R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor

  Infinix markası, Note 30 serisi için ChatGPT robotunu Folax dijital asistanıyla entegre etmeyi planlıyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  05.06.2023 14:51 2541 2 dk okuma süresi
  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor
  Son Düzenleme:

  Yapay zekâ tabanlı sohbet robotları, teknoloji dünyasında son dönemin en büyük trendlerinden biri oldu. Bu trendin en öne çıkan örneklerinden biri olan ChatGPT, akıllı telefonlar ile ilk entegrasyonunu gerçekleştiriyor. Bu başlık altında, yakın gelecekte bir akıllı telefon modeli olarak karşımıza çıkacak olan ChatGPT ile ilgili detaylara ve bu eşsiz yeniliğin olası etkilerine odaklanacağız.

  ChatGPT'nin İlk Akıllı Telefon Entegrasyonu

  Özellikle son dönemlerde iddialı adımlarla teknoloji dünyasında adından söz ettiren Infinix Note 30 serisi, ChatGPT sohbet robotunu entegre eden ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyacak. 

  Bu serinin telefonları, Folax adlı bir dijital asistan ile donatılmış durumda ve ChatGPT, bu asistanın içine entegre edilerek kullanıcıya sunulacak.

  Folax ve ChatGPT Ortaklığı

  Folax, Infinix Note 30 serisinin zaten bünyesinde barındırdığı bir dijital asistan. ChatGPT'nin entegrasyonu ile Folax, daha geniş ve etkileyici bir özellik yelpazesine sahip olacak. 

  Kullanıcıların mikrofon düğmesine basılı tutmaları durumunda, Folax devreye girerek ChatGPT tabanlı Bing arama motoru sonuçlarına benzer sonuçlar sunacak. Bu sayede kullanıcı deneyimi daha da zenginleştirilecek.

  Entegrasyonun Faydaları ve Etkileri

  Bu entegrasyon, hem Infinix markasını hem de Folax dijital asistanını güçlendirecek bir adım olarak görülüyor. Çünkü piyasada henüz kendi dijital asistanına ChatGPT'yi entegre eden başka bir akıllı telefon üreticisi bulunmuyor. Bu durum, Infinix'in Siri gibi güçlü rakiplerle daha etkili bir rekabet içerisine girmesini sağlayabilir.

  Infinix Note 30 Serisi ve ChatGPT: Ne Zaman ve Hangi Modellerde?

  Infinix Note 30 serisi, ülkemiz de dahil olmak üzere kısa süre içerisinde piyasaya sürülecek. Ancak, hangi modellerin ChatGPT'yi entegre Folax dijital asistan ile birlikte sunacağı şu anda belirsizliğini koruyor. Bu konudaki belirsizlik, teknoloji severlerin bu serinin çıkışını dört gözle beklemesini sağlıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Haftaya BİM Marketlerde Teknoloji Rüzgarı Esecek: LG ve TCL Markalı Akıllı Televizyonlar Geliyor!

  19 Nisan BİM aktüel kataloğu, TCL ve LG akıllı TV'lerden elektrikli bisikletlere kadar çeşitli teknoloji ürünleri sunuyor.

  Yapay Zeka ile Oluşturulan İlk Kısa Film: İşte Fragmanı!

  Yapay zeka kullanılarak oluşturulan ilk kısa film fragmanı YouTube'da! Paris'te aşkı bulan iki gencin hikayesi, TCL şirketi tarafından sunuldu.

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et