R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp'ta Çığır Açacak Güncelleme: Sesli Durum Özelliği Geliyor!

  Whatsapp yeni güncellemesi ile kullanıcıları heyecanlandırdı. "Durumlar" özelliği için sesli mesaj yükleme güncellemesi ile toplu mesaj göndermek tarihe karışacak.

  Elif Elif 17.07.2022 19:51 1255 2 dk okuma süresi
  Whatsapp'ta Çığır Açacak Güncelleme: Sesli Durum Özelliği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Popüler online mesajlaşma platformu Whatsapp, güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Uygulamaya, “Durumlar" özelliği ilk olarak 2017 yılında getirilmişti. O tarihten bu yana pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaya devam ediyor. Instagram’da bulunan “Hikayeler” özelliği ile benzer özellikler taşıyor. 

  Son Whatsapp güncellemesi ile birlikte, “Durumlar” özelliğinin kullanıcılar tarafından daha işlevsel şekilde kullanılması ve daha popüler hale gelmesi bekleniyor. Kullanıcıların “Durum” üzerinden sesli mesaj göndermesi mümkün olacak. 

  Whatsapp Durumlar’a Sesli Mesaj Güncellemesi Geliyor!

  Whatsapp Durumlar

  Pek çok kullanıcı için toplu mesaj atmak bazen yorucu olabiliyor. Gelecek yeni güncellemeyle birlikte toplu mesaj atmayı tarihe karıştıracak yeni bir yöntem geliyor. Durumlar kısmından “fotoğraf, video ya da “metin paylaşımı” yapılabiliyorken artık sesli mesaj paylaşımı da yapılmasına izin verilecek. Peki sesli mesajlar nasıl yüklenecek?

  "Whatsapp Durumlar" için gelecek olan sesli mesaj yükleme özelliği henüz test aşamasında. Sadece Android'de “WhatsApp Beta sürümü” kullanıcıları bu gibi yeni özellikleri test etme şansına sahip olabiliyor. Kullanıcıları sesli mesaj yüklemeleri ile birlikte Whatsapp listesindeki kişilerin tamamına tek seferde ulaşabilecek.

  Whatsapp Her Geçen Gün Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor

  Meta, Whatsapp kullanıcı deneyimini artırmak ve kullanıcı sayısını artırmak için yeni özelliklerle platformu süslemeye devam ediyor. Whatsapp’ın sadece kişisel konuşmalar için kullanılmadığı, iş ve aile grupları içinde kullanılıyor. Bu kullanım tarzı için sesli mesaj yükleme durumunun son derece faydalı olabileceği belirtiliyor.

  Whatsapp son yıllarda pek çok yenilikle gündeme geliyor. Mesajları geri alma özelliği, 24 saat sonra kaybolan mesajlar, sesli mesaj yükleme durumu gibi önemli yenilikler gelmişti. Durum özelliğine yönelik önemli bir yenilik getiren güncellemenin ne zaman tüm kullanıcılar için kullanılabilir olacağına dair açıklama ise yapılmadı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Intel’in Grafik Kısmı Zor Durumda!

  Intel'in büyük umutlarla girdiği grafik bölümünde ciddi zarara uğradığı ortaya çıktı. İşte özel araştırma şirketinin Intel'in ekran kartı bölümüne dair yaptığı analizin detayları!

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Samsung’dan İlk Defa Katlanabilir Tablet Modeli Geliyor!

  Samsung, katlanabilir telefon modelinin ardından merakla beklenen katlanabilir tablet bilgisayarını da yakında tanıtacak. İşte şirketin ilk katlanabilir tabletinden şuana kadar ortaya çıkan bilgiler!

  Twitch’e Yeni Rakip Geliyor! Meta Canlı Yayın Platformunu Deniyor!

  Meta, WhatsApp, Instagram ve Facebook ile yakaladığı internet hakimiyetini yeni canlı yayın platformu Super ile Twitch'e rakip olarak, daha da genişletmeyi hedefliyor. İşte Meta'nın test aşamasındaki canlı yayın platformu!

  Whatsapp'ta Çığır Açacak Güncelleme: Sesli Durum Özelliği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et