R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus’ın Yeni Filmi Prey’in İlk Tanıtımı Videosu Yayınlandı!

  Sinema tarihinin efsaneleşmiş serisi Predator’un son filmi Prey’in daha önce Disney Plus’ta yayınlanacağı açıklanmıştı. Disney, serinin yeni filmi Prey’in ilk fragmanını yayınladı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  19.06.2022 18:22 2101 2 dk okuma süresi
  Disney Plus’ın Yeni Filmi Prey’in İlk Tanıtımı Videosu Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  İlk kez 1987’de beyazperdede yer alan Predator, daha sonra 3 filmle daha vizyona girmişti. 1987’den beri sinema tarihinin kült hale gelen serilerinden birisi olan Predator 2022 dünyasına da aynı heyecanı taşıyor. İlk 4 filmde önemli gişe başarılarına imza atan Predator serisinin yeni filmi Predator 5 veya açıklanan adıyla Prey, dijital platformda yayınlanacak. Disney Plus, Predator serisinin yeni filmi Prey’i yayınlayacak. Hatta Disney Plus’tan yeni filme dair ilk fragmanda paylaşıldı.

  Hulu, Prey filmini “Komançi” dil seçeneğiyle yayınlanacak. Ayrıca “Komançi” altyazı seçeneği de olacak. Film bu özelliğiyle sinema tarihinde ilk defa uzun metrajlı bir yapımda Komançi dilinin olmasıyla tarihe de geçecek.

  Prey Filminin Konusu Nedir?

  Sevilen film serisi Predator’un 5.filmi Prey’in ilk tanıtım videosu yayınlanırken, konusu da gün yüzüne çıkmaya başladı. Serinin 5.filminde bu kez çok eski döneme gidiliyor. Prey filminde bu defa “Komançi” toplumunun uzaylılarla olan mücadelesi konu ediniliyor. Baş karakter bir Komançi(Comanche) savaşçısı olan Naru’nun kabilesiyle birlikte uzaylılara karşı mücadele filmin ana konusunu oluşturuyor. 

  Geleneklerine bağlı yaşayan Amerikan yerlileri kabilesinin, teknolojik silahlarla gelen uzaylıların oluşturduğu tehdide karşı vereceği amansız mücadeleyi anlatacak filmin yayınlanan fragmanı ise büyük beğeni topladı.

  Prey Filmi Oyuncuları

  Prey filmi

  Prey filminin oyuncu kadrosu ise son dönemin popüler yıldızlarıyla dolu. Filmin başrolünde kabilesinin hırslı savaşçısı Naru’yu canlandıran Amber Midthunder yer alıyor. Ayrıca filmde Dane DiLiegreo, Dakota Beavers, Jullian Black Antelope ve Michelle Thrush gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmeni ise Dan Trachtenberg oldu.

  Prey Ne Zaman Yayınlanacak?

  Prey filmi

  Disney Plus’ta yayınlanacağı açıklanan Prey filminin ne zaman çıkacağı da belli oldu. Yayınlanan fragman ile birlikte Prey ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı 5.08.2022 oldu. Yani film Disney Plus’tan 5 Ağustos itibariyle izlenebilecek.

  Prey Fragmanı

  Predator 5 veya resmi adıyla Prey fragmanı yayınlandı. Disney Plus tarafından resmi Twitter ve Youtube hesaplarından yapılan paylaşımla 5 Ağustos’ta yayınlanacak filmin tanıtımı yayınlandı.

  Disney Plus Türkiye tarafından altyazılı olarak yayınlanan Predator serisinin 5.filmi Prey fragmanını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  iOS 18 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC24 etkinliğinde iOS 18'i tanıttı. Ana ekran özelleştirmeleri ve yeni erişilebilirlik özellikleri ile iOS 18, kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

  Disney Plus’ın Yeni Filmi Prey’in İlk Tanıtımı Videosu Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et