R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus’un Werewolf By Night Fragmanı Yayınlandı!

  Disney’in “D23 Expo” etkinliğinde Marvel Sinematik Evreni’nin(MCU) en karanlık yapımından da fragman geldi. MCU’nun ürkütücü yapımı “Werewolf By Night Halloween” fragmanı yayınlandı. İşte Disney’in 2023 Cadılar Bayramı’na(Hallowen) özel Werewolf By Night Halloween bölümü fragmanı!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 11.09.2022 01:33 1194 1 dk okuma süresi
  Disney Plus’un Werewolf By Night Fragmanı Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  Disney, bu yılki “Cadılar Bayramı(Halloween)” için özel bir Marvel yapımını yayınlayacak. Gerçekleştirilen “D23 Expo” etkinliğinde duyurulan yapım, Marvel evreninin en karanlık atmosferini sunacak.

  Cadılar Bayramına Özel Marvel Bölümü

  Werewolf By Night

  Werewolf By Night Halloween projesi, 2023 Cadılar Bayramı’na özel olarak Disney Plus’ta yayınlanacak. Yapım Marvel yapımı olma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Cadılar Bayramı temasına göre hazırlanan bölüm eski Hollywood korku filmlerine selam gönderiyor. Zira yayınlanan Werewolf By Night Halloween fragmanında “film makarasında atlama” dahil ürkütücü detaylara yer verildi.

  Bölümde korku dolu bir atmosferde içlerinden birisinin adeta “canavar” olduğu korkunç bir gecede geçiyor.

  Fragmanda görülmemiş olsa da Marvel’in karanlık temalı karakterlerinin de yer alabileceği belirtildi. Bu karakterlerinde özellikle solo filmi gelecek “Blade(Gündüz Yürüyen)” olacağı öne sürüldü.

  The Werewolf by Night, ilk defa 1972 yılında Marvel Comics tarafından yayınlanmıştı. Çizgi roman serisinde kurt adam bulunur.

  Disney Plus’ta yayınlanacak Werewolf By Night Halloween ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hogwarts Legacy Fragmanı Yayınlandı!

  Sony tarafından gerçekleştirilen yeni PlayStation güncellemelerinin yer aldığı State of Play'de Hogwarts Legacy'e yeni bakış atıldı. Etkinlikte yeni Hogwarts Legacy fragmanı yayınlandı!

  Team Ninja’nın Yeni RPG Oyunu Tanıtıldı! İşte Rise of the Ronin Fragmanı!

  Sony, State of Play etkinliğinde PlayStation 5 için Team Ninja tarafından özel olarak geliştirilen Rise of the Ronin'i tanıttı. Oyunun hikayesinin yanı sıra etkinlikte bir de Rise of the Ronin fragmanı yayınlandı!

  Tekken 8 Geliyor! İlk Tekken 8 Fragmanı Yayınlandı!

  Sony, State of Play etkinliğinde PlayStation 5'e gelecek yeni oyunları duyurdu. Duyurulan oyunlar arasında efsanevi Tekken serisinin sekizincisi de yer aldı. İşte etkinlikte yayınlanan Tekken 8 fragmanı ve oyuna dair yapılan açıklamalar!

  God of War: Ragnarok Yeni Fragmanı Yayınlandı! Sınırlı Üretim Kontrolcüsü Aldı

  Sony, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına gelecek God of War: Ragnarok için yeni fragman yayınladı. Oynanış ve konuyu içeren hikayeli God of War Ragnarok fragmanı ile birlikte sevindiren sürpriz duyuruldu.

  Disney Plus’un Werewolf By Night Fragmanı Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et