R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Black Mirror 6.Sezon Oyuncuları Açıklandı! Kadroda Yıldız İsimler Var!

  Bilim kurgu, hiciv ve kara mizah türündeki sıra dışı dizi Black Mirror, yine çalkantılı bir yeni sezon sürecinin ardından 6.sezonuyla geliyor. Yeni sezona dair açıklamalar gelmeye devam ederken, Black Mirror 6.sezon oyuncuları da açıklandı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 17.07.2022 13:48 1259 2 dk okuma süresi
  Black Mirror 6.Sezon Oyuncuları Açıklandı! Kadroda Yıldız İsimler Var!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en sıra dışı dizilerinden birisi olan Black Mirror, yine oldukça sancılı geçen bir sezon arasının ardından yeni sezonuyla yakında Netflix’te yayınlanacak. Genellikle 3 ile 6 bölümden oluşan kısa sezonlarıyla sıra dışı konuları kara mizah ve hicivle harmanlayan Black Mirror 6.sezonu ile yeniden geliyor. Hatta Black Mirror 6.sezon oyuncuları da resmi olarak açıklandı. 

  Oyuncu Kadrosu Yine Yıldızlarla Dolu

  Black Mirror 6.sezon

  Her sezonunda bölüm konuları ve işlenişiyle dikkat çeken Black Mirror, aynı zamanda da dikkat çeken yıldız isimlere kadrosunda yer veriyor. İlk 5 sezonunda olduğu gibi Black Mirror 6.sezonu oyuncuları da yine ünlü isimlerden oluşuyor. Dizinin yeni sezonunun oyuncu kadrosunda olacağı belirtilen isimler arasında;

  • Deadpool 2’den tanınan Zazie Beetz
  • Breaking Bad’in yıldızı Aaron Paul
  • Lucky Number Slevin’den Josh Hartnett
  • House Of Cards dizisinden Kate Mara
  • The Falcon and the Winter Soldier filminden Danny Ramirez
  • Spider-Man: Far From Home filminden Anjana Vasan
  • Teen Spirit filminin yıldızı Clara Rugaard
  • This Is Us dizisinin yıldızı Auden Thornton
  • I May Destroy You komedi dizisinin yıldızı Paapa Essiedu

  Açıklanan isimler Black Mirror 6.sezon ilk 3 bölümünde yer alacak.

  6.Sezon Kararı Yine Sancılı Oldu

  Black Mirror dizisinin ilk sezonu 2011’de İngiliz televizyon kanalı Channel 4’te yayınlanmıştı. İlk sezonunda işlediği konularıyla büyük bir sansasyon yaratan dizi hemen 2.sezon onayını almış ve 2013’te yayınlanmıştı. Daha sonra 2014 yılbaşına özel bir bölümü yayınlanan diziyi bundan sonra karmaşık bir süreç karşılamıştı.

  Yeni sezonlarının gelip gelmeyeceği belirsizliğini korurken 2016’da dizinin yayın hakları, dünyanın en büyük dijital yayın platformu Netflix tarafından satın alınmıştı. Netflix, Black Mirror 3.sezonu 2016’da, 4.sezonu 2017’de yayınlamıştı. Ancak dizi burada da yeni sezonun gelip, gelmeyeceği belirsizliğini yaşamıştı. Bu süreçte 2018’de yine Netflix’te interaktif filmi yayınlanmıştı. 4.sezonun yayınlanmasından tam 2 yıl sonra Black Mirror 5.sezon bölümleri 2019’da yayınlandı.

  Black Mirror 6.sezon, önceki sezona göre daha uzun bölüm sayısına sahip olacak. Ayrıca her bölüm daha sinematik yapıda olacak.

  Yayın Hakları Sorunu Yaşandı

  Black Mirror

  Black Mirror efsanesinin esas yaratıcıları olan “Charlie Booker” ve “Anabel Jones” dizinin yapım şirketinden ayrılmıştı. Kendi yapım şirketlerini kuran Charlie ve Anabel, daha sonra şirketlerini Netflix’e tam 100 Milyon Dolar’a satmıştı. Ancak her ne kadar Black Mirror’un yaratıcıları olsa da dizinin yayın hakları “Endemol Shine” şirketinde bulunuyordu. Bu nedenle Black Mirror 6.sezonun gelip, gelmeyeceği ciddi bir belirsizliğe düşmüştü.

  Ancak şirket ile Netflix arasında uzun görüşmelerin sonucunda dizinin yayın haklarının platforma verilmesi konusunda anlaşmaya varıldı. Böylelikle dizinin 6.sezonun yayınlanabilmesi de mümkün olmuştu.

  Black Mirror dizisi hakkında sizin düşünceleriniz neler? Görüşleriniz yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Kuyruklu Yıldızın Güneş’e Çarpma Anı Görüntülendi!

  NASA ve ESA ortak projesi SOHO teleskobundan Güneş'e dair önemli paylaşım geldi. SOHO tarafından başı boş bir kuyruklu yıldızın Güneş'e çarpma anı yakalandı. İşte o görüntüler!

  Sosyal Medya Platformları İçin İlginç Çevre Raporu Açıklandı! İşte Çevreyi Kirleten Platformlar!

  Bir pazarlama şirketi tarafından sosyal ağlara yönelik olarak "karbon ayak izi" araştırması yapıldı. Dünyanın en çok kullanılan ilk 10 sosyal ağı üzerinde yapılan araştırmanın sonuçları sosyal medyanın küresel ısınmaya katkı sağladığını gösteriyor.

  Marvel Sinematik Evreni 5 ve 6 Fazları İçin Filmler ve Vizyon Tarihleri Açıklandı!

  San Diego Comic-Con 2022 etkinliğinde açıklamalarda bulunan Kevin Feige, MCU 5 ve 6. fazlarında vizyona girecek dizi ve filmleri duyurdu. İşte Marvel'in yeni film ve dizilerinin yayın tarihleri!

  Tesla’nın 2022 İkinci Çeyrek Raporları Açıklandı!

  Küresel boyutta üretim bantlarında ciddi sorunlarla mücadele eden Tesla'nın 2022 ikinci çeyrekteki mali performansına dair veriler açıklandı. İşte 2022 Nisan-Haziran döneminde Tesla'nın gelir ve net kar artışı!

  Black Mirror 6.Sezon Oyuncuları Açıklandı! Kadroda Yıldız İsimler Var!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et