R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!

  Whatsapp son zamanlarda yaptığı güncellemelere bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılar mesajlarda verdikleri tepkileri genişletip kendilerini daha iyi ifade edebilecekler.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  04.07.2022 16:04 1865 2 dk okuma süresi
  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanılan online mesajlaşma platformu Whatsapp yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Son gelecek güncellemelerden birisi de Whatsapp mesajlarına verilen tepkiler oldu. Bu süreçte uygulamanın özelliklerinin zaman içerisinde genişletilmesi bekleniyor. 

  Mesajlaşma platformu kullanıcıları heyecanlandıracak güncellemelerini arka arkaya açıklamaya başladı. Whatsapp mesaj tepkileri ile birlikte kullanıcıların daha etkili hizmetler almasını sağlayacak.

  Whatsapp Emojilerle Tepki Anlayışını Geliştirecek!

  Whatsapp gelen son güncellemelerle birlikte dosya gönderme limitini 2 GB'a yükseltmiş ve gruplara eklenen kişi sayısını 512'ye çıkartmıştı. Son olarak Topluluklar uygulaması ile birlikte imkanlar genişletildi. Whatsapp bu süreçte mesajlar özelliğini de genişleterek daha fazla tepki verilmesini sağlayacak. 

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Nedir?

  Şimdilerde Whatsapp üzerinden mesajlara tepki vermek üzerine altı emoji kullanımına izin veriliyor. Ancak yeni güncelleme ile birlikte Whatsapp’ın bu sınırı kaldırması bekleniyor. Kullanıcılar istedikleri her emojiyi tepki olarak kullanmaları için fırsat sunuluyor. 

  Whatsapp kullanıcılarında son beta sürümünün yüklü olması halinde mesaj üzerine basılı tuttukları zaman + işareti çıkıyor. Bu işaret sonrasında emojiler arka arkaya sıralanıyor. Kullanıcılar yeni güncelleme ile birlikte emojilerle birlikte tepkilerini daha net biçimde ortaya koyabilecekler ve böylece kendilerini daha iyi ifade edebilecekler. 

  Telegram’da bu süreçte mesajlara verilen tepkilerin sayısı 17 olarak belirlenmişti. Whatsapp Telegram’ın önüne geçmek için çalışmalara devam ediyor. Uygulamanın sadece emojilerle tepki vermek konusunda kendisini sınırlandırmayacağı öğrenildi. Bu süreçte farklı çalışmalarda gündeme geldi. Fotoğraf ve videolara kimin hangi tepkiyi verdiğini kullanıcılar zorlanmadan öğrenebilecekler. Artık albümü açmaya gerek kalmadan, medyayı görmeden yeni düzenleme sonrasında gelen tepkilere bakmak mümkün olacak. Whatsapp son dönemlerde arka arkaya yaptığı güncellemelerle kullanıcıların dikkatini çekiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  STALKER 2’nin Yeni Fragmanı Geldi: Çernobil'in Kalbindeki Heyecan Verici Macera Başlıyor!

  Stalker 2'nin etkileyici fragmanı ortaya çıktı. Unreal Engine 5 teknolojisiyle geliştirilen oyun, dikkat çekici grafikler ile oyuncuları büyüleyecek.

  Yeni Nintendo Switch, Samsung’un OLED Ekranını mı Kullanacak?

  Yeni nesil Nintendo Switch hakkında heyecan verici bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Söylentilere göre Nintendo Switch, Samsung OLED ekran ile donatılacak.

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Amazfit Yeni Akıllı Saatini Duyurdu: Vücut Kitle Endeksini Ölçebiliyor!

  Amazfit, yeni akıllı saatini tanıttı. Amazfit Balance isimli saat, akıllı saatler arasında sağlık takibi konusunda kendini ayrıcalıklı bir yere koyuyor.

  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et