R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı

  Bir dönemin efsanesi haline gelen Buz Devri serisinin sevilen karakteri sincap Scrat, sonunda mutlu sona ulaştı. Dünyanın altını üstüne getirdiği meşe palamudunu en sonunda yemeyi başardı. Ama onunda arkasında üzücü bir haber var!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  16.04.2022 12:40 1597 2 dk okuma süresi
  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı
  Son Düzenleme:

  Buz Devri serisi, ilk çıkış yaptığı günden bu yana en sevilen ve en bilinen animasyon filmlerden birisi olmuştu. İlk filmiyle 2002’de vizyona giren Buz Devri aradan geçen koskaca 20 yıl boyunca karakterleriyle tekrar tekrar izlendi. Buz Devri denilince ilk akla gelenlerde mamut, miskin ve kaplan kadar başrolde olan birisi daha var: o da sincap Scrat! Serinin her filminde bir meşe palamudunun peşinden giderken, türlü badirelerle karşı karşıya kalıyordu.

  20 yıllık mücadelesi sona erdi

  Onun için acıklı ve zorlu olan bu mücadelesi izleyici için çoğu noktada gülme krizlerine yol açıyordu. Meşe palamuduyla arasına buzların erimesinden, kıtaların ayrılmasına ve hatta zaman makinesine kadar her şey girdi.

  Scrat’in doğayla olan mücadelesi dünyanın şekillenmesine bile neden oldu. Scrat’in o kadar çok sevilince Disney+, Scrat’e solo dizi yapma kararı aldı. Dizinin adı da Ice Afe:Scrat Tales oldu.

  Buz Devri Sincap

  Scrat’in 20 yıl süren meşe palamuduna ulaşma mücadelesi ise sonunda sona erdi. Animasyon stüdyosu Scrat’in mutlu sona erişip, meşe palamudunu yediği bir video yayınladı.

  Sincap Scrap meşe palamudunu bu defa yedi!

  Buz Devri serisiyle büyük başarı yakalayan ve “Robotlar” ve “Rio” gibi pek çok izlenen animasyon filmini hazırlayan şirket Blue Sky. Disney, sektördeki büyük etki uyandıran 20th Century Fox şirketini bünyesine katmasıyla birlikte Blue Sky içinde yolun sonu görülmüş oldu.  Alınan kapatma kararı nedeniyle Scrat’in mücadelesini yarım bırakmak istemeyen şirket, Scrat için son bir video yayınladı.

  Blue Sky, şirketin son günlerinde Scrat’in mücadelesini de sona erdirmek ve veda etmek için video yayınladı. Blue Sky, Youtube’de Finale(Son) adıyla bir video paylaştı. Paylaşılan videoda sincap Scrat, 20 yıldır peşinden koştuğu ve badireler atlattığı meşe palamudunu yemeyi başarıyor. 

  Buz Devri serisi ve sincap Scrap'in vedası için siz ne düşünüyorsunuz? Bir efsanenin daha bitişine dair görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşın.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ta Devrim: Orijinal Kalitede Resim ve Video Paylaşımı Yapılabilecek!

  WhatsApp, iOS kullanıcıları için orijinal kalitede fotoğraf ve video paylaşım özelliğini getirdi. Artık medya dosyalarını yüksek kalitede paylaşabilirsiniz.

  Windows 12 Geliyor: 2024’ün Haziran Ayında Tanıtılabilir!

  Microsoft'un yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi Windows 12'nin, 2024 Haziran'ında tanıtılması bekleniyor. Yapılan açıklamalar, bu yeni gelişmeyi doğruluyor!

  Apple Açıkladı: İşte 2023'ün En İyi Oyunları ve Uygulamaları!

  Apple, 2023'ün en iyi uygulama ve oyunlarını belirleyerek ödüllendirdi. Bu ödüller, iPhone ve iPad ile beraber Mac ve Apple Watch uygulamalarını da kapsıyor.

  Google Açıkladı: İşte 2023'ün En İyi Android Oyunları ve Uygulamaları!

  Google Play Store, 2023'ün en iyi Android uygulamaları ve oyunları listesini yayınlandı. Geçen yıllardan farklı olarak bu yılın trendine yeni kategoriler eklendi.

  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et