R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mozilla'nın Firefox'a Sohbet Robotu Ekleyecek: Gündemde ChatGPT ve Google Bard Var!

  Mozilla, popüler internet tarayıcısı Firefox'a sohbet robotu entegrasyonu için planlar yapmaktadır. Şirket, yakın bir gelecekte ChatGPT veya Google Bard gibi çözümlerden birini Firefox'a ekleyebilir.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.05.2023 15:31 1236 2 dk okuma süresi
  Mozilla'nın Firefox'a Sohbet Robotu Ekleyecek: Gündemde ChatGPT ve Google Bard Var!
  Son Düzenleme:

  Mozilla, Firefox tarayıcısını, bir sohbet robotu eklemekle daha kullanışlı hale getirmeyi planlıyor. Elde edilen bilgilere göre şirket ya OpenAI'nın ChatGPT'si ya da Google Bard'ın Firefox tarayıcısına dahil edilmesi üzerinde duruyor.

  Mozilla, En İyi Çözümü Bulma Peşinde

  Sohbet robotu seçimi, Mozilla'nın OpenAI ve Google ile yapacağı görüşmeler sonucunda kesinlik kazanacak. Mozilla'nın hedefi, kullanıcı deneyimini artırmak adına her iki teknolojiyi de en etkili şekilde kullanarak Firefox'taki kullanıcı deneyimini zenginleştirmek.

  Google ve Mozilla'nın Mevcut İş Ortaklığı

  Google, zaten Mozilla ile güçlü bir iş birliği içerisinde. Her yıl Mozilla'ya yüz milyonlarca dolar ödeme yaparak Firefox'ta varsayılan arama motoru olmayı başarıyor. Ancak, Mozilla'nın sohbet robotu ve arama motorunu ayrı tutma planı, bu iş birliğinin dinamiklerini değiştirebilir.

  Firefox'un Sohbet Robotu Entegrasyonunun Detayları Henüz Belirsiz

  Firefox'a sohbet robotunun tam olarak ne zaman entegre edileceği hakkında henüz net bir bilgi bulunmamakla birlikte, Mozilla'nın bu yeni özelliği geliştirmek için çalışmalara devam ettiği biliniyor. Şirketin odak noktası, yapay zeka ve arama teknolojisi konusunda lider firmalarla en verimli işbirliği yolunu belirlemek.

  Mozilla'nın Gelecek Planları: Yapay Zeka ve Sohbet Robotları

  Mozilla'nın bu hareketi, internet tarayıcısının kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmek ve teknolojinin son trendlerine ayak uydurmak anlamına geliyor. Hangi sohbet robotunun seçileceği henüz net olmasa da Mozilla'nın bu alanda yenilikçi bir adım atmayı hedeflediği kesin.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honda ZR-V Türkiye'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  Yeni Honda ZR-V, yenilikçi hibrit sistemi, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatıyla Türkiye'de büyük ilgi görüyor. İşte ZR-V'nin öne çıkan özellikleri ve fiyat detayları.

  Google’dan Dev Hamle: Kanser Tespitini Kolaylaştıran Yapay Zekalı Mikroskop Geliyor!

  Google, kanser tespitinde doktorlara destek olacak yapay zeka tabanlı mikroskop üzerinde çalışıyor. Bu, hastalıkların erken teşhisinde devrim yaratabilir!

  Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yeni Renault Clio, Türkiye'de satışa çıkıyor. İlginç bir şekilde bu yeni versiyonlar, bir önceki Clio jenerasyonuyla aynı fiyat etiketine sahip olacak!

  WhatsApp’a Yeni Güvenlik Özelliği Geliyor: Otomatik Güvenlik Kodu Doğrulama

  WhatsApp, güvenliği artırmak için otomatik doğrulama kodu işlevi üzerinde çalışıyor. Bu özellikle mesajlaşma deneyiminin daha güvenli hale gelmesi hedefleniyor.

  Mozilla'nın Firefox'a Sohbet Robotu Ekleyecek: Gündemde ChatGPT ve Google Bard Var!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et