R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Black Mirror 6.Sezon Oyuncuları Açıklandı! Kadroda Yıldız İsimler Var!

  Bilim kurgu, hiciv ve kara mizah türündeki sıra dışı dizi Black Mirror, yine çalkantılı bir yeni sezon sürecinin ardından 6.sezonuyla geliyor. Yeni sezona dair açıklamalar gelmeye devam ederken, Black Mirror 6.sezon oyuncuları da açıklandı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 17.07.2022 13:48 1383 2 dk okuma süresi
  Black Mirror 6.Sezon Oyuncuları Açıklandı! Kadroda Yıldız İsimler Var!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en sıra dışı dizilerinden birisi olan Black Mirror, yine oldukça sancılı geçen bir sezon arasının ardından yeni sezonuyla yakında Netflix’te yayınlanacak. Genellikle 3 ile 6 bölümden oluşan kısa sezonlarıyla sıra dışı konuları kara mizah ve hicivle harmanlayan Black Mirror 6.sezonu ile yeniden geliyor. Hatta Black Mirror 6.sezon oyuncuları da resmi olarak açıklandı. 

  Oyuncu Kadrosu Yine Yıldızlarla Dolu

  Black Mirror 6.sezon

  Her sezonunda bölüm konuları ve işlenişiyle dikkat çeken Black Mirror, aynı zamanda da dikkat çeken yıldız isimlere kadrosunda yer veriyor. İlk 5 sezonunda olduğu gibi Black Mirror 6.sezonu oyuncuları da yine ünlü isimlerden oluşuyor. Dizinin yeni sezonunun oyuncu kadrosunda olacağı belirtilen isimler arasında;

  • Deadpool 2’den tanınan Zazie Beetz
  • Breaking Bad’in yıldızı Aaron Paul
  • Lucky Number Slevin’den Josh Hartnett
  • House Of Cards dizisinden Kate Mara
  • The Falcon and the Winter Soldier filminden Danny Ramirez
  • Spider-Man: Far From Home filminden Anjana Vasan
  • Teen Spirit filminin yıldızı Clara Rugaard
  • This Is Us dizisinin yıldızı Auden Thornton
  • I May Destroy You komedi dizisinin yıldızı Paapa Essiedu

  Açıklanan isimler Black Mirror 6.sezon ilk 3 bölümünde yer alacak.

  6.Sezon Kararı Yine Sancılı Oldu

  Black Mirror dizisinin ilk sezonu 2011’de İngiliz televizyon kanalı Channel 4’te yayınlanmıştı. İlk sezonunda işlediği konularıyla büyük bir sansasyon yaratan dizi hemen 2.sezon onayını almış ve 2013’te yayınlanmıştı. Daha sonra 2014 yılbaşına özel bir bölümü yayınlanan diziyi bundan sonra karmaşık bir süreç karşılamıştı.

  Yeni sezonlarının gelip gelmeyeceği belirsizliğini korurken 2016’da dizinin yayın hakları, dünyanın en büyük dijital yayın platformu Netflix tarafından satın alınmıştı. Netflix, Black Mirror 3.sezonu 2016’da, 4.sezonu 2017’de yayınlamıştı. Ancak dizi burada da yeni sezonun gelip, gelmeyeceği belirsizliğini yaşamıştı. Bu süreçte 2018’de yine Netflix’te interaktif filmi yayınlanmıştı. 4.sezonun yayınlanmasından tam 2 yıl sonra Black Mirror 5.sezon bölümleri 2019’da yayınlandı.

  Black Mirror 6.sezon, önceki sezona göre daha uzun bölüm sayısına sahip olacak. Ayrıca her bölüm daha sinematik yapıda olacak.

  Yayın Hakları Sorunu Yaşandı

  Black Mirror

  Black Mirror efsanesinin esas yaratıcıları olan “Charlie Booker” ve “Anabel Jones” dizinin yapım şirketinden ayrılmıştı. Kendi yapım şirketlerini kuran Charlie ve Anabel, daha sonra şirketlerini Netflix’e tam 100 Milyon Dolar’a satmıştı. Ancak her ne kadar Black Mirror’un yaratıcıları olsa da dizinin yayın hakları “Endemol Shine” şirketinde bulunuyordu. Bu nedenle Black Mirror 6.sezonun gelip, gelmeyeceği ciddi bir belirsizliğe düşmüştü.

  Ancak şirket ile Netflix arasında uzun görüşmelerin sonucunda dizinin yayın haklarının platforma verilmesi konusunda anlaşmaya varıldı. Böylelikle dizinin 6.sezonun yayınlanabilmesi de mümkün olmuştu.

  Black Mirror dizisi hakkında sizin düşünceleriniz neler? Görüşleriniz yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Epic Games’te Haftanın Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

  Epic Games, geleneksel haftada 2 ücretsiz oyunu kapsamında yeni ücretsiz oyunları açıkladı. İşte 17 Kasım'a kadar ücretsiz olarak Epic Games Kütüphanesine eklenebilen haftanın ücretsiz oyunları!

  MIUI 14 Güncellemesine Sahip Olacak Ve Olamayacak Modeller Açıklandı!

  MIUI 14 güncellemesi alacak ve almayacak modeller belli oldu. Buna göre Android 11 kullanan modeller, güncelleme almayarak tarihe karışacak!

  PlayStation VR2 Çıkış Tarihi ve Fiyatıyla Birlikte Açıklandı!

  PlayStation VR2 çıkış tarihinin belli olmasıyla birlikte, teknik özellikleri de araştırma konusu oldu. Detaylar haberimizde..

  Black Mirror 6.Sezon Oyuncuları Açıklandı! Kadroda Yıldız İsimler Var!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et