R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Black Mirror Hayranlarını Sevindiren Haber! Black Mirror 6.Sezon Çalışmalarına Başlandı!

  Dünyayı kasıp kavuran Black Mirror dizisinin, uzun süredir beklenen yeni sezonuyla ilgili beklenen haber geldi. Netflix, popüler yapım Black Mirror 6.sezonu için çalışmalara başladı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 17.05.2022 18:17 1211 2 dk okuma süresi
  Black Mirror Hayranlarını Sevindiren Haber! Black Mirror 6.Sezon Çalışmalarına Başlandı!
  Son Düzenleme:

  İlk defa 2011 yılında yayınlanan İngiliz hiciv dizisi Black Mirror, tüm dünyadan büyük beğeni toplamıştı. İlk 2 sezonuyla İngiliz “Channel 4” kanalında büyük beğeni toplayan Black Mirror dizisinin hakları dijital yayın platformu Netflix tarafından satın alınmıştı. Her bir sezonu ve bölümü büyük bir ilgiyle izlenen Black Mirror, en son 3 bölümlük 5.sezonuyla 2019’da Netflix’te yayınlanmıştı. Aradan yaklaşık 3 yıllık sürenin ardından dizinin hayranları Black Mirror 6.sezonunun gelmesini merakla beklemeye devam ediyor.

  Black Mirror 6.Sezon Yayınlanacak Mı?

  Black Mirror hayranlarını sevindirecek haber “Variety” tarafından paylaşıldı. Yapılan paylaşımda yapımcıların ve Netflix’in Black Mirror 6.sezonu için çalışmalara başladığı belirtiliyor. İddialara göre yapım ekibi şu an için 6.sezon bölümlerinde yer alacak cast hazırlıklarıyla uğraşıyor. Yapılan paylaşımlarda Black Mirror yeni sezon bölümlerinin konularının ne olacağına dair ise herhangi bir detaya yer verilmedi.

  Yeni Sezonda Black Mirror 5.Sezon Hayal Kırıklığı Olmayacak!

  Black Mirror

  Black Mirror serisinin her bir sezonu ve interaktif filmi 5.sezon hariç çok beğenilmişti. Yayınlanan son sezon hem Black Mirror bölümlerinin konuları açısından hem de sadece 3 bölümde oluşmasıyla büyük bir hayal kırıklığına neden olmuştu. Hayranlardan gelen tepkilerden ders çıkartan yapım ekibi, daha itinalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Konuların nasıl olacağı net belli olmasa da hayranları sevindirecek bir detay paylaşıldı. O detay ise Black Mirror 6.sezon bölüm sayısının, 5.sezon bölüm sayısından çok daha fazla olacağı oldu.

  Ortaya çıkan bilgilere göre Black Mirror 6.sezon gelecek mi? sorusu nispeten de olsa Black Mirror yeni sezonu gelecek yönünde yanıtlanmış olsa da tam olarak hangi tarihte geleceği ise belli değil. Değişen yapımcı ekibi ise yeni sezona dair merakın daha da artmasına neden oluyor.

  Sizce Black Mirror 6.sezonu, yayınlanan son sezondaki hayal kırıklığını yok edebilecek mi? İzleyici beklentilerine yanıt verebilecek mi? Düşüncelerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Android Kullananları Sevindiren Haber: Whatsapp iPhone'a Geçişi Kolaylaştıracak!

  Android'de WhatsApp kullananlar, artık iPhone kullanmak istediğinde geçiş için sorun yaşamayacak. WhatsApp mesajları doğrudan Android'den WhatsApp'a taşınabilecek. Peki bu işlem nasıl yapılacak?

  Elif 1093

  Spider Man Hayranlarını Sevindiren Haber! Spider Man No Way Home Yeni Versiyonun Yayın Tarihi Açıklandı!

  Hayranların çok sevdiği 3 Spider Man'i bir araya getiren Spider Man No Way Home filminin yeni versiyonu beyazperdede yayınlanacak. Yayınlanmayan bölümleri içeren bu yeni versiyonun Türkiye'de yayınlanacağı tarihte açıklandı. İşte filmin vizyon tarihi!

  Black Mirror 6.Sezon Oyuncuları Açıklandı! Kadroda Yıldız İsimler Var!

  Merakla beklenen Black Mirror 6.sezon oyuncuları sonunda belli oldu. Önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezon oyuncuları yıldızlarla dolu. İşte Black Mirror 6.sezon oyuncuları!

  The Boys Hayranlarını Sevindiren Haber Geldi!

  Amazon Studios, çok sevilen Amazon Prime Video dizisi The Boys için yan dizi çekeceğini açıkladı. The Boys yan dizisi resmi olarak doğrulanırken, dizinin konusu ve oyuncu kadrosuna dair detaylarda ortaya çıktı.

  Black Mirror Hayranlarını Sevindiren Haber! Black Mirror 6.Sezon Çalışmalarına Başlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et