R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı

  Bir dönemin efsanesi haline gelen Buz Devri serisinin sevilen karakteri sincap Scrat, sonunda mutlu sona ulaştı. Dünyanın altını üstüne getirdiği meşe palamudunu en sonunda yemeyi başardı. Ama onunda arkasında üzücü bir haber var!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 16.04.2022 12:40 325 2 dk okuma süresi
  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı
  Son Düzenleme:

  Buz Devri serisi, ilk çıkış yaptığı günden bu yana en sevilen ve en bilinen animasyon filmlerden birisi olmuştu. İlk filmiyle 2002’de vizyona giren Buz Devri aradan geçen koskaca 20 yıl boyunca karakterleriyle tekrar tekrar izlendi. Buz Devri denilince ilk akla gelenlerde mamut, miskin ve kaplan kadar başrolde olan birisi daha var: o da sincap Scrat! Serinin her filminde bir meşe palamudunun peşinden giderken, türlü badirelerle karşı karşıya kalıyordu.

  20 yıllık mücadelesi sona erdi

  Onun için acıklı ve zorlu olan bu mücadelesi izleyici için çoğu noktada gülme krizlerine yol açıyordu. Meşe palamuduyla arasına buzların erimesinden, kıtaların ayrılmasına ve hatta zaman makinesine kadar her şey girdi.

  Scrat’in doğayla olan mücadelesi dünyanın şekillenmesine bile neden oldu. Scrat’in o kadar çok sevilince Disney+, Scrat’e solo dizi yapma kararı aldı. Dizinin adı da Ice Afe:Scrat Tales oldu.

  Buz Devri Sincap

  Scrat’in 20 yıl süren meşe palamuduna ulaşma mücadelesi ise sonunda sona erdi. Animasyon stüdyosu Scrat’in mutlu sona erişip, meşe palamudunu yediği bir video yayınladı.

  Sincap Scrap meşe palamudunu bu defa yedi!

  Buz Devri serisiyle büyük başarı yakalayan ve “Robotlar” ve “Rio” gibi pek çok izlenen animasyon filmini hazırlayan şirket Blue Sky. Disney, sektördeki büyük etki uyandıran 20th Century Fox şirketini bünyesine katmasıyla birlikte Blue Sky içinde yolun sonu görülmüş oldu.  Alınan kapatma kararı nedeniyle Scrat’in mücadelesini yarım bırakmak istemeyen şirket, Scrat için son bir video yayınladı.

  Blue Sky, şirketin son günlerinde Scrat’in mücadelesini de sona erdirmek ve veda etmek için video yayınladı. Blue Sky, Youtube’de Finale(Son) adıyla bir video paylaştı. Paylaşılan videoda sincap Scrat, 20 yıldır peşinden koştuğu ve badireler atlattığı meşe palamudunu yemeyi başarıyor. 

  Buz Devri serisi ve sincap Scrap'in vedası için siz ne düşünüyorsunuz? Bir efsanenin daha bitişine dair görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşın.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Daredevil’in Ardından The Punisher’da Geri Dönüyor!

  Düzenlenen "Chicago Comic Con 2022(C2E2) etkinliğine katılan Netflix'teki Marvel dizilerinin bağlayıcı karakteri Claire Temple'yi canlandıran Rosario Dawson'dan The Punisher hayranlarını sevindiren haber geldi. İşte detaylar!

  Samsung Galaxy Unpacked 2022 Etkinliği Nasıl İzlenir?

  Samsung'un Ağustos'ta düzenleneceği açıklanan "Samsung Galaxy Unpacked" etkinliğine dair detaylar belli oldu. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 gibi modellerin tanıtılacağı etkinlik nasıl izlenir?

  Dacia Duster’ın 2022 Fiyatları Belli Oldu! Bu Fiyatlarla Artık Bütçe Dostu Olamayacak

  Marka kimliğinde önemli yeniliklere giden Dacia, yeni "Dacia Duster" için versiyon ve paket özellikleri ile güncel fiyatları açıkladı.

  Motorola Razr 2022 ve X30 Pro'nun Yeni Lansman Tarihi Belli Oldu!

  Motorola'nın beklenmedik şekilde ertelenen cihaz tanıtım lansmanının yeni tarihi açıklandı. İşte Motorola'nın "Razr 2022" ve"X30 Pro" modelleri için tanıtım etkinliği tarihi ve özellikleri!

  Buz Devri Serisinin Sincap Scrap’i 20 Yıllık Mücadelenin Ardından Mutlu Sona Ulaştı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et