R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Yeni Topluluk Özelliği Hakkında Duyuru Yaptı

  WhatsApp tarafından paylaşılan en güncel bilgilere göre, çok fazla sayıda grup sohbeti 'Topluluk' kısmında birleşecek.

  Can Doğancan Can Doğancan 15.04.2022 17:13 580 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Yeni Topluluk Özelliği Hakkında Duyuru Yaptı
  Son Düzenleme:

  WhatsApp tarafından paylaşılan en güncel bilgilere göre, çok fazla sayıda grup sohbeti 'Topluluk' kısmında birleşecek.

  WhatsApp'dan yapılan son blog gönderisinde, belli başlı konu başlıklarına bakılarak bir topluluk yaratılabileceği açıklandı. Tek bir konu hakkında birbirine herhangi bir bağları olmayan bağımsız gruplar Topluluklar sekmesinde toplanacak ve küçük sohbetlerin daha kolay bir şekilde birbirine organize olması sağlanacak.

  WhatsApp Grup Sohbetlerini Topluluğa Dönüştürecek!

  Bu durumla alakalı WhatsApp tarafından yapılan açıklama şu şekilde oldu: “WhatsApp Toplulukları aracılığıyla WhatsApp kullanıcıları birbirinden ayrı bir şekilde olan grupları tek bir konu altında, kendilerine uygun bir yapıda toplayabilecek. Bu sayede kullanıcılar, Topluluğun tamamında yapılan yeniliklere rahat bir şekilde ulaşabilecek ve kendileri için önem arz eden hususlarda daha küçük olan sohbet gruplarından çok daha kolay bir şekilde konuşabilecekler.”

  WhatsApp'ın kendi yapmış olduğu blog yazısında bu yaptığı açıklamalara ek olarak Topluluklarda yapılacak yönetimin nasıl olacağını da duyurdu. Bu yenilikler içerisinde yönetici olan kullanıcıların yapılan herhangi bir mesajı silmesi, 2 GB'a kadar yer kaplayan herhangi bir dosyayı paylaşma ve 32 kişilik sesli arama grupları yer alıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 3 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  WhatsApp Yeni Topluluk Özelliği Hakkında Duyuru Yaptı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et