R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI
  Mehmet Alp GÖZBAŞI R10 Editörü
  11.08.2022 17:26 1643 1 dk okuma süresi
  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı
  Son Düzenleme:

  Teknoloji devi Microsoft, kısa bir süre önce kişisel verilerinizi kontrol etmenize olanak sağlayan yeni bir özellik tanıttı. Bu özellikle beraber Azure tarafındaki gizlilik ve güvenlik sorunlarının minimuma indirgenmesi hedefleniyor. Tanıtılan özellik, “Entra Verified ID” ismini taşıyor.

  Entra Verified ID, Platformun Güvenliğini Zirveye Taşıyacak!

  Microsoft, blog tarafında yaptığı tanıtımda şu ifadeleri kullandı:

  Her birimizin sahip olduğumuz, tüm öğelerini güvenli ve özel bir şekilde saklayan bir dijital kimliğe ihtiyacı var. Bu kendine ait kimliğin kullanımı kolay olmalı ve kimlik verilerimize nasıl erişildiği ve kullanıldığı konusunda bize tam kontrol vermelidir. Bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için bir sonraki önemli kilometre taşını duyurmaktan heyecan duyuyorum. Microsoft Entra portföyüne katılan en yeni üye olarak Entra Verified ID’nin genel kullanılabilirliğini (GA) duyuruyoruz.

  Entra Verified ID özelliği ile kullanıcılar iş, eğitim ve diğer alanlarda paylaşmak istedikleri verileri istedikleri zaman, istedikleri kişilerle paylaşabilecekler. Bu sayede veriler tamamıyla kontrollü bir şekilde aktarılmış olacak.

  Sizler Entra Verified ID ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  YouTube Ortak Yayın Özelliğini Duyurdu!

  YouTube yayıncıları artık canlı yayınlarını ortak yapabilecek. YouTube içerik üreticilerine büyük kolaylık getirecek, ortak yayın özelliğinin detayları belli oldu.

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et