R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!

  Twitter son dönemlerde yeniliklere doymamış olacak ki son günlerde yeni iki özellik üzerinde de çalışmalara başladı. İki yeni özelliğinin çok ses getirmesi bekleniyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.08.2022 21:08 2773 2 dk okuma süresi
  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!
  Son Düzenleme:

  Twitter kullanıcı deneyimini artırmak ve platformu daha cazip hale getirebilmek için çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Son dönemlerde Twitter’ın yapmış olduğu güncellemeler sosyal medya platformları arasında oldukça ses getiriyor. 

  Twitter’ın Elon Musk’a satılması beklenirken ani bir kararla ünlü milyarder satın almaktan vazgeçmişti. Bu durum sosyal medya platformunun itibar kaybetmesine neden olduğu gerekçesi ile yargıya taşındı. Twitter ve Elon Musk arasında yargı sürecinin devam ettiği öğrenildi. 

  Onaylı Telefon Numarası için Testler Başladı!

  Yeni geliştirilen özellikler arasında ‘onaylı telefon numarası’ ibaresi bulunuyor. Bir süredir test aşamalarının devam ettiği öğrenildi. Özellikle platform bot hesaplar ile mücadele etmek adına bu yolu deniyor. Böylece hesabın gerçek bir kişi tarafından yönetilip yönetilmediği de anlaşılabilecek. 

  Bazı kullanıcılar üzerinde test edilen özelliklerden birisi de atılmış olan tweetlerin görüntülenme sayısı oldu. Kullanıcılar atmış oldukları tweetlerin ne kadar görüntülendiğini ve ilgi görüp görmediğini anlayabilecekler. Ancak görüntülenme sayısı sadece hesap sahibi tarafından görünebilecek. Tweetlere gelen zararlı ve kötü yorumların gizlenebilmesi ve böylece kullanıcıların daha güvenli platformu kullanabilmeleri için de birtakım düzenlemeler üzerinde çalışıldığı öğrenildi. 

  Twitter Yenilenmeye Devam Ediyor!

  Twitter bununla da kalmayıp yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Özellikle geçtiğimiz ay kullanıcıları çok heyecanlandıran tweet düzenleme özelliğini gündeme getirmişti. Elon Musk tarafından yapılan açıklamaların hemen ardından şirket bu özelliği büyük bir müjde olarak açıklamıştı. Yeni özelliğin altyapı çalışmaları devam ediyor. Ancak henüz özellik kullanıcılara sunulmadı. Şirketin bu konuda çalışmalarının hala devam ettiği öğrenildi. Kullanıcılara bu özelliğin ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et