R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spotify'dan Beklenen Özellik Geliyor: Topluluk Özelliği Ne İşe Yarayacak?

  Spotify tarafından bir süredir üzerinde çalışmaların devam ettiği Topluluk özelliği heyecana neden oldu. Topluluk özelliği kullanıcılara ne sunacak?

  Elif Elif 28.06.2022 13:23 1048 2 dk okuma süresi
  Spotify'dan Beklenen Özellik Geliyor: Topluluk Özelliği Ne İşe Yarayacak?
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde en çok kullanılan online müzik platformu Spotify, her geçen gün kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yenilenmeye ve kendisini geliştirmeye devam ediyor. Son güncellemesinin ise ‘Topluluk’ özelliği olduğu belirtildi. Henüz çalışmaların devam ettiği öğrenildi. 

  İddianın ortaya atılmasının hemen ardından Spotify yetkilileri tarafından da konu hakkında açıklama geldi. Bu açıklamaya göre Topluluk özelliğinin hala geliştirme aşamasında olduğu ve kullanıcıların beğenisine sunulması için bir süre daha geliştirilmesi gerektiği ifade edildi. Yeni güncelleme ile birlikte arkadaşlarınızın dinledikleri müzikleri de görebileceksiniz. Topluluk özelliği ile birlikte gelecek özelliklerin beklenenden daha geniş olması bekleniyor. 

  Spotify topluluk özelliği ne işe yarayacak?

  Spotify Topluluk özelliği hakkında çalışmalar devam ederken bazı görseller paylaşılmaya devam ediyor. Bu görsellere bakılarak bazı yorumlar yapılmaya başlandı. Kullanıcıların bu süreç içerisinde arkadaş listesinde bulunan kişilerin anlık olarak dinledikleri müzikleri de görebilecekleri öğrenildi. Topluluk sayfası açıldığı zaman üst kısımda çalma listesi güncellemeleri yer alıyor. Bu bölüm incelendiği zaman yine arkadaş listesinin gerçekleştirmiş olduğu tüm güncellemeler anlık olarak takip edilebilecek. 

  Spotify topluluk özelliği ne zaman geliyor?

  Spotify Topluluk özelliği şimdiden platform kullanıcıları arasında heyecana neden oldu. Ancak yeni güncelleme üzerinde çalışmaların devam ettiği öğrenildi. Henüz Topluluk güncellemesi kullanılabilir durumda değil. Yetkili isimler tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında çalışmaların devam ettiği ve bir süre daha güncellemenin kullanıma sunulmayacağı öğrenildi. Bazı kullanıcılar ise test aşamasında olan güncellemeyi Safari üzerinden topluluk araması ile değerlendirdikleri zaman kullanabildiklerini ifade ettiler. Ancak her kullanıcı güncellemeye ulaşamıyor. Güncellemenin herkes için kullanılabilir olması için Spotify kullanıcılarının bir süre daha beklemeleri gerekiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, yeni özelliği olan "Entra Verified ID" özelliğini tanıttı. Bu özellikle birlikte artık kişisel verilerinizi kontrol edebileceksiniz.

  Yerli Otomobil TOGG için Beklenen Batarya Üretimi Tamamlandı!

  TOGG için merakla beklenen batarya üretiminde sona gelindi. Seri üretim için geri sayım başlarken, konu hakkında merak edilenlere haberimizde yer verdik.

  Elif 1023

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Netflix Kıvanç Tatlıtuğ’un Yer Aldığı Aşıklar Bayramı Fragmanını Yayınladı!

  Netflix, yeni yerli yapım projesi Aşıklar Bayramı filminin ilk fragmanını yayınladı. İşte başrolde Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı yeni Netflix filmi Aşıklar Bayramı fragmanı ve oyuncuları!

  Spotify'dan Beklenen Özellik Geliyor: Topluluk Özelliği Ne İşe Yarayacak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et