R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitch Güvenlik Önlemlerini Artırmak için 'Ortak Ban Listesi' Güncellemesini Açıkladı

  Twitch yeni güncellemelerinde güvenliği elden bırakmadı. Ortak ban listesi çalışması ile birlikte güncellemesine yenisini eklediğini duyurdu.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  24.07.2022 12:53 1332 2 dk okuma süresi
  Twitch Güvenlik Önlemlerini Artırmak için 'Ortak Ban Listesi' Güncellemesini Açıkladı
  Son Düzenleme:

  Yayıncıların en çok kullandıkları platformlardan birisi olan Twitch daha iyi hizmet vermek için yenilikleri açıklamaya devam ediyor. Yeni güncellemesi ile birlikte ‘ortak ban listesi’ özelliğini devreye soktu. Firmanın kullanıcıları için çok daha güvenilir bir sistem hazırlamaya çalıştığı belirlendi. 

  Twitch gerçekleştirilen yenilik sonrasında kullanıcılara özel açıklamalarda bulundu. Devreye alınan yeni sistemin şüpheli kullanıcıları algılamaya yönelik olduğu ifade edildi. Potansiyel olarak tehlikeli olan kullanıcıların belirlenerek ardında önlem alınmasını sağlayacak. 

  Twitch Yeni Sistemini Açıkladı

  Twitch kullanıcıları heyecanlandıran yeni özelliğini açıkladı. Şirketten gelen açıklamada şu ifadelere yer verildi;

  Kullanıcılarımızın geri bildirimlerini değerlendirdik. Topluluk kuralları çerçevesinde banlı kişileri paylaşarak bir mücadele içerisine giriyordu. Yeni sistemle birlikte farklı bir yol izleyip kullanıcıların işini kolaylaştırmak istedik. Yayıncı ve moderatörlerin güvenliğini korumaya çalışıyoruz. Potansiyel tacizcilerin kanallardan uzak tutulması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sistemin geliştirilmesi için kapsamlı bir çalışma yapıyoruz.

  Ortak Ban Özelliği Nasıl İşleyecek?

  Twitch sisteminin nasıl işleyeceği merak konusu olmuştu. “Ortak ban sistemi ile birlikte banlanan kişi sisteme gönderilir. Bu bildirim aslında iki yönlüdür. Kullanıcılar kendi ban listelerini “Twitch sistemi” ile paylaşabilecekler. Kanalın durumu kabul etmesinin ardından kişilere bir bildirim gönderilecek.

  Güvenlik konusunda yapılan çalışmaların çeşitlendirilmesi devam ederken, güvenlik sınırlarının genişletilmesi ve bu noktada çalışmaların geliştirilmesi için uygulama geliştiricilerinin hız kesmeden çalışmalara devam ettiği öğrenildi. Twitch kullanıcıların güvenliğini sağlamak, kullanım detaylarını deneyimini artırmak için yeni güncellemelerini paylaşmaya devam edeceğini belirtti. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi Smart Band 8 Pro Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı!

  Xiaomi Smart Band 8 Pro ve Watch S3, Türkiye'de! Şık tasarım, üstün özellikler ve özel fiyatlarla teknoloji tutkunlarını bekliyor.

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  Huawei Band 9 Geliyor: İşte Yeni Akıllı Bilekliğin Özellikleri!

  Huawei Band 9, geniş ekranı ve uzun pil ömrüyle geliyor. Yapay zeka özellikleriyle akıllı yaşamınızı yeniden şekillendirecek.

  Twitch, Yayıncıların Prime Abonelik Gelirlerini Azalttı: Yeni Dönem Başlıyor!

  Twitch, Prime abonelik gelirlerinde düşüşe giderek Partner Plus programını genişletiyor. Bu şekilde yayıncıların, kazanç yapısını yeniden şekillendiriyor.

  Twitch Güvenlik Önlemlerini Artırmak için 'Ortak Ban Listesi' Güncellemesini Açıkladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et