R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney+'ta Yayınlanacak I Am Groot Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

  Guardians of the Galaxy serisinin sevilen karakteri Groot için yeni bir mini dizi geliyor. İşte I Am Groot konusu ve yayın tarihi.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 06.06.2022 14:25 1439 2 dk okuma süresi
  Disney+'ta Yayınlanacak I Am Groot Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu
  Son Düzenleme:

  Disney, I Am Groot'un resmi lansman tarihini sosyal medya üzerinden duyurdu. Animasyon dizisi 10 Ağustos'ta Disney+'ta yayınlanmaya başlayacak. Aynı zamanda, resmi posterde Baby Groot'un güneş gözlüğü taktığı ve bir Walkman ile birlikte yaslanmış bir şekilde havlunun üzerinde yattığı görülüyor.

  Daha önceki Guardians of the Galaxy filmlerde olduğu gibi yine dizide de karakteri Vin Diesel seslendirecek.

  I Am Groot konusu ve yayın tarihi 

  I Am Groot dizisi, Baby Groot'un kısa bölümlerde büyümesine ve her şeyden önce başının belaya girmesini anlatmayı amaçlıyor. Dizi Aralık 2020'de duyuruldu ve yapımına Ağustos 2021'de başlandı. 

  Diziyi Kirsten Lepore yönetti ve Ryan Little yazdı. Guardians Of The Galaxy filmlerini yöneten James Gunn ise yönetici yapımcı olarak görev aldı.

  Marvel'ın açıklamasına göre Baby Groot, dünya dışı bir bitki canlısıdır ve Flora Colossi ırkına aittir. "I am Groot" (Ben Groot'um) ifadesi aracılığıyla iletişim kurar, ancak her zaman farklı anlamları vardır. 

  James Gunn, filmler için sadece kendisinin ve Vin Diesel'in sahip olduğu özel bir senaryo yazdı. Bu senaryolarda ise ilgili duruma uyarlanmış olarak "Ben Groot'um" çevirisi yer alacak.

  Marvel ve Disney, poster dışında dizi hakkında fazla bir şey açıklamadı. Marvel'dan gelen açıklama, dizinin "Baby Groot'un büyüdüğü ve yıldızların arasında belaya bulaştığı görkemli günlerin sonrasını" ele alacağı dile getirildi.

  Bu nedenle Guardians of the Galaxy'den başka herhangi birinin dizide animasyonlu bir şekilde görünüp görünmeyeceğini veya bu dizinin yalnızca Groot'a odaklanıp odaklanmayacağını bilmiyoruz.

  Marvel hayranlarını dolu dolu bir yaz bekleiyor

  İster sinemalarda ister Disney+'ta vizyona girecek birçok MCU projesi ile yaz, Marvel süper kahraman severler için dolu dolu geçecek. Birkaç gün içinde Miss Marvel yayın platformuna gelecek. 

  Thor: Love and Thunder 8 Temmuz'da vizyona girecek ve geçtiğimiz günlerde de She-Hulk: Attorney at Law'ın 17 Ağustos'ta yayınlanmaya başlayacağını gördük. 

  I Am Groot dizisi hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Baldur's Gate: Dark Alliance II Sistem Gereksinimleri

  Baldur's Gate: Dark Alliance II, tehlikeli maceraları içinde barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Baldur's Gate: Dark Alliance II sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Intel’in Grafik Kısmı Zor Durumda!

  Intel'in büyük umutlarla girdiği grafik bölümünde ciddi zarara uğradığı ortaya çıktı. İşte özel araştırma şirketinin Intel'in ekran kartı bölümüne dair yaptığı analizin detayları!

  IMAP

  IMAP (İnternet Mesaj Erişim Protokolü), e-posta göndermek ve almak için gelişmiş bir protokoldür.

  Telegram’dan Instagram ve Facebook’u Geride Bırakacak Atak

  Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş çerçevesinde Facebook ve Instagram Rusya'da yasaklandı. Bu gelişmenin ardından Telegram kullanımı ciddi oranda artış gösterdi.

  Disney+'ta Yayınlanacak I Am Groot Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et