R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!

  Twitter son dönemlerde yeniliklere doymamış olacak ki son günlerde yeni iki özellik üzerinde de çalışmalara başladı. İki yeni özelliğinin çok ses getirmesi bekleniyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.08.2022 21:08 2800 2 dk okuma süresi
  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!
  Son Düzenleme:

  Twitter kullanıcı deneyimini artırmak ve platformu daha cazip hale getirebilmek için çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Son dönemlerde Twitter’ın yapmış olduğu güncellemeler sosyal medya platformları arasında oldukça ses getiriyor. 

  Twitter’ın Elon Musk’a satılması beklenirken ani bir kararla ünlü milyarder satın almaktan vazgeçmişti. Bu durum sosyal medya platformunun itibar kaybetmesine neden olduğu gerekçesi ile yargıya taşındı. Twitter ve Elon Musk arasında yargı sürecinin devam ettiği öğrenildi. 

  Onaylı Telefon Numarası için Testler Başladı!

  Yeni geliştirilen özellikler arasında ‘onaylı telefon numarası’ ibaresi bulunuyor. Bir süredir test aşamalarının devam ettiği öğrenildi. Özellikle platform bot hesaplar ile mücadele etmek adına bu yolu deniyor. Böylece hesabın gerçek bir kişi tarafından yönetilip yönetilmediği de anlaşılabilecek. 

  Bazı kullanıcılar üzerinde test edilen özelliklerden birisi de atılmış olan tweetlerin görüntülenme sayısı oldu. Kullanıcılar atmış oldukları tweetlerin ne kadar görüntülendiğini ve ilgi görüp görmediğini anlayabilecekler. Ancak görüntülenme sayısı sadece hesap sahibi tarafından görünebilecek. Tweetlere gelen zararlı ve kötü yorumların gizlenebilmesi ve böylece kullanıcıların daha güvenli platformu kullanabilmeleri için de birtakım düzenlemeler üzerinde çalışıldığı öğrenildi. 

  Twitter Yenilenmeye Devam Ediyor!

  Twitter bununla da kalmayıp yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Özellikle geçtiğimiz ay kullanıcıları çok heyecanlandıran tweet düzenleme özelliğini gündeme getirmişti. Elon Musk tarafından yapılan açıklamaların hemen ardından şirket bu özelliği büyük bir müjde olarak açıklamıştı. Yeni özelliğin altyapı çalışmaları devam ediyor. Ancak henüz özellik kullanıcılara sunulmadı. Şirketin bu konuda çalışmalarının hala devam ettiği öğrenildi. Kullanıcılara bu özelliğin ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  Hidrojenle Çalışan Bisiklet Geliyor: Elektrikli Bisikletlere Yeni Bir Alternatif!

  İsviçreli HydroRide, hidrojenle çalışan yakıt hücreli bisikletiyle elektrikli bisikletlere hızlı dolum ve çevre dostu bir alternatif sunuyor.

  iOS 18 ile Mesajlar Uygulaması Yenileniyor: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  iOS 18 ile Mesajlar uygulamasına gelen yenilikler arasında mesaj planlama, uydu üzerinden mesajlaşma ve RCS desteği gibi dikkat çeken özellikler bulunuyor.

  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et