R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!

  Popüler online mesajlaşma platformu Whatsapp uzun zamandır beklenen tepki özelliğini sonunda açıkladı. Mesajlara verilecek tepkiler artık tüm emojiler üzerinden kullanılabilecek.

  Elif Elif 13.07.2022 03:09 1160 2 dk okuma süresi
  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!
  Son Düzenleme:

  Popüler online mesajlaşma platformu Whatsapp, uzun süredir tepkiler özelliği üzerinde yapılacak bir güncelleme için çalışıyordu. Mesajlara verilecek tepkilerin genişletilmesi için uygulanan özellik kullanıcıların beğenisine sunuldu. Whatsapp yaptığı açıklama ile Reactions 2.0 isimli güncellemeyi yayınladı. 

  Yeni güncelleme sonrasında kullanıcılar ister özel isterse grup mesajlaşmaları sırasında, istedikleri mesaja tüm emojiler üzerinden istedikleri tepkileri verebilecekler. Kullanıcıların sohbet sırasında daha özgür davranmaları ve sohbetten keyif almaları amaçlanıyor. 

  Whatsapp’ta Tüm Emojiler Tepki Olarak Kullanılabilecek!

  Whatsapp’ı satın alan Mark Zuckerberg yeni güncelleme hakkında açıklama yaptı. Reactions 2.0 güncellemesi hakkında açıklama yaparken ‘Whatsapp üzerinde herhangi bir mesaja tepki vermek isteyen kullanıcılar için tüm emojileri kullanıma sunduk’ ifadelerini kullandı. 

  Whatsapp mesajlara tepki verme güncellemesi ilk olarak Mayıs ayında kullanıma sunulmuştu ancak kısıtlı özelliklere sahip olması kullanıcıları pek memnun etmemişti. Tepkiler için kullanılan emojiler sınırlı sayıdaydı. Uygulama şimdilerde gelen geri dönüşleri değerlendirerek birtakım seçim hakları sunuyor. 

  Whatsapp Reactions 2.0 güncellemesi bugün itibariyle kullanıma açıldı. Ancak tüm kullanıcılar için kullanılabilir olması için kademeli bir program izlenecek. Bu süreçte güncelleme için bazı kullanıcılar birkaç hafta daha bekleyebilecek. 

  Mesajlara güncelleme ile birlikte tepki vermek için, istenen mesaja uzun süre basmak gerekiyor. Ardından çıkan emojilerden birini seçerek göndermek yapılan güncellemenin amacına uygun olarak kullanılmasını sağlayacak. Kullanıcıların sohbetlerini daha keyifli hale getirmek için oldukça etkileyici bir güncelleme olduğu düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  iPhone 14 ile Gelecek Yeni Özellik Ortaya Çıktı! İşte iPhone’nin Yeni Özelliği!

  Apple'nin tanıtımına çok az bir süre kalan iPhone 14 serisi için yeni bir iddia ortaya çıktı. İddiaya göre o ekran özelliği yeni iPhone serisinde olacak. İşte o özellik!

  Spotify’a Tercih Edilen Mod Özelliği Geliyor!

  Spotify, uzun süredir tartışmaların odağında olan "Oynat/Karışık Çal" butonu için yeni bir güncelleme getiriyor. Platform artık kullanıcılarına albüm ve çalma listeleri sayfasında 2 farklı butonu "tercih edilen mod" özelliğiyle sunacak.

  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!

  OnePlus, 2022'deki yeni amiral gemisi OnePlus 10T ile birlikte önemli değişikliklere imza atacak. OnePlus kullanıcılarının sevdiği o özellik artık olmayacak.

  Elif 1065
  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et