R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy S22 Serisi İçin Yapay Zeka Destekli Fotoğraf Düzenleyicisi Geliyor!

  Samsung, Galaxy 22 serisi için yapay zeka teknolojisini kullanan fotoğraf düzenleyicisini getiriyor. Samsung, Galaxy S22 serisi için geliştirdiği Galaxy Enhance-X uygulaması, fotoğraflardaki sorunları gideriyor ve kaliteyi artırma gibi önemli işlevler sunuyor!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  31.05.2023 19:11 868 2 dk okuma süresi
  Galaxy S22 Serisi İçin Yapay Zeka Destekli Fotoğraf Düzenleyicisi Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Son yıllarda Apple ve Samsung gibi teknoloji devleri, akıllı telefon fotoğrafçılığı alanında önemli ilerlemeler kaydetti. Özellikle, Samsung, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Galaxy Enhance-X adlı yapay zeka destekli fotoğraf düzenleme uygulamasını beta versiyon olarak tanıttı. 

  Bu uygulama, çeşitli yapay zeka algoritmalarını kullanarak fotoğraflarınızdaki hataları düzeltir, ince ayarlar yapar ve hatta HDR fotoğrafların kalitesini yükseltir. Ancak bu yenilikçi uygulamanın hangi cihazlara uyumlu olduğu konusunda bir miktar belirsizlik mevcuttu.

  Galaxy S22 Serisi için Galaxy Enhance-X: Bekleme Süreci Bitmek Üzere

  Samsung, uygulamanın Galaxy S23 modelleri için kullanıma sunulduğunu ve Galaxy A serisi ile önceki yılın Galaxy S22 serisi gibi diğer modelleri de kapsama almayı hedeflediğini geçen ay duyurmuştu. 

  Samsung topluluk moderatörünün bir kullanıcının sorusuna verdiği yanıt, 2022'nin başlarında piyasaya sürülen amiral gemisi için Galaxy Enhance-X uygulamasının çıkışının "neredeyse tamamlandığı" yönünde idi.

  Galaxy Enhance-X: Gelişmiş Fotoğraf Düzenleme Deneyimi

  Galaxy Enhance-X, resimlerinizi düzenlemek veya yapay zeka tarafından otomatik olarak geniş çaplı değişiklikler yapmak için kapsamlı bir uygulama seti sunuyor. Bu uygulamayı Galaxy Store'dan indirebilirsiniz; ancak, şimdilik yalnızca Galaxy S23 serisi ile uyumludur. Ancak, yakın bir gelecekte Galaxy S22 serisi için de kullanıma sunulacağına dair söz veriliyor.

  Bu durum, fotoğraf düzenleme konusunda yapay zekanın potansiyelini ve ileri teknoloji mobil cihazların evrimini gözler önüne seriyor. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, fotoğraflarımızı düzenleme ve iyileştirme şeklimiz değişecek ve akıllı telefon fotoğrafçılığı yeni bir boyuta taşınacak. Gelişmekte olan bu teknolojiyi merakla bekliyoruz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE+ Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Samsung, Galaxy Tab S9 FE ile S9 FE+ tabletlerini duyurdu. İşte Galaxy Tab S9 FE ile Galaxy Tab S9 FE Plus'ın fiyat detayları ve teknik özellikleri!

  Apple, Google'a Rakip Olabilir: Apple Arama Motoru Geliyor!

  Mark Gurman'ın iddialarına göre Apple'ın, Pegasus adlı yeni arama motoru projesi tamamlanmış olabilir. Peki bu proje, ileride Google'a rakip olabilir mi?

  Intel Core i5-14600K'nın Geekbench Performansı Belli Oldu: Raptor Lake Refresh Serisinin Yeni Yıldızı Göz Dolduruyor!

  Intel Core i5-14600K, Geekbench testlerinde göz doldururken Raptor Lake Refresh serisinin iddialı bir üyesi olacağını kanıtlıyor.

  Galaxy S23 Fiyatlarına Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra'nın amiral gemisi modellerinde fiyat düzenlemesi gerçekleştirildi. Yeni fiyatlar, cep yakabilir!

  Galaxy S22 Serisi İçin Yapay Zeka Destekli Fotoğraf Düzenleyicisi Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et