R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı

  Bir dönemin efsanesi haline gelen Buz Devri serisinin sevilen karakteri sincap Scrat, sonunda mutlu sona ulaştı. Dünyanın altını üstüne getirdiği meşe palamudunu en sonunda yemeyi başardı. Ama onunda arkasında üzücü bir haber var!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 16.04.2022 12:40 519 2 dk okuma süresi
  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı
  Son Düzenleme:

  Buz Devri serisi, ilk çıkış yaptığı günden bu yana en sevilen ve en bilinen animasyon filmlerden birisi olmuştu. İlk filmiyle 2002’de vizyona giren Buz Devri aradan geçen koskaca 20 yıl boyunca karakterleriyle tekrar tekrar izlendi. Buz Devri denilince ilk akla gelenlerde mamut, miskin ve kaplan kadar başrolde olan birisi daha var: o da sincap Scrat! Serinin her filminde bir meşe palamudunun peşinden giderken, türlü badirelerle karşı karşıya kalıyordu.

  20 yıllık mücadelesi sona erdi

  Onun için acıklı ve zorlu olan bu mücadelesi izleyici için çoğu noktada gülme krizlerine yol açıyordu. Meşe palamuduyla arasına buzların erimesinden, kıtaların ayrılmasına ve hatta zaman makinesine kadar her şey girdi.

  Scrat’in doğayla olan mücadelesi dünyanın şekillenmesine bile neden oldu. Scrat’in o kadar çok sevilince Disney+, Scrat’e solo dizi yapma kararı aldı. Dizinin adı da Ice Afe:Scrat Tales oldu.

  Buz Devri Sincap

  Scrat’in 20 yıl süren meşe palamuduna ulaşma mücadelesi ise sonunda sona erdi. Animasyon stüdyosu Scrat’in mutlu sona erişip, meşe palamudunu yediği bir video yayınladı.

  Sincap Scrap meşe palamudunu bu defa yedi!

  Buz Devri serisiyle büyük başarı yakalayan ve “Robotlar” ve “Rio” gibi pek çok izlenen animasyon filmini hazırlayan şirket Blue Sky. Disney, sektördeki büyük etki uyandıran 20th Century Fox şirketini bünyesine katmasıyla birlikte Blue Sky içinde yolun sonu görülmüş oldu.  Alınan kapatma kararı nedeniyle Scrat’in mücadelesini yarım bırakmak istemeyen şirket, Scrat için son bir video yayınladı.

  Blue Sky, şirketin son günlerinde Scrat’in mücadelesini de sona erdirmek ve veda etmek için video yayınladı. Blue Sky, Youtube’de Finale(Son) adıyla bir video paylaştı. Paylaşılan videoda sincap Scrat, 20 yıldır peşinden koştuğu ve badireler atlattığı meşe palamudunu yemeyi başarıyor. 

  Buz Devri serisi ve sincap Scrap'in vedası için siz ne düşünüyorsunuz? Bir efsanenin daha bitişine dair görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşın.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi 13 Serisinin Fiyatı Belli Oldu! İşte Xiaomi 13 ve 13 Pro!

  Xiaomi, 1 Aralık'ta gerçekleştireceği Xiaomi 13 serisi tanıtımını ertelemişti. Erteleme kararı eski Çin devlet başkanının hayatını kaybetmesi nedeniyle alınmıştı. Yeni lansmanın tarihi ne zaman açıklanmasa da Xiaomi 13 ve 13 Pro fiyatı sızdırıldı.

  2022 Aralık Volkswagen Caddy Fiyatları!

  Türkiye'de en fazla tercih ticari araçlardan Volkswagen Caddy için güncel fiyat listesi açıklandı. İşte Volkswagen Türkiye tarafından yayınlanan 2022 Aralık ayı güncel Volkswagen Caddy fiyat listesi!

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et