R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp'ta Yıllardır Beklenen Özellik Geliyor: Çevrim içi Durumu Gizlenebilecek

  Whatsapp yeni güncellemelerine bir yenisini daha ekliyor. Uzun zamandır kullanıcılar tarafından beklenen çevrim içi özelliğini gizleme üzerinde çalışmalar yaptığı belirlendi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  04.07.2022 18:50 1801 2 dk okuma süresi
  Whatsapp'ta Yıllardır Beklenen Özellik Geliyor: Çevrim içi Durumu Gizlenebilecek
  Son Düzenleme:

  Whatsapp son dönemlerde kullanıcıları şaşırtacak yeni güncellemelerini ardı ardına yayınlamaya başladı. Bir süredir kullanıcıların çok uzun zamandır bekledikleri bir özellik üzerinde çalışmalara başladığı öğrenildi. Kullanıcıların büyük bir kısmı istedikleri zaman Whatsapp çevrim içi durumlarını gizlemek istiyorlar. Bu isteklerinin yakın gelecekte gerçek olacağı düşünülüyor. Güncelleme üzerindeki çalışmalar devam ediyor. 

  Whatsapp Çevrim içi Durumu Nasıl Gizlenecek?

  Whatsapp kullanıcılarının en büyük isteklerinden biri, çevrim içi durumlarının gizlenmesiydi. Gizleyememeleri, iletişim kurarken çeşitli sorunlara neden olabiliyordu. Sürekli online olarak görünmek istemeyen ve diğer kullanıcılar tarafından takip edilmek istemeyen kullanıcılar yeni güncelleme ile oldukça heyecanlandılar. 

  Kullanıcıların internete bağlanması ile birlikte anında uygulamada çevrim içi ifadesi beliriyordu. Bunun için web ya da mobil olmasına gerek kalmadan, herhangi bir ayrım bulunmadan durum gizlemek mümkün değildi. Uygulama kullanıcıların gizliliği için şimdiye dek pek çok yeni güncelleme getirdi ancak hiçbiri bu süreçte çevrim içi ifadesini gizlemeye yetmedi. 

  Uygulama Çevrim içi Durumunu Kimlerin Görmek İstediğini Seçebilecek

  Whatsapp beta özelliği ile birlikte yakın gelecekte kullanıcılar çevrim içi durumlarını tamamen gizleyebilecekleri gibi aynı zamanda bu özelliği kimlerin görmek istediklerini de seçebilecekler. Kişi listenizde olmayanlardan da böylece pratik bir biçimde çevrim içi olup olmadığınızı saklayabilirsiniz. 

  Yeni güncellemenin test aşaması şimdilik sadece iOS Whatsapp beta sürümünde test ediliyor. Testin başarılı olması durumunda kullanıcılara çok geçmeden sunulacak. Ancak Android kullanıcıları da üzülmesin. Bu süreçte Android ve masa üstü sürümleri içinde kullanıcılara yakın zamanda sunulmak üzere çalışmaların başladığı belirlendi. Güncellemenin geliştirme aşamasında olmasından dolayı henüz kimse tarafından kullanılamıyor. Whatsapp her geçen gün eklediği yeni güncellemelerle birlikte kullanıcılara gizlilik konusunda daha fazla seçenekler sunuyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  iOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İşte Beklenen Tarih!

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. Yeni özellikler ve yapay zeka entegrasyonları ile dikkat çeken güncelleme, Eylül ayının ikinci haftasında kullanıma sunulacak.

  iOS 18 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC24 etkinliğinde iOS 18'i tanıttı. Ana ekran özelleştirmeleri ve yeni erişilebilirlik özellikleri ile iOS 18, kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

  Whatsapp'ta Yıllardır Beklenen Özellik Geliyor: Çevrim içi Durumu Gizlenebilecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et