R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm İzleyiciyle Buluşuyor!

  Kitapları ve filmleriyle çocukların kahramanı haline gelen Kral Şakir’in yeni filmi Kral Şakir Geri Dönüşüm, Disney+’tan izlenebilecek. Bugün yüklenen video ile filmin yayın tarihi açıklandı.

  İsmail İsmail 28.06.2022 13:28 1448 2 dk okuma süresi
  Kral Şakir: Geri Dönüşüm İzleyiciyle Buluşuyor!
  Son Düzenleme:

  Türkiye piyasasına hızlı giriş yapan ve büyük sansasyon yaratan Disney+’ın yapımlarından bir tanesi de Kral Şakir Geri Dönüşüm filmi. Çocukların ilgiyle takip ettiği filmin fragmanı daha önce yayınlanmış ancak yayın tarihi ile ilgili bir bilgi verilmemişti. Bugün yayınlanan video ile filmin izleyiciyle buluşma zamanı da kesinleşmiş oldu.

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm Temmuz’da yayına giriyor!

  Disney Plus internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yer alan videoda resmi fragmana yer verilirken filmin 14 Temmuz itibariyle yayınlanacağı da açıklandı. Kral Şakir’in bu filminde ana kahraman Kral Şakir ve ailesi uzaylılara karşı bir savaş verecek. Filmin ana temasında ise çocuklara atıkların geri dönüşümünün öğretilmesi işleniyor.

  Kral Şakir nedir?

  Çocuklara yönelik kitap ve filmleri bulunan Kral Şakir, Varol Yaşaroğlu tarafından ortaya çıkarılan bir kahramandır. 7 ila 12 yaş arası çocuklara hitap eden; 10 farklı kitabı, 5 filmi ve 1 de dizisi bulunan seri ilgiyle takip ediliyor. Disney+’da yayınlanacak Kral Şakir Geri Dönüşüm filmi ise serinin son yayını.

  Kral Şakir filmleri

  Film adıYayın tarihi
  Kral Şakir: Oyun Zamanı2018
  Kral Şakir: Korsanlar Diyarı2019
  Kral Şakir: Mikrop Avcıları 2021
  Kral Şakir: Cumburlop2021
  Kral Şakir: Geri Dönüşüm2022

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm nasıl izlenir?

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm filmi bir Disney+ yapımıdır. Filmi Disney+’a kayıt olarak üyeliğinizle 14 Temmuz 2022 tarihinden itibaren izleyebilirsiniz. Disney+ bilgi ve kullanım rehberimize https://blog.r10.net/nedir/disney linkinden erişebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Tesla Semi İçin Geri Sayım! Elon Musk Menzili Açıkladı

  Elon Musk, Tesla Semi hakkında Twitter üzerinden bilgiler verdi. Tam yük ile 805 km menzile ulaşabilecek Tesle Semi'nin teslimatı 1 Aralık'ta başlayacak.

  Samsung Ürün Yelpazesini Geniş Tutuyor: 5G İçin Geri Sayım Başladı

  Samsung Galaxy A14, en ucuz 5G özelliğine sahip akıllı telefon olacak. Ürünle ilgili olarak yeni detaylar çıkmaya devam ediyor.

  Sony Honda Mobilitiy Elektrikli Otomobilleri için Geri Sayım Başladı!

  Sony ve Honda ortalığında yeni bir elektrikli otomobil piyasaya sürülecek. Yetkililer, Sony Honda Mobility isimli elektrik otomobil için tarih verdi.

  Ecem 1189

  Uzun Alan Adları Tutmadı: Youtube İlk Konseptine Geri Dönüyor

  Youtube, eski alan adı konseptine geri dönmeye hazırlanıyor. Bunun nedeni, Youtube kanallarının akılda kalıcılığının etkilenmesi olarak gösterildi.

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm İzleyiciyle Buluşuyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et