R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!

  Popüler online mesajlaşma platformu Whatsapp uzun zamandır beklenen tepki özelliğini sonunda açıkladı. Mesajlara verilecek tepkiler artık tüm emojiler üzerinden kullanılabilecek.

  Ecem Ecem 13.07.2022 03:09 1220 2 dk okuma süresi
  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!
  Son Düzenleme:

  Popüler online mesajlaşma platformu Whatsapp, uzun süredir tepkiler özelliği üzerinde yapılacak bir güncelleme için çalışıyordu. Mesajlara verilecek tepkilerin genişletilmesi için uygulanan özellik kullanıcıların beğenisine sunuldu. Whatsapp yaptığı açıklama ile Reactions 2.0 isimli güncellemeyi yayınladı. 

  Yeni güncelleme sonrasında kullanıcılar ister özel isterse grup mesajlaşmaları sırasında, istedikleri mesaja tüm emojiler üzerinden istedikleri tepkileri verebilecekler. Kullanıcıların sohbet sırasında daha özgür davranmaları ve sohbetten keyif almaları amaçlanıyor. 

  Whatsapp’ta Tüm Emojiler Tepki Olarak Kullanılabilecek!

  Whatsapp’ı satın alan Mark Zuckerberg yeni güncelleme hakkında açıklama yaptı. Reactions 2.0 güncellemesi hakkında açıklama yaparken ‘Whatsapp üzerinde herhangi bir mesaja tepki vermek isteyen kullanıcılar için tüm emojileri kullanıma sunduk’ ifadelerini kullandı. 

  Whatsapp mesajlara tepki verme güncellemesi ilk olarak Mayıs ayında kullanıma sunulmuştu ancak kısıtlı özelliklere sahip olması kullanıcıları pek memnun etmemişti. Tepkiler için kullanılan emojiler sınırlı sayıdaydı. Uygulama şimdilerde gelen geri dönüşleri değerlendirerek birtakım seçim hakları sunuyor. 

  Whatsapp Reactions 2.0 güncellemesi bugün itibariyle kullanıma açıldı. Ancak tüm kullanıcılar için kullanılabilir olması için kademeli bir program izlenecek. Bu süreçte güncelleme için bazı kullanıcılar birkaç hafta daha bekleyebilecek. 

  Mesajlara güncelleme ile birlikte tepki vermek için, istenen mesaja uzun süre basmak gerekiyor. Ardından çıkan emojilerden birini seçerek göndermek yapılan güncellemenin amacına uygun olarak kullanılmasını sağlayacak. Kullanıcıların sohbetlerini daha keyifli hale getirmek için oldukça etkileyici bir güncelleme olduğu düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  WhatsApp “Eşlikçi” Özelliği Kullanılmaya Başlandı! Artık WhatsApp Hesapları Aynı Anda Farklı Cihazlarda Kullanılabilecek!

  WhatsApp, uzun süredir beklenen eşlikçi özelliğini kullanıma sundu. Artık kullanıcılar, WhatsApp hesaplarını aynı anda birden fazla cihazda kullanabilecekler.

  Twitter Ücretli Video Özelliği Ortaya Çıktı!

  Twitter, şimdi de ücretli video özelliği getiriyor. Buna göre kullanıcılar, yayınladıkları videoları 1, 2, 5 ve 10 dolar olarak ücretlendirebilecekler.

  2023’te Tüm Gözler Marvel’da Olacak: Tam 9 Film-Dizi Yapımı İzleyicileri Bekliyor!

  En fazla gişe yapan filmlere imza atan Marvel, 2023 yılında da yeni dizi ve filmleriyle büyük ses getireceğe benziyor. 2023'te tam 9 farklı yapım geliyor.

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et