R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI
  Mehmet Alp GÖZBAŞI R10 Editörü
  11.08.2022 17:26 2044 1 dk okuma süresi
  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı
  Son Düzenleme:

  Teknoloji devi Microsoft, kısa bir süre önce kişisel verilerinizi kontrol etmenize olanak sağlayan yeni bir özellik tanıttı. Bu özellikle beraber Azure tarafındaki gizlilik ve güvenlik sorunlarının minimuma indirgenmesi hedefleniyor. Tanıtılan özellik, “Entra Verified ID” ismini taşıyor.

  Entra Verified ID, Platformun Güvenliğini Zirveye Taşıyacak!

  Microsoft, blog tarafında yaptığı tanıtımda şu ifadeleri kullandı:

  Her birimizin sahip olduğumuz, tüm öğelerini güvenli ve özel bir şekilde saklayan bir dijital kimliğe ihtiyacı var. Bu kendine ait kimliğin kullanımı kolay olmalı ve kimlik verilerimize nasıl erişildiği ve kullanıldığı konusunda bize tam kontrol vermelidir. Bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için bir sonraki önemli kilometre taşını duyurmaktan heyecan duyuyorum. Microsoft Entra portföyüne katılan en yeni üye olarak Entra Verified ID’nin genel kullanılabilirliğini (GA) duyuruyoruz.

  Entra Verified ID özelliği ile kullanıcılar iş, eğitim ve diğer alanlarda paylaşmak istedikleri verileri istedikleri zaman, istedikleri kişilerle paylaşabilecekler. Bu sayede veriler tamamıyla kontrollü bir şekilde aktarılmış olacak.

  Sizler Entra Verified ID ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  LinkedIn'de Yeni Dönem: Premium Abonelere Yapay Zeka Destekli İş Arama Özelliği Geliyor!

  LinkedIn, premium aboneler için yapay zeka destekli iş arama özellikleri sunuyor. Özgeçmiş uyarlama ve ön yazı oluşturma gibi yenilikler, süreci kolaylaştıracak.

  Vergi Kararı Ertelendi, Borsa Uçuşa Geçti: Yatırımcılar İçin Yeni Bir Umut Işığı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in borsaya yönelik vergi çalışmalarını erteleme kararı, piyasalarda büyük bir rahatlama yarattı. BIST 100 endeksi, bu açıklamanın ardından ilk işlem gününde yüzde 1,32 artışla güne başladı.

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et