R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Nvidia’dan Sevindiren Haber! Merakla Beklenen RTX 4000 Serisi Çıkışı Öne Çekilecek!

  Ekran kartı piyasasında heyecanla beklenen Nvdia’nın RTX 4000 serisi ekran kartları ile ilgili sevindiren haber paylaşıldı. Nvidia’nn piyasayı daha fazla bekletmeden RTX 4000 serisi ekran kartlarını piyasaya sürecek.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 18.05.2022 13:33 1341 2 dk okuma süresi
  Nvidia’dan Sevindiren Haber! Merakla Beklenen RTX 4000 Serisi Çıkışı Öne Çekilecek!
  Son Düzenleme:

  Nvidia ile AMD arasında grafik kartları konusundaki rekabet 2022’de de tüm hızıyla devam ediyor. AMD’nin son hamlesine karşı Nvidia üzerinde çalıştığı GeForce RTX 4000 serisi ile ilgili yeni bir adım atmaya karar verdi. GeForce’nin bir önceki serisine göre önemli bir performans potansiyeli artışı sunarak geleceği belirtilen GeForce RTX 4000 serisi ekran kartlarının ne zaman geleceği merak konusuyken, önemli bir iddia geldi.

  AMD tarafının yaptığı son hamle nedeniyle Nvidia’nın GeForce RTX 4000 serisi için biraz daha aceleci hareket ettiği belirtiliyor. Bunun içinde GeForce RTX 4000 2022’de piyasaya sunulacak. Hatta piyasaya çıkışı için tanıtım tarihinin biraz daha erkene gelmesi bile muhtemel.

  GeForce RTX 4000 Ne Zaman Çıkacak?

  GeForce RTX 4000

  Nvidia’nın GeForce RTX 4000 serisi için sızıntılar web’e düşmeye devam ediyor. Nvidia’nın son gelişmeler üzerine 2022’nin sonlarını beklemeden üçüncü çeyrekte GeForce RTX 4000 için tanıtım gelebileceği iddia ediliyor.

  Nvidia daha önceki yıllarda GeForce RTX 20 Super serisini 2019 Temmuz’un 2’sinde, RTX 30 serisini ise 2020 Eylül’de tanıtmıştı.

  GeForce RTX 4000 Özellikleri Neler?

  Yüksek bir performans artışı geleceği belirtilen GeForce RTX 4000 özellikleri ise ayrıca merak edilen konulardan birisi oldu. Nvidia’nın henüz hakkında resmi bir açıklamaya yer vermemiş olsa da GeForce RTX 4000 serisi hakkında hem iddialar hem de sızıntılar internette dolanmaya devam ediyor. Örneğin yeni GeForce sreisinde “TMSC N4” işlem teknolojisi olacak. 

  Nvidia’nın GeForce RTX 4000 serisi ile ilgili sizin beklenti ve düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Yerli Otomobil TOGG için Beklenen Batarya Üretimi Tamamlandı!

  TOGG için merakla beklenen batarya üretiminde sona gelindi. Seri üretim için geri sayım başlarken, konu hakkında merak edilenlere haberimizde yer verdik.

  Elif 1196

  iPhone 14’ün Çıkışını Dört Gözle Bekleyenleri Üzecek Haber

  Apple, Çin ile ABD arasındaki Tayvan krizi nedeniyle iPhone 14 çıkış tarihini ertelemek zorunda kalabilir. İşte son gelişmeler!

  Android Kullananları Sevindiren Haber: Whatsapp iPhone'a Geçişi Kolaylaştıracak!

  Android'de WhatsApp kullananlar, artık iPhone kullanmak istediğinde geçiş için sorun yaşamayacak. WhatsApp mesajları doğrudan Android'den WhatsApp'a taşınabilecek. Peki bu işlem nasıl yapılacak?

  Elif 1093
  Nvidia’dan Sevindiren Haber! Merakla Beklenen RTX 4000 Serisi Çıkışı Öne Çekilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et