R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm İzleyiciyle Buluşuyor!

  Kitapları ve filmleriyle çocukların kahramanı haline gelen Kral Şakir’in yeni filmi Kral Şakir Geri Dönüşüm, Disney+’tan izlenebilecek. Bugün yüklenen video ile filmin yayın tarihi açıklandı.

  İsmail
  İsmail R10 Editörü
  28.06.2022 13:28 2829 2 dk okuma süresi
  Kral Şakir: Geri Dönüşüm İzleyiciyle Buluşuyor!
  Son Düzenleme:

  Türkiye piyasasına hızlı giriş yapan ve büyük sansasyon yaratan Disney+’ın yapımlarından bir tanesi de Kral Şakir Geri Dönüşüm filmi. Çocukların ilgiyle takip ettiği filmin fragmanı daha önce yayınlanmış ancak yayın tarihi ile ilgili bir bilgi verilmemişti. Bugün yayınlanan video ile filmin izleyiciyle buluşma zamanı da kesinleşmiş oldu.

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm Temmuz’da yayına giriyor!

  Disney Plus internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yer alan videoda resmi fragmana yer verilirken filmin 14 Temmuz itibariyle yayınlanacağı da açıklandı. Kral Şakir’in bu filminde ana kahraman Kral Şakir ve ailesi uzaylılara karşı bir savaş verecek. Filmin ana temasında ise çocuklara atıkların geri dönüşümünün öğretilmesi işleniyor.

  Kral Şakir nedir?

  Çocuklara yönelik kitap ve filmleri bulunan Kral Şakir, Varol Yaşaroğlu tarafından ortaya çıkarılan bir kahramandır. 7 ila 12 yaş arası çocuklara hitap eden; 10 farklı kitabı, 5 filmi ve 1 de dizisi bulunan seri ilgiyle takip ediliyor. Disney+’da yayınlanacak Kral Şakir Geri Dönüşüm filmi ise serinin son yayını.

  Kral Şakir filmleri

  Film adıYayın tarihi
  Kral Şakir: Oyun Zamanı2018
  Kral Şakir: Korsanlar Diyarı2019
  Kral Şakir: Mikrop Avcıları 2021
  Kral Şakir: Cumburlop2021
  Kral Şakir: Geri Dönüşüm2022

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm nasıl izlenir?

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm filmi bir Disney+ yapımıdır. Filmi Disney+’a kayıt olarak üyeliğinizle 14 Temmuz 2022 tarihinden itibaren izleyebilirsiniz. Disney+ bilgi ve kullanım rehberimize https://blog.r10.net/nedir/disney linkinden erişebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Hollanda-Polonya Maçı Sonucu: Hollanda’nın Geri Dönüşüyle 2-1 Zaferi

  2024 Avrupa Futbol Şampiyonası D Grubu'nun ilk maçında Hollanda, Polonya karşısında unutulmaz bir geri dönüş gerçekleştirdi. Hamburg'taki Volkspark Stadyumu'nda oynanan bu önemli müsabakada, Polonya'nın erken golüne rağmen, Hollanda 2-1'lik galibiyetle sa

  Yapay Zeka, Prostat Kanserini Tespit Etti: Doktorları Geride Bıraktı!

  Yapay zeka, MR taramalarında prostat kanserini tespit etmede radyologlardan daha başarılı çıktı. Bu gelişme, gereksiz biyopsileri azaltarak iş yükünü hafifletecek.

  Nokia Lumia 920 Geri Dönüyor: HMD Skyline Görücüye Çıktı!

  Nokia, ikonik Lumia 920'nin tasarımını taşıyan HMD Skyline'ı tanıttı. Yeni model, modern özelliklerle bu sonbahar piyasaya çıkacak.

  Apple, iOS 18 ile Sürpriz Yapacak: Sevilen Duvar Kağıtları Geri Geliyor!

  Apple, iOS 18 ve macOS 15 ile eski iPhone ve Mac duvar kağıtlarını geri getiriyor. Kullanıcılar, nostaljik duvar kağıtlarıyla geçmişe bir yolculuk yapacak.

  Kral Şakir: Geri Dönüşüm İzleyiciyle Buluşuyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et