R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!

  Popüler online mesajlaşma platformu Whatsapp uzun zamandır beklenen tepki özelliğini sonunda açıkladı. Mesajlara verilecek tepkiler artık tüm emojiler üzerinden kullanılabilecek.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  13.07.2022 03:09 1410 2 dk okuma süresi
  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!
  Son Düzenleme:

  Popüler online mesajlaşma platformu Whatsapp, uzun süredir tepkiler özelliği üzerinde yapılacak bir güncelleme için çalışıyordu. Mesajlara verilecek tepkilerin genişletilmesi için uygulanan özellik kullanıcıların beğenisine sunuldu. Whatsapp yaptığı açıklama ile Reactions 2.0 isimli güncellemeyi yayınladı. 

  Yeni güncelleme sonrasında kullanıcılar ister özel isterse grup mesajlaşmaları sırasında, istedikleri mesaja tüm emojiler üzerinden istedikleri tepkileri verebilecekler. Kullanıcıların sohbet sırasında daha özgür davranmaları ve sohbetten keyif almaları amaçlanıyor. 

  Whatsapp’ta Tüm Emojiler Tepki Olarak Kullanılabilecek!

  Whatsapp’ı satın alan Mark Zuckerberg yeni güncelleme hakkında açıklama yaptı. Reactions 2.0 güncellemesi hakkında açıklama yaparken ‘Whatsapp üzerinde herhangi bir mesaja tepki vermek isteyen kullanıcılar için tüm emojileri kullanıma sunduk’ ifadelerini kullandı. 

  Whatsapp mesajlara tepki verme güncellemesi ilk olarak Mayıs ayında kullanıma sunulmuştu ancak kısıtlı özelliklere sahip olması kullanıcıları pek memnun etmemişti. Tepkiler için kullanılan emojiler sınırlı sayıdaydı. Uygulama şimdilerde gelen geri dönüşleri değerlendirerek birtakım seçim hakları sunuyor. 

  Whatsapp Reactions 2.0 güncellemesi bugün itibariyle kullanıma açıldı. Ancak tüm kullanıcılar için kullanılabilir olması için kademeli bir program izlenecek. Bu süreçte güncelleme için bazı kullanıcılar birkaç hafta daha bekleyebilecek. 

  Mesajlara güncelleme ile birlikte tepki vermek için, istenen mesaja uzun süre basmak gerekiyor. Ardından çıkan emojilerden birini seçerek göndermek yapılan güncellemenin amacına uygun olarak kullanılmasını sağlayacak. Kullanıcıların sohbetlerini daha keyifli hale getirmek için oldukça etkileyici bir güncelleme olduğu düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Whatsapp'a Dört Yeni Biçimlendirme Seçeneği Geldi: İşte Detaylar!

  WhatsApp, madde işaretleri, numaralı listeler, blok alıntılar ve satır içi kod gibi dört yeni biçimlendirme seçeneği ekledi.

  Xiaomi 14 Ultra'nın Tüm Özellikleri Sızdırıldı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  MWC 2024'te 25 Şubat'ta tanıtımı öngörülen Xiaomi 14 Ultra'ya ait yeni görseller ve detaylı özellikler ortaya çıktı. İşte bu cihazın dikkat çeken özellikleri!

  Windows 11 Spotlight Özelliği, Windows 10’a da Geliyor!

  Windows 10'a gelen Spotlight özelliği ile masaüstünüzde keşif yapabilirsiniz. Bing destekli duvar kağıtları ve detaylı bilgilerle deneyiminizi zenginleştirin.

  Whatsapp Tepkiler Özelliği Kullanımda: Tüm Emojilerle Tepki Verilebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et