R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Android Tabletler İçin Bölünmüş Ekran Kontrolü Sunuyor

  WhatsApp, Android tablet kullanıcıları için bölünmüş ekran özelliğini artık kullanıcının tercihine bırakıyor. Kullanıcılar, bu özelliği Ayarlar menüsünden kapatabilirler.

  Hasan Esgin
  Hasan Esgin R10 Editörü
  02.05.2023 15:20 2113 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Android Tabletler İçin Bölünmüş Ekran Kontrolü Sunuyor
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik güncellemelerine hız kazandırarak, tablet kullanıcıları için de önemli yenilikler sunuyor. Beta aşamasında olan bölünmüş tablet ekranı, yeni bir özellikle daha zenginleşti.

  WhatsApp Tabletlerde Bölünmüş Ekran Desteği

  WhatsApp'ın Android tablet sürümünde, bir sohbet seçildiğinde ekranı tamamen kapatan eski yapı, birden fazla arkadaşıyla sohbet edenler için sürekli ana ekrana geri dönme zorunluluğu yaratıyordu. Yan Yana adı verilen özellikle geçen ay, WhatsApp Android tabletler için bölünmüş ekran kullanımını beta olarak sunmuştu. Önceden bu özellik varsayılan olarak gelirken, yeni beta sürümünde Ayarlar bölümüne özelliği kapatma seçeneği eklenmiştir.

  Yan Yana Özelliğini Nasıl Kapatırım?

  Ayarlar-Sohbetler menüsüne giderek Yan Yana özelliğini kapatabilirsiniz. Bu sayede, sohbet penceresi yine eskisi gibi ekranı tamamen kapatacaktır. Bu özellik, WhatsApp 2.23.9.20 beta sürümünde kullanıma sunulmuştur.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X Platformunda Canlı Yayın Açmak İçin Premium Abonelik Gerekecek

  X platformunda canlı yayın açmak artık Premium abonelik gerektirecek. Elon Musk yönetimindeki bu değişiklik, kullanıcılar arasında tartışmalara yol açıyor.

  PUBG UC Satın Almak İçin Yeni Adres: Plyr.com

  Bizler de sizlere, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Plyr.com’u tanıtmak istedik.  Plyr, güvenilir ve kolay bir şekilde; isterseniz üye olmaksızın alışveriş imkanı tanır.

  WhatsApp’a Kanal Analizleri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kanal sahiplerine kitle ve içerik performansı hakkında detaylı veriler sunacak yeni analiz özelliğini test ediyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  WhatsApp Android Tabletler İçin Bölünmüş Ekran Kontrolü Sunuyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et