R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp'ta Çığır Açacak Güncelleme: Sesli Durum Özelliği Geliyor!

  Whatsapp yeni güncellemesi ile kullanıcıları heyecanlandırdı. "Durumlar" özelliği için sesli mesaj yükleme güncellemesi ile toplu mesaj göndermek tarihe karışacak.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  17.07.2022 19:51 1581 2 dk okuma süresi
  Whatsapp'ta Çığır Açacak Güncelleme: Sesli Durum Özelliği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Popüler online mesajlaşma platformu Whatsapp, güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Uygulamaya, “Durumlar" özelliği ilk olarak 2017 yılında getirilmişti. O tarihten bu yana pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaya devam ediyor. Instagram’da bulunan “Hikayeler” özelliği ile benzer özellikler taşıyor. 

  Son Whatsapp güncellemesi ile birlikte, “Durumlar” özelliğinin kullanıcılar tarafından daha işlevsel şekilde kullanılması ve daha popüler hale gelmesi bekleniyor. Kullanıcıların “Durum” üzerinden sesli mesaj göndermesi mümkün olacak. 

  Whatsapp Durumlar’a Sesli Mesaj Güncellemesi Geliyor!

  Whatsapp Durumlar

  Pek çok kullanıcı için toplu mesaj atmak bazen yorucu olabiliyor. Gelecek yeni güncellemeyle birlikte toplu mesaj atmayı tarihe karıştıracak yeni bir yöntem geliyor. Durumlar kısmından “fotoğraf, video ya da “metin paylaşımı” yapılabiliyorken artık sesli mesaj paylaşımı da yapılmasına izin verilecek. Peki sesli mesajlar nasıl yüklenecek?

  "Whatsapp Durumlar" için gelecek olan sesli mesaj yükleme özelliği henüz test aşamasında. Sadece Android'de “WhatsApp Beta sürümü” kullanıcıları bu gibi yeni özellikleri test etme şansına sahip olabiliyor. Kullanıcıları sesli mesaj yüklemeleri ile birlikte Whatsapp listesindeki kişilerin tamamına tek seferde ulaşabilecek.

  Whatsapp Her Geçen Gün Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor

  Meta, Whatsapp kullanıcı deneyimini artırmak ve kullanıcı sayısını artırmak için yeni özelliklerle platformu süslemeye devam ediyor. Whatsapp’ın sadece kişisel konuşmalar için kullanılmadığı, iş ve aile grupları içinde kullanılıyor. Bu kullanım tarzı için sesli mesaj yükleme durumunun son derece faydalı olabileceği belirtiliyor.

  Whatsapp son yıllarda pek çok yenilikle gündeme geliyor. Mesajları geri alma özelliği, 24 saat sonra kaybolan mesajlar, sesli mesaj yükleme durumu gibi önemli yenilikler gelmişti. Durum özelliğine yönelik önemli bir yenilik getiren güncellemenin ne zaman tüm kullanıcılar için kullanılabilir olacağına dair açıklama ise yapılmadı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  WhatsApp, Durum Güncelleme Arayüzünü Değiştiriyor: İşte Yeni Görünümü!

  WhatsApp, durum güncellemeleri için yeni bir arayüz sunuyor. Kullanıcılar, artık önizlemelerle daha hızlı etkileşimde bulunabilecek.

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Windows 11 Spotlight Özelliği, Windows 10’a da Geliyor!

  Windows 10'a gelen Spotlight özelliği ile masaüstünüzde keşif yapabilirsiniz. Bing destekli duvar kağıtları ve detaylı bilgilerle deneyiminizi zenginleştirin.

  Whatsapp'ta Çığır Açacak Güncelleme: Sesli Durum Özelliği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et