R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Video Görüşmelerinde Çoklu Görev Desteği Geliyor

  WhatsApp, iOS'ta görüntülü aramalar için resim içinde resimi test etmeye başladı ve sonunda iPhone kullanıcılarına aramalar sırasında çoklu görev yapma yeteneği kazanıyor.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  18.02.2023 16:42 1935 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Video Görüşmelerinde Çoklu Görev Desteği Geliyor
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, video çağrıları sırasında çoklu görev yapmanızı kolaylaştıran yeni bir özellik duyurdu. Artık WhatsApp'tan çıkmanız gerektiğinde, görüşmeyi askıya almak yerine video çağrısının küçük bir pencerede devam etmesini sağlayan "Resim İçinde Resim" özelliği kullanılabilecek.

  Picture-in-picture özelliği video görüşmelerine ekleniyor

  Bu özellik sayesinde, WhatsApp'tan çıktığınızda video görüşmesi bir  picture-in-picture penceresine küçülecek ve diğer uygulamaları kullanırken bile görüşmeye devam edebileceksiniz. Bu sayede, iPhone'unuz görüşme dışında kullanılabilir hale gelecek.

  WhatsApp, Aralık ayında, WhatsApp kullanıcılarının çoklu görev yapabilmesi için resim içinde resim desteği geliştirme üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Resim içinde resim, iOS 14 ile iPhone'da tanıtılmıştı ve video içerikleri oynatan uygulamalarla birlikte çalışıyor. Ancak üçüncü taraf uygulamalar için, uygulama geliştiricilerinin özelliği desteklemesi gerekiyor.

  En son v23.3.77 güncellemesi, belgeler gönderirken altyazı ekleme ve daha uzun grup konuları ve açıklamaları için destek eklemesi gibi diğer dikkate değer geliştirmeleri de beraberinde getiriyor. WhatsApp, bu özelliklerin önümüzdeki haftalarda yayınlanacağını söylüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Haftaya A101 Marketlere Android TV Box ve Tabletler Geliyor!

  18 Nisan A101 kataloğu, Android TV Box, tabletler ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla sunuyor. Yeni teknolojilere göz atın!

  Haftaya BİM Marketlerde Teknoloji Rüzgarı Esecek: LG ve TCL Markalı Akıllı Televizyonlar Geliyor!

  19 Nisan BİM aktüel kataloğu, TCL ve LG akıllı TV'lerden elektrikli bisikletlere kadar çeşitli teknoloji ürünleri sunuyor.

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  WhatsApp Video Görüşmelerinde Çoklu Görev Desteği Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et