R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Vallet.com.tr Sanal Pos Alternatifi Yeni Nesil Ödeme Sistemi

  25.000.000 Türk Lirası Finansal Teknoloji Yatırımı ve Kurumsal Güçlü İş Ortaklıkları ile gündeme gelen Vallet hızlı bir şekilde #fintech sektörüne giriş yaparak tüm ilgileri üzerine topladı.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  03.01.2023 01:20 2254 2 dk okuma süresi
  Vallet.com.tr Sanal Pos Alternatifi Yeni Nesil Ödeme Sistemi
  Son Düzenleme:

  25.000.000 Türk Lirası Finansal Teknoloji Yatırımı ve Kurumsal Güçlü İş Ortaklıkları ile gündeme gelen Vallet hızlı bir şekilde #fintech sektörüne giriş yaparak tüm ilgileri üzerine topladı. 

  E-Ticaret ve Pazaryeri Satıcıları Yüksek Maliyetten Kaçıyor

  Vallet CFO’su Görkem Bayramoğlu; 
  Vallet Satıcı ve Alıcı arasındaki güvenli ödeme protokolünü hazırlayan ve sunan bir teknoloji şirketidir. Amacımız Ödeme Kuruluşları ve Satıcılar arasındaki güvenli ödeme köprüsünü kurgulamaktır. Yazılım ve Ödeme Güvenliği konusunda bilgi sorunu yaşayan satıcıların Standart Sanal Pos sistemlerinde ödeme alırken ciddi sorunlar yaşaması Vallet’in sektöre girişini hızlandırdı. Vallet sistemleri ile ödemelerini tahsil eden Satıcılar artık Fraud ve Chargeback derdi ile uğraşmıyor, Vallet’e temsilcilik veren ödeme kuruluşları da bu alanda risklerini minimize ederek çok daha kazançlı bir ticaret içerisine girmiş oluyor. “ dedi ve sözlerine şöyle devam etti. 
  “Satıcıların tek problemi Yazılım ve Ödeme Güvenliği değil, özellikle büyük pazaryerlerinde hazır müşteri edinimine alışan satıcılar yüksek komisyon oranı ve uzun bloke süreleri nedeniyle kazanç sağlayamamaktan şikayetçi. Pazaryerlerinin piyasa çıkışıyla birlikte satıcılar maalesef marka bilincine önem vermedi. Geçtiğimiz yıla göre Pazaryerleri üzerinde faaliyetlerini durduran satıcı sayısı %5 azaldı. Artık satıcılar kendi markalarını oluşturabileceği tamamen maliyetsiz e mağaza sistemlerine geçiş sağlıyor. Vallet ürünleri burada devreye giriyor ve satıcıların tamamen maliyetsiz Kargo, Sanal Pos, Yazılım ve Barındırma maliyetlerini sıfıra indiriyor.” dedi.

  Ve Vallet Finansal Teknoloji Satıcı Çözümleri İle Tanışın…

  Sanal Pos Alternatifi 0 Maliyetli Satıcı Ürünleri 

  Gelişen teknoloji çağında sizde yeni dünyaya ayak uydurun. Bankacılık sektörüne yeni bir trend kazandıran elektronik para ve ödeme kuruluşlarının direkt entegreli olduğu yazılımlarımız ile 22 bankaya direkt entegre olun.

  Güçlü Yazılımlar 
  Fraud ve Chargeback Önleme 
  Kısa Valör Süreleri 
  Lisanslı Kuruluş Bağlantısı

  Güçlü bir ticaret için yapmanız gereken vallet yazılımlarını tercih etmeniz. Vallet yazılımları ile "Satış" çözümü aramanıza gerek kalmıyor. İhtiyacınıza en uygun oranlar için teklif almak için başvuru yapın ve 30 dakika içinde satışa başlayın.

  3D Güvenlik Protokolü 
  Fraud ve Chargeback Önleme 
  Otomatik Para Transfer Programı 
  Yazılımınıza Tam Entegre 
  7/24 Satış ve Teknik Destek

  Vallet Bireysel yada Kurumsal işletmeler için ürün & hizmet satışı yazılımı geliştiren ödeme kuruluşları ve satıcı arasındaki özel yazılım sistemlerini sunan bir teknoloji şirketidir. Şirketimiz 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları olarak yetkilendirilmiş ödeme ve elektronik para kuruluşları ile iş ortaklığı yapmaktadır.

  Hemen Başvur 
  Buton Link: www.vallet.com.tr/yeni-basvuru

  Yasal Uyarı: Bu içerikten Rokito Digital sorumlu değildir, bu bir sponsorlu ilandır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  PlayStation 5 Pro Gelmeyecek Ama Yerine İkinci Nesil Versiyonu Gelecek!

  Sony, 2020 yılında yayınladığı PlayStation 5 için geliştirmelere devam ediyor. Şirketin PlayStation 5'in yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. PlayStation 5 Pro modelinin geleceği iddiaları hakkında yeni açıklama geldi.

  ABD’de TikTok’a Bir Şok Daha! Yeni TikTok Yasağı Açıklandı!

  Son dönemin en tartışmalı sosyal medya uygulamalarından TikTok, yine bir erişim yasağıyla gündeme geldi. ABD'de 15 üniversitenin TikTok kullanımını yasakladığı açıklandı. İşte detaylar!

  Forza Motorsport Oyunu için Yeni Bir Video Yayınlandı!

  Forza Motorsport oyunu için yeni bir video yayınlandı. Paylaşılan videoda oyun ile ilgili birçok detaya yer veriliyor!

  iOS 17 Yenilikleri Ortaya Çıkmaya Başladı!

  İddialara göre Apple, iOS 17 güncellemesinde birçok yeniliğe imza atacak. Tahminlere göre güncellemenin, 2023 Eylül'de gelmesi bekleniyor!

  Vallet.com.tr Sanal Pos Alternatifi Yeni Nesil Ödeme Sistemi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et