R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Unmention Güncellemesini Açıkladı: Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Verilecek!

  Sosyal medya platformu Twitter, Nisan ayında test ettiğini açıkladığı Unmention güncellemesini kullanıcılarına duyurdu. Kullanıcılar artık içerisinde bulundukları sohbetin kontrolünü ele alabilecekler.

  Ecem Ecem 13.07.2022 11:19 1173 2 dk okuma süresi
  Twitter Unmention Güncellemesini Açıkladı: Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Verilecek!
  Son Düzenleme:

  Kullanıcılara daha kaliteli hizmet vermek isteyen sosyal medya platformu Twitter güncellemelerine devam ediyor. Bir süredir üzerinde çalışmaların devam ettiği Unmention isimli güncellemenin artık kullanılabilir olduğu açıklandı. En son yeni güncelleme Nisan ayında test aşamasındaydı. Merak edilen güncelleme bazı kullanıcılara test etmeleri amacıyla açılmış ve yorumcular tarafından değerlendirilmişti. Yeni güncelleme sayesinde Twitter kullanıcıları içerisinde bulunmak istemedikleri konuşmalardan sorunsuz bir şekilde çıkabilecekler. 

  Twitter Unmention Güncellemesi Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Sağlıyor

  Twitter tarafından açıklanan Unmention güncellemesi sonrasında kullanıcılar dahil oldukları ancak daha fazla yer almak istemedikleri konuşmalardan çıkabilecekler. Sohbetten ayrılmak için ilgili mentionun üst kısmında bulunan üç noktaya tıklayarak, burada yer alan konuşmadan ayrılma seçeneğini seçebilecekler. Güncelleme kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı ancak henüz Tarayıcılar için kullanıma sunulmadı. Böylece her kullanıcı içerisinde bulunacakları sohbeti belirleyebilecek ve kontrolü elinde bulundurabilecek. 

  Twitter Yeni Güncellemelerini Açıkladı!

  Twitter tarafından sunulan yenilikler bununla da bitmiyor. Bazı kullanıcıların kullanımına sunulan yeni güncellemelere göre birlikte tweet atma özelliği sunulacak. Kullanıcılar arkadaşları le deneyerek tweet atabildiklerini açıkladılar. 

  Yeni güncellemenin hayata geçmesi ile birlikte kullanıcılar takipçilerine açık olan tüm hesapları birlikte tweet atmaya davet edebilecekler. Karşı tarafın kabul etmesi durumunda ortak yazar olarak gösterilecekler. Ancak reddetmeleri durumunda taslak tamamen silinecek. 

  Güncellemenin ilk adımı, sizi takip eden ve hesabı gizli olmayan bir kullanıcı olması olacak. Daha sonra sınırların biraz daha genişletilebileceği düşünülüyor. Öncelikle atılmak istenen tweet bir taslak olarak oluşturulduktan sonra karşı tarafa gönderilecek. Ardından onaylanması halinde otomatik olarak paylaşımı yapılacak.

  Yeni özelliğin kullanıcıların tamamına açılması durumunda sık sık birbirini takip eden hesapların ortak tweet atacakları düşünülüyor. Özellikle sosyal medya platformunu aktif kullanan şirketler açısından oldukça etkili bir özellik olabilir.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Açıkladı: İnternetin Yüzde 60’ı Kopya İçerikten Oluşuyor

  Google mühendisi, bir etkinlikte kopya içerik konusuna yer verdi. İnternetin neredeyse %60'ının kopya veya yinelenen içeriklerden oluştuğunu dile getirdi.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor

  Twitter, yakın dönemde renkli rozet sistemine geçiyor. Elon Musk'ın yaptığı açıklamaya göre uygulamada artık mavi, gri ve altın renkte rozetler bulunacak.

  YouTube Shorts’da Artık Ürün Satışlarına İzin Verilecek!

  YouTube Shorts, 2023'ten itibaren kullanıcıların alışveriş linki paylaşmalarına imkan tanıyacak. Böylece ürün satışlarının gerçekleştirilmesinde izin verilecek.

  Twitter Unmention Güncellemesini Açıkladı: Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Verilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et