R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung’un kronik sorunu, katlanabilir Galaxy Z Fold 4’te de olacak gibi görünüyor

  Samsung yeni nesil katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Fold 4’ü kısa bir süre içerisinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak Galaxy serisi kullanıcılarının en büyük sorununun bu modelde de olacağı iddiası şimdiden biraz hayal kırıklığına neden oldu.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  24.04.2022 21:31 997 2 dk okuma süresi
  Samsung’un kronik sorunu, katlanabilir Galaxy Z Fold 4’te de olacak gibi görünüyor
  Son Düzenleme:

  Samsung, akıllı telefon teknolojisindeki yenilikçi tasarım ve fonksiyonlarıyla, pazarın en güçlü paydaşlarından birisi konumunda bulunuyor. Dünyanın en çok kullanılan akıllı cep telefonu modellerini üreten Samsung, şimdi de yeni nesil katlanabilir Galaxy serisi bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

  Uzun süredir gündemde olan ve çok yakında piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Z Fold 4 ile ilgili de pek çok iddia ortaya atılıyor. Son iddiası ise pil kapasitesi konusunda oldu. Aslında bu iddia Galaxy serisi söz konusu olunca pekte beklenmedik bir gelişme değil gibi.

  Galaxy Z Fold 4’te sabit pil kapasitesi

  Galaxy Z Fold 4

  Tasarım estetiği gücü konusunda Samsung’un Galaxy Z Fold 4 üzerinde önemli değişikliklere imza atacağı beklentisi bulunuyor. Bu değişiklikler beraberinde belirli sınırlamalara da neden olacağı aşikar. Nitekim Samsung, Galaxy Z Fold 3 modelinde aynı tutum çerçevesinde pil kapasitesi tasarrufunu tercih etmiş ve kullanıcıların pil süresi dayanıklılığı konusunda olumsuz geribildirimler de bulunmasına neden olmuştu. Ancak bu gelişmeler pek Samsung’un umurunda değil gibi ki Galaxy Z Fold 4 içinde benzer bir tutumda olacağı iddiası ortaya atıldı.

  Galaxy Z Fold 4 için ortaya atılan iddia daha öncede isabetli sızıntı ve iddialarıyla bilinen “GalaxyClub” tarafından öne sürüldü. İddiaya göre Samsung’un Galaxy Z Fold 4’te kullanacağı pilin Galaxy Z Fold 3’te kullandığının aynısı olacak. Bu durumda Galaxy Z Fold 4’ün piyasaya 2.022 mAh ve 2.267 mAh olacak şekilde toplamda 4.270 mAh kapasiteli 2 pille satışa sunulacak anlamına geliyor.

  Samsung pil süresi konusundaki kısıtlamasını kullanıcılara oldukça hafif tasarımlı bir cihaz sunarak karşılamaya çalışacak. 

  Sizce Samsung iddia edildiği gibi Galaxy Z Fold 4’ü bir önceki modelle aynı pilde mi sunacak? Yoksa kullanıcılarına kulak verip, pil sorununu çözüme mi kavuşturacak? Yanıtlarınızı yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18, Yavaş Şarj Cihazlarını Tespit Ederek Kullanıcıları Uyaracak!

  iOS 18, iPhone'larda yavaş şarj cihazlarını tespit ederek kullanıcıları uyarıyor ve pil sağlığını iyileştirmek için yeni şarj sınırı ayarları sunuyor.

  iOS 18 Güncellemesi Alacak Telefonlar Açıklandı: Hangi Modeller Güncelleme Alacak?

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. iPhone XS ve üzeri modeller güncelleme alacak, çıkış tarihi ise Eylül'de.

  iOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İşte Beklenen Tarih!

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. Yeni özellikler ve yapay zeka entegrasyonları ile dikkat çeken güncelleme, Eylül ayının ikinci haftasında kullanıma sunulacak.

  Android 15 ile Kablosuz Ses Kalitesi Büyük Ölçüde Artacak!

  Android 15 ile gelen Bluetooth LE Audio ve Dinamik Uzamsal Ses desteği, kablosuz ses kalitesini artırarak sinema salonu gibi bir deneyim yaşamasını sağlayacak.

  Samsung’un kronik sorunu, katlanabilir Galaxy Z Fold 4’te de olacak gibi görünüyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et