R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Getir Büyümeye Devam Ediyor: İlk Fiziksel Marketini Açtı!

  Getir, yurt içi ve yurt dışında büyümeye devam ederken, Amsterdam'da yeni bir karar alındı. Bölgede bulunan deponun ise fiziksel markete dönüştürülmesine karar verildi.

  Ecem Ecem 06.08.2022 11:34 1719 2 dk okuma süresi
  Getir Büyümeye Devam Ediyor: İlk Fiziksel Marketini Açtı!
  Son Düzenleme:

  Türkiye’nin yerli girişimlerinden birisi olan Getir faaliyet alanlarını genişletmeye devam ediyor. Ülke çapında hizmet veren online market hizmeti, ayrıca dünyanın 8 farklı ülkesinde de aktif olarak hizmet vermeye devam ediyor. 

  Getir bir süredir Amsterdam’da açmış olduğu depoları ile ilgili sorun yaşıyordu. Şehrin estetik algısını bozduğu iddia edilerek çeşitli şekillerde suçlanmıştı. Bunun ardından şirket bazı önlemler alarak estetik kaygıları gütmüş ve deponun camlarını bir sanat galerisine dönüştürerek farklı bir yöntem denemişti. 

  Getir Fiziksel Marketini Açıyor

  Getir şirket olarak yeni dönemde daha fazla büyümek ve aynı zamanda tasarruf etmek için depolarını dönüştürme kararı almıştı. Şirketin attığı son adım gelecek dönemde tüm depoları için uygulanabilir bir hizmet halini alabilir. Deponun bulunduğu şehirde imar planına uygun olmaması bir anlamda yeni bir dönüşümün başlatılmasına neden oldu. 

  Depo ve Market Aynı Anda Hizmet Verecek

  Getir’in depo ve dağıtım merkezi olarak hizmet veren alanı Hollanda’da yeni bir oluşuma evrildi. Bu dönemde geleneksel süpermarketlerde olduğu gibi çevrimiçi teslimat sürecinin devam etmesi bekleniyor. Depo hem fiziksel bir mağazaya dönüşerek süpermarket görevi görecek hem de depo görevlileri tarafından gelen siparişler motorlu kurye yardımı ile teslim edilecek. 

  Getir tarafından ilk kez uygulanacak bu yöntemin başarılı sonuçlar doğurması haline gelecek dönemde diğer depoları için de aynı yöntemi uygulayabileceği öğrenildi. Getir’in ilerleyen dönemlerde aktif olarak yeni ve fiziksel mağazalarını açmaya devam edebileceği düşünülüyor ancak yeni sistemin başarılı olup olmadığını anlamak ve bu süreçte dönüşüme uygun hareket edebilmek için bir süre daha geçmesi beklenecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  NASA Mars’tan Topladığı Örnekleri Dünyaya Getirecek!

  NASA, yayınlanan yeni bir videoyla Perseverance gezgininin topladığı örnekleri dünyaya getirmeyi hedeflediğini açıkladı. Yayınlanan videoda Perseverance'nin topladığı örneklerin dünyaya nasıl getirileceğine dair detaylara yer verildi. İşte o video!

  TikTok Entegrasyonuna Sahip İlk Tarayıcı: Opera!

  Opera, masaüstü tarayıcısına TikTok uygulaması için kısayol ekledi. Opera tarayıcısı, bu kısayol ile kullanıcılara TikTok’a hızlı erişim imkanı sunuyor.

  Call of Duty®: Warzone™ 2.0 İlk Kez Steam'de!

  16 Kasım lansmanından önce CoD: Warzone 2 oyunu Steam'e geldi. Oyunun satışının başlamasıyla beraber uzun süredir oyunu bekleyenler, oldukça heyecanlandılar.

  Getir Büyümeye Devam Ediyor: İlk Fiziksel Marketini Açtı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et