R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!

  Twitter son dönemlerde yeniliklere doymamış olacak ki son günlerde yeni iki özellik üzerinde de çalışmalara başladı. İki yeni özelliğinin çok ses getirmesi bekleniyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.08.2022 21:08 1340 2 dk okuma süresi
  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!
  Son Düzenleme:

  Twitter kullanıcı deneyimini artırmak ve platformu daha cazip hale getirebilmek için çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Son dönemlerde Twitter’ın yapmış olduğu güncellemeler sosyal medya platformları arasında oldukça ses getiriyor. 

  Twitter’ın Elon Musk’a satılması beklenirken ani bir kararla ünlü milyarder satın almaktan vazgeçmişti. Bu durum sosyal medya platformunun itibar kaybetmesine neden olduğu gerekçesi ile yargıya taşındı. Twitter ve Elon Musk arasında yargı sürecinin devam ettiği öğrenildi. 

  Onaylı Telefon Numarası için Testler Başladı!

  Yeni geliştirilen özellikler arasında ‘onaylı telefon numarası’ ibaresi bulunuyor. Bir süredir test aşamalarının devam ettiği öğrenildi. Özellikle platform bot hesaplar ile mücadele etmek adına bu yolu deniyor. Böylece hesabın gerçek bir kişi tarafından yönetilip yönetilmediği de anlaşılabilecek. 

  Bazı kullanıcılar üzerinde test edilen özelliklerden birisi de atılmış olan tweetlerin görüntülenme sayısı oldu. Kullanıcılar atmış oldukları tweetlerin ne kadar görüntülendiğini ve ilgi görüp görmediğini anlayabilecekler. Ancak görüntülenme sayısı sadece hesap sahibi tarafından görünebilecek. Tweetlere gelen zararlı ve kötü yorumların gizlenebilmesi ve böylece kullanıcıların daha güvenli platformu kullanabilmeleri için de birtakım düzenlemeler üzerinde çalışıldığı öğrenildi. 

  Twitter Yenilenmeye Devam Ediyor!

  Twitter bununla da kalmayıp yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Özellikle geçtiğimiz ay kullanıcıları çok heyecanlandıran tweet düzenleme özelliğini gündeme getirmişti. Elon Musk tarafından yapılan açıklamaların hemen ardından şirket bu özelliği büyük bir müjde olarak açıklamıştı. Yeni özelliğin altyapı çalışmaları devam ediyor. Ancak henüz özellik kullanıcılara sunulmadı. Şirketin bu konuda çalışmalarının hala devam ettiği öğrenildi. Kullanıcılara bu özelliğin ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Reklam Gelirleri Üyelere Dağıtılacak!

  Twitter reklam gelirleri ile ilgili önemli bir karar aldı. Bu karara göre reklam gelirleri, kullanıcılar arasında pay edilecek.

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  Twitter Geliştirilen İki Yeni Özelliğiyle Ses Getirecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et