R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus’ın Yeni Filmi Prey’in İlk Tanıtımı Videosu Yayınlandı!

  Sinema tarihinin efsaneleşmiş serisi Predator’un son filmi Prey’in daha önce Disney Plus’ta yayınlanacağı açıklanmıştı. Disney, serinin yeni filmi Prey’in ilk fragmanını yayınladı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  19.06.2022 18:22 2057 2 dk okuma süresi
  Disney Plus’ın Yeni Filmi Prey’in İlk Tanıtımı Videosu Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  İlk kez 1987’de beyazperdede yer alan Predator, daha sonra 3 filmle daha vizyona girmişti. 1987’den beri sinema tarihinin kült hale gelen serilerinden birisi olan Predator 2022 dünyasına da aynı heyecanı taşıyor. İlk 4 filmde önemli gişe başarılarına imza atan Predator serisinin yeni filmi Predator 5 veya açıklanan adıyla Prey, dijital platformda yayınlanacak. Disney Plus, Predator serisinin yeni filmi Prey’i yayınlayacak. Hatta Disney Plus’tan yeni filme dair ilk fragmanda paylaşıldı.

  Hulu, Prey filmini “Komançi” dil seçeneğiyle yayınlanacak. Ayrıca “Komançi” altyazı seçeneği de olacak. Film bu özelliğiyle sinema tarihinde ilk defa uzun metrajlı bir yapımda Komançi dilinin olmasıyla tarihe de geçecek.

  Prey Filminin Konusu Nedir?

  Sevilen film serisi Predator’un 5.filmi Prey’in ilk tanıtım videosu yayınlanırken, konusu da gün yüzüne çıkmaya başladı. Serinin 5.filminde bu kez çok eski döneme gidiliyor. Prey filminde bu defa “Komançi” toplumunun uzaylılarla olan mücadelesi konu ediniliyor. Baş karakter bir Komançi(Comanche) savaşçısı olan Naru’nun kabilesiyle birlikte uzaylılara karşı mücadele filmin ana konusunu oluşturuyor. 

  Geleneklerine bağlı yaşayan Amerikan yerlileri kabilesinin, teknolojik silahlarla gelen uzaylıların oluşturduğu tehdide karşı vereceği amansız mücadeleyi anlatacak filmin yayınlanan fragmanı ise büyük beğeni topladı.

  Prey Filmi Oyuncuları

  Prey filmi

  Prey filminin oyuncu kadrosu ise son dönemin popüler yıldızlarıyla dolu. Filmin başrolünde kabilesinin hırslı savaşçısı Naru’yu canlandıran Amber Midthunder yer alıyor. Ayrıca filmde Dane DiLiegreo, Dakota Beavers, Jullian Black Antelope ve Michelle Thrush gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmeni ise Dan Trachtenberg oldu.

  Prey Ne Zaman Yayınlanacak?

  Prey filmi

  Disney Plus’ta yayınlanacağı açıklanan Prey filminin ne zaman çıkacağı da belli oldu. Yayınlanan fragman ile birlikte Prey ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı 5.08.2022 oldu. Yani film Disney Plus’tan 5 Ağustos itibariyle izlenebilecek.

  Prey Fragmanı

  Predator 5 veya resmi adıyla Prey fragmanı yayınlandı. Disney Plus tarafından resmi Twitter ve Youtube hesaplarından yapılan paylaşımla 5 Ağustos’ta yayınlanacak filmin tanıtımı yayınlandı.

  Disney Plus Türkiye tarafından altyazılı olarak yayınlanan Predator serisinin 5.filmi Prey fragmanını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube Create Türkiye Sahnelerinde: Yenilikçi Video Oluşturma Deneyimi Başlıyor!

  YouTube Create artık Türkiye'de! İçerik üreticileri, ücretsiz araçlarla yaratıcılıklarını serbest bırakarak etkileyici videolar oluşturabilecekler.

  Yeni Yapay Zeka Google Genie Tanıtıldı: Oyun Yapabiliyor!

  Google DeepMind, görüntüleri anında 2D platform oyunlarına çevirebilen Genie isimli yapay zeka teknolojisini duyurdu.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Disney Plus’ın Yeni Filmi Prey’in İlk Tanıtımı Videosu Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et