R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI Mehmet Alp GÖZBAŞI 11.08.2022 17:26 1412 1 dk okuma süresi
  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı
  Son Düzenleme:

  Teknoloji devi Microsoft, kısa bir süre önce kişisel verilerinizi kontrol etmenize olanak sağlayan yeni bir özellik tanıttı. Bu özellikle beraber Azure tarafındaki gizlilik ve güvenlik sorunlarının minimuma indirgenmesi hedefleniyor. Tanıtılan özellik, “Entra Verified ID” ismini taşıyor.

  Entra Verified ID, Platformun Güvenliğini Zirveye Taşıyacak!

  Microsoft, blog tarafında yaptığı tanıtımda şu ifadeleri kullandı:

  Her birimizin sahip olduğumuz, tüm öğelerini güvenli ve özel bir şekilde saklayan bir dijital kimliğe ihtiyacı var. Bu kendine ait kimliğin kullanımı kolay olmalı ve kimlik verilerimize nasıl erişildiği ve kullanıldığı konusunda bize tam kontrol vermelidir. Bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için bir sonraki önemli kilometre taşını duyurmaktan heyecan duyuyorum. Microsoft Entra portföyüne katılan en yeni üye olarak Entra Verified ID’nin genel kullanılabilirliğini (GA) duyuruyoruz.

  Entra Verified ID özelliği ile kullanıcılar iş, eğitim ve diğer alanlarda paylaşmak istedikleri verileri istedikleri zaman, istedikleri kişilerle paylaşabilecekler. Bu sayede veriler tamamıyla kontrollü bir şekilde aktarılmış olacak.

  Sizler Entra Verified ID ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi Note 12 Serisi Hakkında Beklenen Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

  Xiaomi'nin yeni serisi olan Redmi Note 12 ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Buna göre firma, Redmi Note 12 çıkış tarihini öne aldı!

  Ecem 1065

  M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro Modellerinde Yeni Gelişme! Tanıtım Tarihi Çok Yakın!

  Apple'nin 7 Eylül'de tanıtması beklenen M2 Pro ve M2 Max yongalı yeni nesil 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte M2 Pro ve M2 Max tanıtım tarihi!

  Youtube Ana Sayfası Değişiyor! İşte Yeni Youtube Ana Sayfa Tasarımı

  Google, Youtube ana sayfa tasarımını web, mobil ve tablet sürümleri için değiştiriyor. İşte yeni Youtube tasarımı ile gelecek tüm değişiklikler!

  Framework’tan Özelleştirilebilir Chromebook Modeli Geldi! İşte Yeni Chromebook Özellikleri!

  Framework, son dönemde özelleştirme ve yükseltme ile birlikte tamir konusunda sınırlılığı olan modeller için kişiselleştirilebilir modeller getirmesiyle biliniyor. Şirket şimdi de "Framework Laptop Chromebook Edition" modelini tanıttı.

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et