R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix'ten Kullanıcılara Kötü Haber: Sevilen Animasyon Dizisi İptal Edildi!

  Netflix'in sevilen yapımlarından birisi olan The Midnight Gospel alınan ani bir kararla iptal edildi. Animasyon dizisinin ikinci sezonunun platform tarafından neden iptal edildiği merak konusu oldu.

  Ecem Ecem 07.06.2022 12:58 1349 2 dk okuma süresi
  Netflix'ten Kullanıcılara Kötü Haber: Sevilen Animasyon Dizisi İptal Edildi!
  Son Düzenleme:

  Netflix 2022 yılının ilk yarısında kötü günler yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllara göre abone karşılaştırması yapıldığında bu yıl ciddi bir abone kaybı yaşadığı belirlendi. Bunun üzerine dünyaca ünlü dizi ve film platformu Netflix bazı radikal kararlarla birlikte süreci yönetmeye çalışıyor. Yaşanan kayıpları telafi etmek için platformun arka arkaya pek çok yapımı iptal ettiği ortaya çıktı. 

  Netflix’in izlemiş olduğu bu yöntem kullanıcılar tarafından tartışmalara sebep oldu. Önce sevilen pek çok yapımın platformdan kaldırılması sonrasında bazı projelerin yeni sezonlarının iptal edilmesi izlenilen yöntemin doğruluğunu gündeme getirmeye başladı. Şimdilerde ise platformun sevilen animasyon dizilerinden birisi olan The Midnight Gospel başarılı bir ilk sezon geçirmesine ve izleyicilerden tam not almasına rağmen ikinci sezonu göremedi. 

  The Midnight Gospel İkinci Sezonu Göremeyecek!

  Netflix tarafından alınan bu kararın nedeni merak edildi. IMDb puanı 8.2 olarak belirlenen yapım bu süreçte ilk sezonuyla abonelerin ilgisini çekmişti. İkinci sezonu Netflix tarafından iptal edilince projenin ortak yapımcısı olan Duncan Trussell konu hakkında açıklamalarda bulundu. 

  Sosyal medya hesabında konu hakkında konuşan Trussel, animasyon dizisinin kaldırılmasının belirli bir sebebi olmadığını, sebepsiz yere verilen bir karar olduğunu belirtti. Dizinin bundan sonraki dönemde devam edip etmeyeceği de izleyiciler tarafından merak konusu oldu. 

  Animasyon Dizisi Sevenlere Kötü Haber Geldi!

  Ünlü yapımcının açıklamaları, The Midnight Gospel sevenler için büyük hayal kırıklığına neden oldu. Dizinin yayın haklarının tamamının Netflix’e ait olmasından dolayı, çok istemesine rağmen ikinci sezonun gelmesinin mümkün olmadığını belirtti. Dizinin ikinci sezonunun gelmesi için farklı bir platform tarafından yayın haklarının satın alınması gerekecek. 

  Trussel açıklamalarında Netflix ile aralarında olan iletişime de dikkat çekti. Trussel açıklamasında;

  İlk zarı Netflix ile atmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Süreç boyunca desteklerini hep üzerimizde hissettik. Onları seviyorum.

   ifadelerini kullanmış olsa da yapımcının açıklamaları dizinin sevenlerini teselli etmeye yetmedi. 

  Animasyon dizisinin temelinde Clancy isimli bir ‘uzay yayıncısı’ anlatılıyor. Hem komedi hem de absürt ögeleri barındıran dizi, pek çok önemli isme ev sahipliği yaparken eleştirmenlerin de olumlu yorumları ile kısa sürede ön plana çıkmayı başarmıştı. Netflix ise iptal nedeni hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix’in Uygun Fiyatlı Reklamlı Abonelik Paketi Kullanıcılara Sunuldu!

  Dijital yayın platformu Netflix, önemli bir yeniliğe gitti. Bu yeniliğe göre reklamlı abonelik sayesinde daha uygun fiyat ile platforma erişim imkanı sunuldu.

  Kullanıcılara Kötü Haber: Xbox ve Xbox Game Pass Fiyatı Güncelleniyor!

  Xbox yöneticisi, yakın dönemde fiyatlara zam yapılabileceğini söyledi. Henüz resmi açıklama gelmese de yakın dönemde Xbox ve Game Pass'e zam gelebilir.

  Kullanıcıları Üzecek Haber: Apple Ürünleri Zam Kararı ile Karşılaştı!

  Apple, küresel çaptaki abonelik ücretlerine zam yapma kararı aldı. Buna göre Apple Music, Apple TV+ ve Apple One abonelikleri 1 ile 2 dolar arasında zamlandı.

  Netflix'ten Şifre Paylaşıma Engel: Profil Transferi Geliyor!

  Netflix, bir abonelikle birden fazla kişinin içeriklere ulaşmasını engellemek için şifre paylaşımını kaldırıyor. Bundan sonra artık profil transferi yapılacak.

  Netflix'ten Kullanıcılara Kötü Haber: Sevilen Animasyon Dizisi İptal Edildi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et