R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Android Tabletler İçin Bölünmüş Ekran Kontrolü Sunuyor

  WhatsApp, Android tablet kullanıcıları için bölünmüş ekran özelliğini artık kullanıcının tercihine bırakıyor. Kullanıcılar, bu özelliği Ayarlar menüsünden kapatabilirler.

  Hasan Esgin
  Hasan Esgin R10 Editörü
  02.05.2023 15:20 1894 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Android Tabletler İçin Bölünmüş Ekran Kontrolü Sunuyor
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik güncellemelerine hız kazandırarak, tablet kullanıcıları için de önemli yenilikler sunuyor. Beta aşamasında olan bölünmüş tablet ekranı, yeni bir özellikle daha zenginleşti.

  WhatsApp Tabletlerde Bölünmüş Ekran Desteği

  WhatsApp'ın Android tablet sürümünde, bir sohbet seçildiğinde ekranı tamamen kapatan eski yapı, birden fazla arkadaşıyla sohbet edenler için sürekli ana ekrana geri dönme zorunluluğu yaratıyordu. Yan Yana adı verilen özellikle geçen ay, WhatsApp Android tabletler için bölünmüş ekran kullanımını beta olarak sunmuştu. Önceden bu özellik varsayılan olarak gelirken, yeni beta sürümünde Ayarlar bölümüne özelliği kapatma seçeneği eklenmiştir.

  Yan Yana Özelliğini Nasıl Kapatırım?

  Ayarlar-Sohbetler menüsüne giderek Yan Yana özelliğini kapatabilirsiniz. Bu sayede, sohbet penceresi yine eskisi gibi ekranı tamamen kapatacaktır. Bu özellik, WhatsApp 2.23.9.20 beta sürümünde kullanıma sunulmuştur.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone Ekranlarında Neden Gizli QR Kod Var?

  Apple, iPhone'ların ekranına gizemli bir karekod entegre ediyor. Ekranın derinliklerine kazındığı için çıplak gözle görülmeyen bu QR kodun fonksiyonu nedir?

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Öğrencilere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar başvuru yöntemleri en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki vergisiz telefon ve bilgisayar nasıl alınır?

  WhatsApp’a Yapay Zeka Geliyor: Sohbet Deneyimi Zenginleşecek!

  WhatsApp, Meta desteğiyle yapay zeka özelliklerini sohbet platformuna ekliyor. Yeni çıkartmalar ve görsel özellikler ile sohbet deneyimi daha eğlenceli olacak!

  WhatsApp Web Uygulaması Güncelleniyor: İşte Yeni Gelecek Özellikler!

  WhatsApp Web platformu, kullanıcılara daha üstün bir deneyim sunmak için yeni özellikleriyle güncelleniyor. Güncellemenin kısa sürede duyurulması bekleniyor!

  WhatsApp Android Tabletler İçin Bölünmüş Ekran Kontrolü Sunuyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et