R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!

  Whatsapp son zamanlarda yaptığı güncellemelere bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılar mesajlarda verdikleri tepkileri genişletip kendilerini daha iyi ifade edebilecekler.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  04.07.2022 16:04 1920 2 dk okuma süresi
  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanılan online mesajlaşma platformu Whatsapp yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Son gelecek güncellemelerden birisi de Whatsapp mesajlarına verilen tepkiler oldu. Bu süreçte uygulamanın özelliklerinin zaman içerisinde genişletilmesi bekleniyor. 

  Mesajlaşma platformu kullanıcıları heyecanlandıracak güncellemelerini arka arkaya açıklamaya başladı. Whatsapp mesaj tepkileri ile birlikte kullanıcıların daha etkili hizmetler almasını sağlayacak.

  Whatsapp Emojilerle Tepki Anlayışını Geliştirecek!

  Whatsapp gelen son güncellemelerle birlikte dosya gönderme limitini 2 GB'a yükseltmiş ve gruplara eklenen kişi sayısını 512'ye çıkartmıştı. Son olarak Topluluklar uygulaması ile birlikte imkanlar genişletildi. Whatsapp bu süreçte mesajlar özelliğini de genişleterek daha fazla tepki verilmesini sağlayacak. 

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Nedir?

  Şimdilerde Whatsapp üzerinden mesajlara tepki vermek üzerine altı emoji kullanımına izin veriliyor. Ancak yeni güncelleme ile birlikte Whatsapp’ın bu sınırı kaldırması bekleniyor. Kullanıcılar istedikleri her emojiyi tepki olarak kullanmaları için fırsat sunuluyor. 

  Whatsapp kullanıcılarında son beta sürümünün yüklü olması halinde mesaj üzerine basılı tuttukları zaman + işareti çıkıyor. Bu işaret sonrasında emojiler arka arkaya sıralanıyor. Kullanıcılar yeni güncelleme ile birlikte emojilerle birlikte tepkilerini daha net biçimde ortaya koyabilecekler ve böylece kendilerini daha iyi ifade edebilecekler. 

  Telegram’da bu süreçte mesajlara verilen tepkilerin sayısı 17 olarak belirlenmişti. Whatsapp Telegram’ın önüne geçmek için çalışmalara devam ediyor. Uygulamanın sadece emojilerle tepki vermek konusunda kendisini sınırlandırmayacağı öğrenildi. Bu süreçte farklı çalışmalarda gündeme geldi. Fotoğraf ve videolara kimin hangi tepkiyi verdiğini kullanıcılar zorlanmadan öğrenebilecekler. Artık albümü açmaya gerek kalmadan, medyayı görmeden yeni düzenleme sonrasında gelen tepkilere bakmak mümkün olacak. Whatsapp son dönemlerde arka arkaya yaptığı güncellemelerle kullanıcıların dikkatini çekiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  Hidrojenle Çalışan Bisiklet Geliyor: Elektrikli Bisikletlere Yeni Bir Alternatif!

  İsviçreli HydroRide, hidrojenle çalışan yakıt hücreli bisikletiyle elektrikli bisikletlere hızlı dolum ve çevre dostu bir alternatif sunuyor.

  Merakla Beklenen Uncharted 2 Filmi Geliyor!

  Uncharted serisinin devam filmi resmen duyuruldu. Tom Holland ve Mark Wahlberg'in başrolde olduğu Uncharted 2, yeni maceralarla sinemaseverlerle buluşacak.

  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et