R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yemeksepeti Otonom Teslimat Robotunu Tanıttı: YEBO

  Yemeksepeti ve Delivers.ai iş birliği ile gerçekleşen Yemeksepeti’nin otonom teslimat robotu YEBO, 5 Mayıs 2022 tarihinden itibaren kullanıma sunulacak.

  Ceren Varlı Ceren Varlı 14.04.2022 21:04 560 2 dk okuma süresi
  Yemeksepeti Otonom Teslimat Robotunu Tanıttı: YEBO
  Son Düzenleme:

  Yemeksepeti, daha iyi hizmet verebilmek için hızlı ve güvenilir sipariş deneyimi sağlayan otonom teslimat robotlarını tanıttı. Türkiye’de ilk olarak kullanılacak olan otonom teslimat robotu YEBO (yemek robotu), başlangıç olarak 5 Mayıs 2022 tarihinde açılışını İstanbul’un Caddebostan semtinde yapacak. Bu deneyimin ardından otonom teslimat robotu YEBO, Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet vermeye başlayacak.

   Yemeksepeti ve Delivers.ai İş Birliği

  Yemeksepeti ve Delivers.ai iş birliğinden hayata geçen YEBO’lar, mevcut teslimat modellerine göre daha hızlı, güvenilir ve sürdürülebilir bir çözüm sunuyor. İstanbul, Caddebostan’da başlayacak bu deneyimde, bölgedeki Yemeksepeti kullanıcıları sipariş verdiklerinde YEBO’yu test etme şansını yakalayacaklar. Sipariş verildikten sonra Yemeksepeti’nin otonom teslimat teklifini seçen kullanıcılar için Yemeksepeti ekibi tarafından e-posta aracılığı ile bir kod gönderilecek. Aynı zamanda verilen sipariş ilgili restorana aktarılacak ve YEBO, ilgili restorandan aldığı siparişi kullanıcı adresine teslimat için götürecek. Sipariş sahibi, e-postasına gelen kodu YEBO üzerindeki sisteme girerek siparişine daha hızlı, güvenli ve akıllı bir çözümle ulaşmış olacak. 

  YEBO'lar Siparişlerin Isısını Koruyacak

  YEBO’lar yemek siparişlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde teslim etmek üzerine tasarlanmış. YEBO’ların içindeki yemek haznesi, tasarımında kullanılan özel malzemeler sayesinde yemek sıcaklığını uygun derecede tutuyor. Teslimatların ve iş planının kesintisiz olması için YEBO’ların batarya sistemi değiştirilebilir batarya olarak tasarlanmış. Böylece olası sıkıntıların önüne hızlıca geçilebiliyor. 

  Zorlu yol koşullarına karşı teslimatların aksamaması için YEBO’lar 15 cm’e kadar kaldırımları sıkıntı çekmeden geçebiliyorlar. İhtiyaç duyulması halinde ise otomatik sistemden manuel kullanıma geçiş sağlanabiliyor. 

  Yemeksepeti ve Delivers.ai iş birliği, 5 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla YEBO’larını kullanıma sunuyor ve hizmet bölgelerini gün geçtikçe arttırmayı planlıyor. 


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum
  • Yasin Özçelik
   Yasin Özçelik 7 ay önce
   Bunun gelişmelerinin yakından takip ediyorum. Başarılı olursa çok büyük bir gelişme olacak bence
  • Saitama
   Saitama 7 ay önce
   Acaba bizim eve sağlam gelir mi?

  İlgili İçerikler:

  Tesla Semi Teslimatına Başlandı! Tesla Semi Özellikleri!

  Tesla, 2017'den beri projesi geliştirilen Semi modelinin tanıtımını 2022 başında gerçekleştirmişti. Şirket, şimdi de teslimat sürecine başladı. İşte Tesla Semi özellikleri ve fiyatı!

  1 Aralık'ta Tesla Semi Teslimatları Başlayacak! Üretim Versiyonlarının Tanıtımlarının Yapılması Bekleniyor!

  Elektrikli tır Tesla Semi'nin tanıtımı, 1 Aralık 2022 tarihinde özel bir etkinlikle yapılacak. Tesla Semi'nin fiyatı ise tahminlere göre 150.000 ile 180.000 dolar arasında olacak!

  Intel'in Büyük Rakibi AMD Ryzen 7000'i Tanıttı: Özellikleri ve Fiyatları

  Dünyanın ilk 5 nm teknolojisine masaüstü bilgisayarlarda ye veren AMD, Intel'i gerisinde bırakacak özelliklere sahip yeni serisi Ryzen 7000'i tanıttı.

  Karsan, Türkiye'deki İlk Elektrikli Otobüs Teslimatını Antalya'da Gerçekleştirdi

  Karsan tarafından geliştirilen Karsan E-Atak, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne 2 adet olarak teslim edildi. Böylelikle Türkiye'de bir ilk gerçekleşmiş oldu.

  Yemeksepeti Otonom Teslimat Robotunu Tanıttı: YEBO

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et