R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp Aero Kullananlar Dikkat: Uygulamanın Kullanımı Neden Sakıncalı?

  Whatsapp Aero uygulaması son zamanlarda gittikçe popüler olmaya başladı. Uygulamanın özellikler neler? Uygulamayı kullananları hangi tehlikeler bekliyor? İşte detaylar...

  Elif Elif 11.07.2022 12:36 1371 2 dk okuma süresi
  Whatsapp Aero Kullananlar Dikkat: Uygulamanın Kullanımı Neden Sakıncalı?
  Son Düzenleme:

  Popüler sosyal medya platformlarına ya da mesajlaşma uygulamaları üzerinde çalışan ancak uygulamalarla birlikte çalışmayan bazı üçüncü taraf uygulamalar ortaya çıkabiliyor. Geliştirilen bu tür uygulamalar kullanıcıları zaman zaman olumsuz etkileyebiliyor. Whatsapp Aero uygulaması da bu süreçte ortaya çıkan ve kullanıcıların kafasını karıştıran üçüncü taraf uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. 

  Whatsapp Aero uygulamasının bir Türk kullanıcı tarafından geliştirildiği belirlendi. Bu durum gurur verici bir tablo olarak görünse de aslında güvenilirlik konusunda bazı endişeler de gündeme geliyor. Whatsapp uygulaması ile karşılaştırıldığı zaman Whatsapp Aero uygulamasının kullanıcılara sunduğu özellikler çok daha geniş görünüyor. Uygulamanın detaylarına inildiği zaman bazı cihazlarda çalışma performansı konusunda sorunlar ortaya çıkabiliyor. 

  Whatsapp Aero Uygulaması Ne İşe Yarıyor?

  Whatsapp Aero uygulaması ilk olarak 2019 yılında yayınlandı. Uygulama farklı internet sitelerinden bulunarak indirilebilir. Klasik Whatsapp uygulamasına göre çok daha çeşitli özellikler sunuluyor. Uygulamanın eksiksiz bir şekilde kullanılması için root ve jailbreak işlemlerinin tamamlanması gerekiyor. Bazı işletim sistemleri için ise herhangi bir işlem yapmaya gerek duyulmuyor. 

  Whatsapp Aero Uygulaması Güvenli mi?

  Resmi olarak tanınan bir uygulama olmaması nedeniyle tam olarak güvenli olduğunu söyleyemeyiz. Uygulama marketlerinde bulunan uygulamaların pek çok güvenlik aşamasından geçerek kullanıcılara ulaştırılması, kötü amaçlı yazılımları da ortadan kaldırmış oluyor. 

  Whatsapp Aero’nun herhangi bir güvenlik tedbirinden geçmediği biliniyor. Kullanıcılardan elde edilen verilerin de satışa açık olması yeni bir tehlikeyi ortaya çıkarıyor. Akıllı telefonlarında tamamen tehlikelere açık bir hale gelmesine neden oluyor. Resmi olmayan bir uygulama olması nedeniyle kullanıcıların tüm özel bilgilerini başka kaynaklar için kullanabilir. 

  Whatsapp Aero Kullanıcılara Hangi Özellikleri Sunuyor?

  Whatsapp Aero uygulaması klasik uygulamadan daha geniş imkanlar sunuyor. Silinen mesajlar karşı taraf farkında olmadan okunabilir. Tüm mesajlar herkesten silinse dahi üzerinden zaman geçse de kullanıcılar tarafından görülebilir. Mavi tik özelliği tamamen kaldırılabilir. Karşı taraf çevrim içi özelliğini gizlese dahi tüm bilgiler görülebilir. Yüksek boyutlu dosya gönderimleri sorunsuz ve hızlı şekilde yapılabilir. Yazışmalar sırasında farklı fontlar kullanılabilir. Yeni ve özel temalarla birlikte uygulama daha özel hale gelebilir. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xbox Series S Kullananlara İyi Haber: Performans Güncellemesi Geliyor!

  Oyun tutkunlarının performans konusunda yetersizlik yaşadığı Xbox Series S için Microsoft, yeni bir performans güncellemesi getirecek.

  Elif 1036

  Samsung Galaxy S22 Kullananların Film İzlerken Takılma Sorunu Yaşadığı Belirlendi

  Samsung'un "ultra yenileme hızı" özelliğiyle piyasaya sürdüğü "Galaxy S22" bazı platformlarda film izlerken takılma yaşamaya başladı.

  Dünya Genelinde Çoğu Apple Store Mağazası Kapandı! İşte Nedeni!

  Apple, aldığı ani kararla dünya genelinde pek çok ülkede Apple Store web mağazasını erişime kapatma kararı aldı. Kullanıcıların siteye erişim sağlayamadığı kapatma kararının geçici olduğu belirtilerek, bazı önemli yeniliklerle geleceği öne sürüldü.

  WhatsApp Aero Nedir? Kullanması Neden Sakıncalı?

  Whatsapp Aero mesajlaşma uygulaması nedir, whatsapp aero indir, özellikleri nelerdir ? Whatsapp alt yapısını kullanarak daha fazla özellik sunan Whatsapp Aero uygulamasını kullanmak güvenilir mi haberimizin detaylarında öğrenebilirsiniz.

  Whatsapp Aero Kullananlar Dikkat: Uygulamanın Kullanımı Neden Sakıncalı?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et