R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!

  Whatsapp son zamanlarda yaptığı güncellemelere bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılar mesajlarda verdikleri tepkileri genişletip kendilerini daha iyi ifade edebilecekler.

  Elif Elif 04.07.2022 16:04 1674 2 dk okuma süresi
  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanılan online mesajlaşma platformu Whatsapp yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Son gelecek güncellemelerden birisi de Whatsapp mesajlarına verilen tepkiler oldu. Bu süreçte uygulamanın özelliklerinin zaman içerisinde genişletilmesi bekleniyor. 

  Mesajlaşma platformu kullanıcıları heyecanlandıracak güncellemelerini arka arkaya açıklamaya başladı. Whatsapp mesaj tepkileri ile birlikte kullanıcıların daha etkili hizmetler almasını sağlayacak.

  Whatsapp Emojilerle Tepki Anlayışını Geliştirecek!

  Whatsapp gelen son güncellemelerle birlikte dosya gönderme limitini 2 GB'a yükseltmiş ve gruplara eklenen kişi sayısını 512'ye çıkartmıştı. Son olarak Topluluklar uygulaması ile birlikte imkanlar genişletildi. Whatsapp bu süreçte mesajlar özelliğini de genişleterek daha fazla tepki verilmesini sağlayacak. 

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Nedir?

  Şimdilerde Whatsapp üzerinden mesajlara tepki vermek üzerine altı emoji kullanımına izin veriliyor. Ancak yeni güncelleme ile birlikte Whatsapp’ın bu sınırı kaldırması bekleniyor. Kullanıcılar istedikleri her emojiyi tepki olarak kullanmaları için fırsat sunuluyor. 

  Whatsapp kullanıcılarında son beta sürümünün yüklü olması halinde mesaj üzerine basılı tuttukları zaman + işareti çıkıyor. Bu işaret sonrasında emojiler arka arkaya sıralanıyor. Kullanıcılar yeni güncelleme ile birlikte emojilerle birlikte tepkilerini daha net biçimde ortaya koyabilecekler ve böylece kendilerini daha iyi ifade edebilecekler. 

  Telegram’da bu süreçte mesajlara verilen tepkilerin sayısı 17 olarak belirlenmişti. Whatsapp Telegram’ın önüne geçmek için çalışmalara devam ediyor. Uygulamanın sadece emojilerle tepki vermek konusunda kendisini sınırlandırmayacağı öğrenildi. Bu süreçte farklı çalışmalarda gündeme geldi. Fotoğraf ve videolara kimin hangi tepkiyi verdiğini kullanıcılar zorlanmadan öğrenebilecekler. Artık albümü açmaya gerek kalmadan, medyayı görmeden yeni düzenleme sonrasında gelen tepkilere bakmak mümkün olacak. Whatsapp son dönemlerde arka arkaya yaptığı güncellemelerle kullanıcıların dikkatini çekiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et