R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Köklü dövüş sanatı Kung Fu’yu hayvanların dünyasıyla birleştiren Kung Fu Panda geri dönüyor. Panda gibi şirin bir canlının Kung Fu ustalığına giden yolculuğunu anlatan seri devam ediyor. Dreamworks Animation, Kung Fu Panda’ nın yeni filmini doğruladı. İşte Kung Fu Panda 4 çıkış tarihi ve konusu!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  14.08.2022 15:37 1527 2 dk okuma süresi
  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi
  Son Düzenleme:

  Sinema tarihinin unutulmaz animasyon filmlerine imza atan Dreamworks, sevilen seriye devam edeceğini açıkladı. Stüdyo, Panda’nın “Kung Fu” ustasına dönüşme hikayesi Kung Fu Panda’nın dördüncüsünü çekecek.

  Dünyanın en çok izlenen animasyon film serilerinden Kung Fu Panda, ilk 3 filmiyle büyük beğeni toplamıştı. Her filmde izleyiciyi gülme krizlerine sokmayı başaran yapım, 3.filmiyle 2016 yılında vizyona girmişti. Aradan geçen 6 yılın ardından Kung Fu Panda serisiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yapım stüdyosu, Kung Fu Panda 4 için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

  Kung Fu Panda 3’ten sonra dijital yayın platformu Netflix’teThe Dragon Knight” gibi yan dizileri yayınlanmıştı.

  FilmVizyon TarihiHasılat
  Kung Fu Panda 2008631.744.560 Dolar
  Kung Fu Panda 2 2011 665.692.281 Dolar
  Kung Fu Panda 32016521.200.000 Dolar

  Kung Fu Panda 4 2024’te Vizyonda

  Kung Fu Panda 4

  Seri ilk 3 filmiyle her yaştan izleyicinin beğenisini toplamayı başarmıştı. Son filmin ardından Kung Fu Panda serisinin yeni filmi merakla bekleniyordu. Yapım şirketi, Kung Fu Panda 4 için yapım çalışmalarına başlandığını açıkladı. Ancak serinin hayranlarının yeni film için biraz daha beklemesi gerekecek. Çünkü stüdyonun yaptığı açıklamaya göre Kung Fu Panda 4 çıkış tarihi 2024 oldu. Stüdyo daha da odaklı bilgi vererek, filmin çıkış tarihini 8.04.2022 tarihi olarak açıkladı.

  Dreamworks CEO’su “Jeffrey Katzenberg” daha önce yeni filmlerin müjdesini vermişti. Katzenberg, 2010’da verdiği bir röportajda seriyi 2 adet “üçlemeden” yapmayı hedeflediklerini açıklamıştı. 

  Kung Fu Panda 4 Konusu

  Kung Fu Panda 4

  Kung Fu Panda en son 2016’da yayınlanan 3.filmiyle ilk üçlemeyi tamamlamıştı. 2024’te vizyona gireceği açıklanan dördüncü filmle birlikte ikinci üçlemeyi başlatmış olacak. Yapım şirketi Kung Fu Panda ilk üçlemesinde Po’nun “öğrencilik serüveni” işlendiğini açıkladı. Yeni 3 filmlik seride ise artık öğrenciliğini tamamlayan Po’nun ustalık döneminin konu edinileceği belirtildi. Nitekim Kung Fu Panda 3’te de Po’dan usta olarak ilk eğitim denemeleri gelmişti.

  Dreamworks 2024’te yayınlanacak Kung Fu Panda 4’ten sonra çok fazla ara vermeyecek. Yakın tarihlerde Kung Fu Panda 5 ve Kung Fu Panda 6 filmleri de yayınlanacak.

  Serinin ilgi görmesinde konusu kadar Türkçe seslendirme başarısı da etkili olmuştu. Türkçe seslendirmesinde usta isimler yer almıştı. Kung Fu Panda seslendirme oyuncuları;

  Karakter Orijinal SeslendirenTürkçe Seslendiren
  PoJack BlackOkan Yalabık
  Master(Usta) ShifuDustin HoffmanKöksal Engür
  Grand Master Oogway(Kamplubağa) Randall Duk KimMüşfik Kenter
  Tigress(Kaplan) Angelina JolieDeniz Uğur
  Monkey(Maymun)Jackie ChanMurat Aydın
  Viper(Engerek)Lucy LiuDeniz Çakır
  Crane(Turna)David CrossAltan Erkekli
  MantisSeth RohenKadir Çermik
  Mr.Ping(Kaz)James HongAhmet Eres

  Kung Fu Panda serisinin Türkçe seslendirmesinin filme katkısı hakkında sizin düşünceniz nedir? Görüşlerinizi yoruma veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  GeForce Now Yeni Oyunlar ile Oyuncuları Sevindirdi!

  Nvidia GeForce Now için yeni oyun listesini açıkladı. İşte 2023 Şubat ayında GeForce Now için açıklanan yeni oyunlar!

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et