R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  DJ Kadir Erkiş Kimdir?

  Kadir erkiş hakkında kim olduğuna dair

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  13.04.2022 23:37 27739 3 dk okuma süresi
  DJ Kadir Erkiş Kimdir?
  Son Düzenleme:

  Dj Kadir Erkiş

  Eğlence sektöründe, Dj performansları, müzik severlerin keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. İstanbul’un en iyi eğlence merkezlerinde kendisini göstermeye başlayan Dj Kadir Erkiş, birçok müzik severin dikkatini çekmeye başladı. 

  Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisinden dolayı Dj tutkusu oluşmaya başladı ve bu tutkuyu kısa sürede meslek haline getirdi. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra tutkusu olan DJ setini alarak bu mesleği yapmaya başladı.

  Kadir Erkiş Nerede Doğdu?

  İstanbul eğlence mekanlarında tercih edilen Dj Kadir Erkiş, 1995 İstanbul doğumludur. İstanbul’da doğan Kadir Erkiş lise eğitimini tamamladıktan sonra Üniversite eğitimi için İstanbul dışına çıktı. 

  Lise hayatını tamamlayana kadar hep İstanbul’da kaldı. İstanbul doğumlu olması ve burada yaşaması, çok sayıda eğlence mekanlarını takip etmesini, müziğe olan tutkusunun giderek artmasını sağladı. Kendi özel çalışmaları ile müzik sektöründe ilgi görmeye başladı.

  Kadir Erkiş Eğitimi

  1995 doğumlu Kadir Erkiş lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitimine Sakarya Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı okuyarak devam etti. Daha sonra Beykent Üniversitesine kaydını yaptırdı ve burada da yazılım mühendisliği eğitimi almaya başladı. 

  Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra eğlence mekanlarında insanları eğlendiren ve coşturan Dj’ler ilgisini çekmeye başladı. 

  Müzik ve eğlenceye olan ilgisi bu mesleği yakından takip etmesini sağladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra kendisine ait DJ seti alarak çalışmaya başladı.

  Dj Kadir Erkiş Faaliyet Alanları

  Üniversite eğitimlerinde bilgisayar programcılığı ve yazılım mühendisliği eğitimleri aldıktan sonra DJ’lik alanında faaliyet göstermeye başladı. Dj’lik alanında kendisine özgün çalışmalar yaparak, hem dikkatleri üzerine çekmeye hem de en iyi performansı göstermeye çalışıyor. 

  Faaliyet alanlarının başında Dj’lik geliyor. Eğlence sektöründe çok yoğun bir tempoyla çalışıyor olsa da işini severek yaptığı için farklı çalışmalar

   ortaya koymaya çalışıyor. 

  Bu alanda yaptığı tüm çalışmalar kendisini daha özgür hissetmesini sağlıyor. Tekno müzik alanında kendisine özgü çalışmalarla mesleğini en iyi şekilde yapmaya ve temsil etmeye çalışıyor.

  Dj Kadir Erkiş’in Asıl Mesleği

  Dünyanın her yerindeki birçok insan gibi Dj Kadir Erkiş aldığı eğitime göre farklı mesleği yapıyor. 

  Asıl mesleği Yazılım mühendisi ve bilgisayar programcılığıdır. Ancak müziğe olan tutkusundan dolayı Dj olarak çalışmayı tercih ettiğini belirtiyor. Kariyer hayatını Dj olarak devam ettirmeye karar aldığını ve işini severek yaptığını belirtiyor.

  Dj Kadir Erkiş İlgi Duyduğu Müzikler

  Üniversite eğitiminden sonra Dj seti alarak bu alanda yoğun bir çalışmaya başlayan Dj Kadir Erkiş popüler müzik türünde çalışmalar yapıyor. Dj’lik mesleğine farklı bir bakış açısı kazandırmaya çalışıyor ve daha çok tekno müzik türlerine ilgi duyuyor. Yaptığı çalışmalarla 3 adet single ortaya koymuştur.

  • Senior Kaercy,
  • Junior Kaercy,
  • Speed Kaercy,

  Senior Kaercy çalışmasını çıkarmıştır. Diğer single çalışmalarının da tamamlanmak üzere olduğunu ve yakın zamanda yayınlanmaya başlanacağını belirtiyor. 

  Müzik sektörü içerisinde aktif bir şekilde yer alıyor ve Dj’lik mesleğine farklı açıdan bakarak yenilikler katmaya çalıştığını her zaman dile getiriyor. Yaptığı bu çalışmalarla, İstanbul’un önemli eğlence merkezlerinde afişleri asılıyor. 

  Tekno müzik türüne duyduğu büyük ilgi sürekli yeni çalışmalar yapmasını sağlıyor. Senior Kaercy çalışması ile kısa sürede popüler olmaya başlayan Dj Kadir Erkiş yeni çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

   

   Yasal Uyarı: Bu içerikten Rokito Digital sorumlu değildir, bu bir sponsorlu ilandır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DJI Mini 4 Pro Resmi Olarak Tanıtıldı: Çok Yönlü Engel Algılama Özelliğiyle Geliyor!

  DJI, koleksiyonuna yeni bir yıldız ekledi. Hafif yapısı, kamera kabiliyeti ve etkileyici pil süresiyle dikkat çeken DJI Mini 4 Pro, 759 dolarlık fiyatla karşınızda!

  DJI Matrice 350 RTK: Yenilikçi Ticari Drone Teknolojisi ile Endüstri Standartlarını Yeniden Tanımlıyor

  DJI, popüler M300 RTK dronunun halefi olan DJI Matrice 350 RTK'yi duyurdu. DJI Matrice 350 RTK, bir dizi yenilikçi ve eşsiz özellikle birlikte geliyor.

  Ultra Hafif Drone DJI Mini 3 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

  4K çözünürlükte video çekimi yapabilmesiyle öne çıkan DJI Mini 3 drone, piyasaya çıktı. Eşsiz özelliklere sahip DJI Mini 3 fiyatı ise 469 dolar!

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  DJ Kadir Erkiş Kimdir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et