R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus’un Werewolf By Night Fragmanı Yayınlandı!

  Disney’in “D23 Expo” etkinliğinde Marvel Sinematik Evreni’nin(MCU) en karanlık yapımından da fragman geldi. MCU’nun ürkütücü yapımı “Werewolf By Night Halloween” fragmanı yayınlandı. İşte Disney’in 2023 Cadılar Bayramı’na(Hallowen) özel Werewolf By Night Halloween bölümü fragmanı!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  11.09.2022 01:33 1564 1 dk okuma süresi
  Disney Plus’un Werewolf By Night Fragmanı Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  Disney, bu yılki “Cadılar Bayramı(Halloween)” için özel bir Marvel yapımını yayınlayacak. Gerçekleştirilen “D23 Expo” etkinliğinde duyurulan yapım, Marvel evreninin en karanlık atmosferini sunacak.

  Cadılar Bayramına Özel Marvel Bölümü

  Werewolf By Night

  Werewolf By Night Halloween projesi, 2023 Cadılar Bayramı’na özel olarak Disney Plus’ta yayınlanacak. Yapım Marvel yapımı olma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Cadılar Bayramı temasına göre hazırlanan bölüm eski Hollywood korku filmlerine selam gönderiyor. Zira yayınlanan Werewolf By Night Halloween fragmanında “film makarasında atlama” dahil ürkütücü detaylara yer verildi.

  Bölümde korku dolu bir atmosferde içlerinden birisinin adeta “canavar” olduğu korkunç bir gecede geçiyor.

  Fragmanda görülmemiş olsa da Marvel’in karanlık temalı karakterlerinin de yer alabileceği belirtildi. Bu karakterlerinde özellikle solo filmi gelecek “Blade(Gündüz Yürüyen)” olacağı öne sürüldü.

  The Werewolf by Night, ilk defa 1972 yılında Marvel Comics tarafından yayınlanmıştı. Çizgi roman serisinde kurt adam bulunur.

  Disney Plus’ta yayınlanacak Werewolf By Night Halloween ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Ücretli ChatGPT Resmî Olarak Yayınlandı!

  Ücretli ChatGPT aboneliği resmî olarak duyuruldu. OpenAI, bununla ilgili bir açıklama yayınladı. İşte o açıklamadan satır başları.

  Forza Motorsport Oyunu için Yeni Bir Video Yayınlandı!

  Forza Motorsport oyunu için yeni bir video yayınlandı. Paylaşılan videoda oyun ile ilgili birçok detaya yer veriliyor!

  iOS 16.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

  Apple, iOS 16.3 Beta 2 güncellemesini yayınladı. Gelen yeni güncellemede Acil SOS özelliği üzerinde geliştirmeler yapıldı!

  Disney+ 2023 Yılı İçerikleri Duyuruldu!

  Disney+, 2023 yılında yeni içeriklere yer verecek. Eklenecek yeni içeriklere ek olarak platformda 2000'in üzerinde içerik bulunuyor!

  Disney Plus’un Werewolf By Night Fragmanı Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et