R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yemeksepeti Otonom Teslimat Robotunu Tanıttı: YEBO

  Yemeksepeti ve Delivers.ai iş birliği ile gerçekleşen Yemeksepeti’nin otonom teslimat robotu YEBO, 5 Mayıs 2022 tarihinden itibaren kullanıma sunulacak.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  14.04.2022 21:04 2397 2 dk okuma süresi
  Yemeksepeti Otonom Teslimat Robotunu Tanıttı: YEBO
  Son Düzenleme:

  Yemeksepeti, daha iyi hizmet verebilmek için hızlı ve güvenilir sipariş deneyimi sağlayan otonom teslimat robotlarını tanıttı. Türkiye’de ilk olarak kullanılacak olan otonom teslimat robotu YEBO (yemek robotu), başlangıç olarak 5 Mayıs 2022 tarihinde açılışını İstanbul’un Caddebostan semtinde yapacak. Bu deneyimin ardından otonom teslimat robotu YEBO, Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet vermeye başlayacak.

   Yemeksepeti ve Delivers.ai İş Birliği

  Yemeksepeti ve Delivers.ai iş birliğinden hayata geçen YEBO’lar, mevcut teslimat modellerine göre daha hızlı, güvenilir ve sürdürülebilir bir çözüm sunuyor. İstanbul, Caddebostan’da başlayacak bu deneyimde, bölgedeki Yemeksepeti kullanıcıları sipariş verdiklerinde YEBO’yu test etme şansını yakalayacaklar. Sipariş verildikten sonra Yemeksepeti’nin otonom teslimat teklifini seçen kullanıcılar için Yemeksepeti ekibi tarafından e-posta aracılığı ile bir kod gönderilecek. Aynı zamanda verilen sipariş ilgili restorana aktarılacak ve YEBO, ilgili restorandan aldığı siparişi kullanıcı adresine teslimat için götürecek. Sipariş sahibi, e-postasına gelen kodu YEBO üzerindeki sisteme girerek siparişine daha hızlı, güvenli ve akıllı bir çözümle ulaşmış olacak. 

  YEBO'lar Siparişlerin Isısını Koruyacak

  YEBO’lar yemek siparişlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde teslim etmek üzerine tasarlanmış. YEBO’ların içindeki yemek haznesi, tasarımında kullanılan özel malzemeler sayesinde yemek sıcaklığını uygun derecede tutuyor. Teslimatların ve iş planının kesintisiz olması için YEBO’ların batarya sistemi değiştirilebilir batarya olarak tasarlanmış. Böylece olası sıkıntıların önüne hızlıca geçilebiliyor. 

  Zorlu yol koşullarına karşı teslimatların aksamaması için YEBO’lar 15 cm’e kadar kaldırımları sıkıntı çekmeden geçebiliyorlar. İhtiyaç duyulması halinde ise otomatik sistemden manuel kullanıma geçiş sağlanabiliyor. 

  Yemeksepeti ve Delivers.ai iş birliği, 5 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla YEBO’larını kullanıma sunuyor ve hizmet bölgelerini gün geçtikçe arttırmayı planlıyor. 


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum
  • Yasin Özçelik
   Yasin Özçelik 1 yıl önce
   Bunun gelişmelerinin yakından takip ediyorum. Başarılı olursa çok büyük bir gelişme olacak bence
  • Saitama
   Saitama 1 yıl önce
   Acaba bizim eve sağlam gelir mi?

  İlgili İçerikler:

  Google, Yeni Yapay Zeka Modeli Gemini 1.5'i Resmen Tanıttı: Sınır Tanımayan İşlem Kapasitesine Sahip!

  Google yeni yapay zeka modeli Gemini 1.5'i tanıttı. Gemini 1.5 modeli, büyük verileri işleyebilme kapasitesiyle yapay zeka alanında yeni bir çağ başlatıyor.

  Huawei Yeni İşletim Sistemini Resmen Tanıttı: İşte Karşınızda HarmonyOS NEXT!

  Huawei, Android'den bağımsız yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT'i duyurdu. Yakında kullanıma sunulacak sistem, teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlatıyor.

  Amazfit, Yeni Akıllı Yüzüğünü Tanıttı: Yüzük, Terden Ölçüm Yapıyor!

  Amazfit'in akıllı yüzüğü Helio Ring, sağlık ve fitness takibi alanında yenilikçi özellikleriyle öne çıkıyor. Detaylı analizleriyle bu ürün, yeni bir sayfa açıyor!

  Samsung, 2024 TV Serisini Tanıttı: İşte Özellikler!

  Samsung'un CES 2024'te tanıttığı 2024 TV serisi, AI destekli 8K yükseltme teknolojisi ve parlama yapmayan OLED modelleri ile yeni bir dönem başlatıyor.

  Yemeksepeti Otonom Teslimat Robotunu Tanıttı: YEBO

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et