R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Unmention Güncellemesini Açıkladı: Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Verilecek!

  Sosyal medya platformu Twitter, Nisan ayında test ettiğini açıkladığı Unmention güncellemesini kullanıcılarına duyurdu. Kullanıcılar artık içerisinde bulundukları sohbetin kontrolünü ele alabilecekler.

  Elif Elif 13.07.2022 11:19 1120 2 dk okuma süresi
  Twitter Unmention Güncellemesini Açıkladı: Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Verilecek!
  Son Düzenleme:

  Kullanıcılara daha kaliteli hizmet vermek isteyen sosyal medya platformu Twitter güncellemelerine devam ediyor. Bir süredir üzerinde çalışmaların devam ettiği Unmention isimli güncellemenin artık kullanılabilir olduğu açıklandı. En son yeni güncelleme Nisan ayında test aşamasındaydı. Merak edilen güncelleme bazı kullanıcılara test etmeleri amacıyla açılmış ve yorumcular tarafından değerlendirilmişti. Yeni güncelleme sayesinde Twitter kullanıcıları içerisinde bulunmak istemedikleri konuşmalardan sorunsuz bir şekilde çıkabilecekler. 

  Twitter Unmention Güncellemesi Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Sağlıyor

  Twitter tarafından açıklanan Unmention güncellemesi sonrasında kullanıcılar dahil oldukları ancak daha fazla yer almak istemedikleri konuşmalardan çıkabilecekler. Sohbetten ayrılmak için ilgili mentionun üst kısmında bulunan üç noktaya tıklayarak, burada yer alan konuşmadan ayrılma seçeneğini seçebilecekler. Güncelleme kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı ancak henüz Tarayıcılar için kullanıma sunulmadı. Böylece her kullanıcı içerisinde bulunacakları sohbeti belirleyebilecek ve kontrolü elinde bulundurabilecek. 

  Twitter Yeni Güncellemelerini Açıkladı!

  Twitter tarafından sunulan yenilikler bununla da bitmiyor. Bazı kullanıcıların kullanımına sunulan yeni güncellemelere göre birlikte tweet atma özelliği sunulacak. Kullanıcılar arkadaşları le deneyerek tweet atabildiklerini açıkladılar. 

  Yeni güncellemenin hayata geçmesi ile birlikte kullanıcılar takipçilerine açık olan tüm hesapları birlikte tweet atmaya davet edebilecekler. Karşı tarafın kabul etmesi durumunda ortak yazar olarak gösterilecekler. Ancak reddetmeleri durumunda taslak tamamen silinecek. 

  Güncellemenin ilk adımı, sizi takip eden ve hesabı gizli olmayan bir kullanıcı olması olacak. Daha sonra sınırların biraz daha genişletilebileceği düşünülüyor. Öncelikle atılmak istenen tweet bir taslak olarak oluşturulduktan sonra karşı tarafa gönderilecek. Ardından onaylanması halinde otomatik olarak paylaşımı yapılacak.

  Yeni özelliğin kullanıcıların tamamına açılması durumunda sık sık birbirini takip eden hesapların ortak tweet atacakları düşünülüyor. Özellikle sosyal medya platformunu aktif kullanan şirketler açısından oldukça etkili bir özellik olabilir.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Anlaşmazlığı Elon Musk’a Pahalıya Patladı! Yine Tesla Hisselerini Sattı!

  Twitter ile anlaşmazlık sürecindeki Elon Musk, Tesla hissesi sattı. Yayınlanan raporlara göre 7.92 Milyon hisse satışı gerçekleştirdi. İşte 6.9 Milyar Dolar değerdeki satış ve nedeni!

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor

  Elon Musk, Twitter CEO'sunu herkesin önünde bot hesap konusunu tartışmaya davet etti. İşte Elon Musk ve Twitter arasındaki anlaşmazlıkta son gelişmeler!

  O Modelde Xiaomi’nin MIUI 13 Güncellemesini Alacak!

  Xiaomi, Google tarafından kararlı sürümünü yayınlanmasına az bir süre kalan Android 13 işletim sistemi tabanlı MIUI 13 güncellemelerine hız verdi. Xiaomi Android 13 tabanlı MIUI 13 güncellemesi alacak yeni cihaz açıklandı.

  Twitter Unmention Güncellemesini Açıkladı: Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Verilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et