, twitter duyarlılığı ve oynaklık konularına da DyorEX Android ve IOS uygulamalarında yer alan Analiz sayfasından ücretsiz ulaşım sağlayabilirsiniz.

  DyorEX Kripto Para Borsası Türkiye’de bir ilk olan Yatırım Mentörü uygulamasıyla kullanıcılarına özel atanan alanında uzman yatırım danışmanları ile piyasa hakkındaki son gelişmeleri, altcoinlerdeki beklentileri ve firmadaki yeniliklerden (yeni coin listelenmesi, yapılan iş birlikleri vs.) en kısa sürede haberdar olmaktadır.

  Yatırım Mentörleri aracılığıyla kullanıcılara tüm işlem geçmişini en ince detayına kadar yapmış olduğu hatalar ve nasıl önlemler alınacağı, bir sonraki yatırımlarında bu hatalar göz önüne alınarak doğru yatırımı nasıl değerlendireceğini içeren tavsiyeler verilmekte ve doğru yatırım için ışık tutulmaktadır.

  Sonuç olarak sizlerde sunduğu ayrıcalıklar ve sağladığı avantajlar ile Bitcoin, Ethereum başta olmak üzere 30 üzerinde kripto para alım satım işlemleri için güvenle DyorEX Kripto Para Borsasını (dyorex.com) tercih edebilirsiniz.

  Yasal Uyarı: Bu içerikten Rokito Digital sorumlu değildir, bu bir sponsorlu ilandır.

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Ring Geliyor: 9 Farklı Boyut Seçeneği Olacak!

  Samsung, ilk akıllı yüzüğü Galaxy Ring'i, 9 farklı boyut ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle 10 Temmuz'daki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacak.

  New York Borsası Haftanın Son İşlem Gününe Yatay Seyirle Başladı

  New York Borsası haftanın son işlem gününe yatay seyirle açıldı. Açılışta Dow Jones endeksi yüzde 0,11 artışla 39.911,72 puana çıkarken, S&P 500 endeksi yüzde 0,11 artarak 5.303,10 puana ve Nasdaq endeksi yüzde 0,06 artışla 16.708,49 puana tırmandı.

  Maine Üniversitesi'nden Devrim Yaratan Buluş: 80 Saatte Ev Üreten 3D Yazıcı Tanıtıldı!

  Maine Üniversitesi'nin geliştirdiği dünyanın en büyük 3D yazıcısı, sadece 80 saatte ev inşa edebiliyor ve inşaat süreçlerini devrim niteliğinde değiştiriyor.

  iOS 18 ile Notlar Uygulamasına İki Farklı Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18 güncellemesi ile iPhone Notlar uygulamasına iki yeni özellik geliyor. Böylece Notlar uygulaması, çok daha işlevsel hale gelecek.

  Sunduğu Ayrıcalıklarla Fark Yaratan Kripto Para Borsası DyorEX

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et