R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Synthesys X Uzantısı ile Telif Hakkı Sorunlarıyla Karşılaşmayın!

  Synthesys X uzantısı ile beraber artık telif hakkı derdine son! Bu eklenti, görselleri özgünleştirerek telif hakkı ihlallerinden koruyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  14.01.2023 19:26 3400 2 dk okuma süresi
  Synthesys X Uzantısı ile Telif Hakkı Sorunlarıyla Karşılaşmayın!
  Son Düzenleme:

  Google arama motoru, görsel bulmak için harika bir kaynak. Her ne kadar stok siteleri olsa da daima sonuca ulaşmak mümkün olmaz. Bazen sonuç Google aramasında çıkar. Bulunan güzel bir görselin kullanılması ise telif hakkı ihlaline sebep olabilir. Bu durumda yapılması gereken, telif hakkı ihlali olmayan içerik bulmak. Bunun yanı sıra uygulanabilecek bir diğer şey, Synthesys X eklentisini kullanmak. Bu eklenti sayesinde telif hakkı ihlallerinin önüne geçiliyor.

  Synthesys X uzantısı ile kendi görselinizi üretin

  Synthesys X, internette bulunan görselleri özgünleştirmeye yarayan bir yapay zeka yazılımı. Özellikle bir görselin telif hakkı içerip içermediği bilinmiyorsa oldukça faydalı bir eklenti. Uygulama, belirlenen görselin seçilmesi ve düzenlenmesi ile çalışıyor. Örneğin bir görsel seçmiş olun. Bu görsel seçildikten sonra yazılım, arka planda çalışıyor. Seçilen görseli özgünleştirerek sonuç döndürüyor. Yani görsele benzer özgün bir içerik ortaya koyuyor. Bu durum, kullanımı serbest bir eser anlamına gelmekte.

  Synthesys X uzantısı, yapay zekanın gücünden faydalanan bir yazılım olmakta. Bu uygulama sayesinde kopya içeriğin önüne geçiliyor. Uygulamayı kurduktan sonra kullanmak için yapılması gereken şey bir görsele sağ tıklamak. Ardından “Replicate this image” seçeneğine basmak. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra sağ tarafta görseller oluşturulmaya başlanıyor. Yazılımın aynı anda 2 görsel oluşturduğunu ifade edelim. Bu sayede en çok beğendiğiniz görsel içeriği hemen alabiliyorsunuz. Ayrıca görselleri beğenmediğiniz takdirde tekrar üretmek için “Try Again” seçeneği mevcut.

  Synthesys X özellikleri

  Synthesys X, yapay zeka destekli görseller oluşturmak için yer alıyor. Bu uygulamanın en büyük özelliği internet üzerinde seçilen bir görseli özgünleştirmek. Yapımcı, uygulamada üretilen görsel içeriklerin kullanımı için herhangi bir koşul belirlemiyor. Yani kullanıcılar, uygulamadaki görselleri gönül rahatlığı ile kullanabilmekte. Yazılımın boyutu 405 KB olarak karşımıza çıkıyor. İngilizce dil desteğine sahip eklenti, Synthesys AI tarafından geliştirildi. Ayrıca uzantının aralıklarla güncelleme aldığını ifade edelim.

  Synthesys X uzantısı için bu sayfaya girerek eklentiyi hemen kurabilirsiniz. Şunu ifade edelim ki eklentinin ne kadar güvenli olduğunu bilemeyiz. Bundan dolayı kurmak kullanıcının sorumluluğunda olan bir durum. Uygulamanın yorumlarına baktığımızda pek çok kişinin yazılımı beğendiği görülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yapay Zeka Destekli XNote Akıllı Defter Geliyor: İşte Detaylar!

  XNote, ChatGPT entegreli akıllı defter, Nisan'da $250'a satışta. Notlarınızı dijitalleştirin, randevu oluşturun ve daha fazlasını yapın.

  Oppo Watch X'in Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar!

  Oppo Watch X, 29 Şubat'ta geliyor. 1,43 inç OLED ekran, Snapdragon W5 Gen 1 çip, 4G LTE, 10W şarj desteği ile dikkat çekiyor.

  MediaTek Dimensity 9400’ün İlk Sonuçları Paylaşıldı: Beklentilerin Altında Kaldı!

  MediaTek Dimensity 9400, Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 4'üne kıyasla performans testlerinde geride kaldı.

  Xiaomi Pad 6S Pro'nun Özellikleri Paylaşıldı: İşte Detaylar!

  22 Şubat'ta Xiaomi, premium tablet serisi Xiaomi Pad 6S Pro'yu da görücüye çıkaracak. Xiaomi'nin bu yeni tabletine dair önemli özellikler açıklandı.

  Synthesys X Uzantısı ile Telif Hakkı Sorunlarıyla Karşılaşmayın!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et