R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!

  Whatsapp son zamanlarda yaptığı güncellemelere bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılar mesajlarda verdikleri tepkileri genişletip kendilerini daha iyi ifade edebilecekler.

  Ecem Ecem 04.07.2022 16:04 1717 2 dk okuma süresi
  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en çok kullanılan online mesajlaşma platformu Whatsapp yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Son gelecek güncellemelerden birisi de Whatsapp mesajlarına verilen tepkiler oldu. Bu süreçte uygulamanın özelliklerinin zaman içerisinde genişletilmesi bekleniyor. 

  Mesajlaşma platformu kullanıcıları heyecanlandıracak güncellemelerini arka arkaya açıklamaya başladı. Whatsapp mesaj tepkileri ile birlikte kullanıcıların daha etkili hizmetler almasını sağlayacak.

  Whatsapp Emojilerle Tepki Anlayışını Geliştirecek!

  Whatsapp gelen son güncellemelerle birlikte dosya gönderme limitini 2 GB'a yükseltmiş ve gruplara eklenen kişi sayısını 512'ye çıkartmıştı. Son olarak Topluluklar uygulaması ile birlikte imkanlar genişletildi. Whatsapp bu süreçte mesajlar özelliğini de genişleterek daha fazla tepki verilmesini sağlayacak. 

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Nedir?

  Şimdilerde Whatsapp üzerinden mesajlara tepki vermek üzerine altı emoji kullanımına izin veriliyor. Ancak yeni güncelleme ile birlikte Whatsapp’ın bu sınırı kaldırması bekleniyor. Kullanıcılar istedikleri her emojiyi tepki olarak kullanmaları için fırsat sunuluyor. 

  Whatsapp kullanıcılarında son beta sürümünün yüklü olması halinde mesaj üzerine basılı tuttukları zaman + işareti çıkıyor. Bu işaret sonrasında emojiler arka arkaya sıralanıyor. Kullanıcılar yeni güncelleme ile birlikte emojilerle birlikte tepkilerini daha net biçimde ortaya koyabilecekler ve böylece kendilerini daha iyi ifade edebilecekler. 

  Telegram’da bu süreçte mesajlara verilen tepkilerin sayısı 17 olarak belirlenmişti. Whatsapp Telegram’ın önüne geçmek için çalışmalara devam ediyor. Uygulamanın sadece emojilerle tepki vermek konusunda kendisini sınırlandırmayacağı öğrenildi. Bu süreçte farklı çalışmalarda gündeme geldi. Fotoğraf ve videolara kimin hangi tepkiyi verdiğini kullanıcılar zorlanmadan öğrenebilecekler. Artık albümü açmaya gerek kalmadan, medyayı görmeden yeni düzenleme sonrasında gelen tepkilere bakmak mümkün olacak. Whatsapp son dönemlerde arka arkaya yaptığı güncellemelerle kullanıcıların dikkatini çekiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  Whatsapp'ta Tepkilere Yeni Düzenleme Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et