R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  MacBook Pro bir testten daha başarıyla geçti! Üst segmentin en iyi sesi Macbook Pro’da!

  Taşınabilir bilgisayarların üst segmentindeki mücadele çok sert geçiyor. Üst segmentin başarılılarından MacBook Pro, performans ve özellikleriyle öne çıkmaya devam ediyor. MacBook Pro şimdide hoparlör kalitesiyle fark yaratıyor.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  17.04.2022 14:32 2087 2 dk okuma süresi
  MacBook Pro bir testten daha başarıyla geçti! Üst segmentin en iyi sesi Macbook Pro’da!
  Son Düzenleme:

  Taşıdığı teknik özellikleri, performans kalitesi açısından MacBook Pro kusursuzluğu sunması yönünde bir beklenti genel olarak mevcut. Bunun nedeni hem Apple’nin kaliteden ödün vermeyen üretim mantalitesi hem de fiyatlarının astronomik seviyelere çıkıyor olması. Özellikle Türkiye’de MacBook Pro sahibi olabilmek için en düşük 22.499 TL etiket fiyatı ödemek gerekiyor.

   Apple, beklentileri yanıt veren ve hatta bir üst seviyeye çıkartan iyi sonuçlar ortaya koyuyor. Nitekim MacBook Pro, üst segmentin yıldızları arasında yapılan testlerde hem performans hem de ekran kalitesi bakımından ne kadar iyi olduğunu göstermişti. Kullanıcılar ekran ve performans verimliliği bakından MacBook Pro övgüler almayı başardı. 

  Apple, bu defa MacBook Pro’nun hoparlörüyle sınıfındaki rakiplerin önüne geçmeyi başardı. Üst segment taşınabilir bilgisayar modelleri arasında yapılan hoparlör kalitesi testine ilişkin grafik yayınlandı. Yayınlanan grafikte, MacBook Pro’nun testin her aşamasında sınıfındaki rakiplerinden çok daha yüksek puan aldığı da görülebiliyor.

  Üst segment hoparlör testinde ilk sıra Macbook Pro’nun

  MacBook Pro, çoğu kullanıcının fark etmemesine rağmen “Apple Silikon Çip” teknolojisiyle gerçekten güçlü bir makineyi kullandırıyor. Üst segment taşınabilir bilgisayarlarda genellikle göz ardı edilen hususlardan birisi de hoparlördür. MacBook Pro, gerçekten kendisine hayran bırakan bir hoparlör kalitesi sunuyor. Sınıfındaki diğer Windows işletim sistemli laptop modelleriyle yapılan karşılaştırmada önde olduğunu gösterdi.

  MacBook Pro test

  Grafikteki veriler ışığında MacBook Pro’nun frekans çizgisindeki her aşamasının rakiplerin önünde olduğu bariz şekilde anlaşılabiliyor. Apple, her zaman olduğu gibi tüm detayları en iyi şekilde yapmaya fazlasıyla özen gösteriyor. Hoparlör donanımındaki rakiplerine karşı bu üstünlüğü de aslında bunun somut bir örneği!

  Peki siz MacBook Pro ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Apple’nin taşınabilir bilgisayar kategorisindeki gelişmelerini beğeniyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Windows 11’de Başlat Menüsü Değişiyor: Telefon Bildirimleri ve Pil Durumu Göstergesi Geliyor!

  Windows 11'in yeni özelliğiyle, Android telefon bildirimleri ve pil durumu doğrudan Başlat menüsünden görüntülenebilecek, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanacak.

  Snapchat’e Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler Geldi!

  Snapchat, yeni yapay zeka modeli GenAI ile AR deneyimlerini güçlendiriyor. Bitmoji arka planları, sohbet duvar kağıtları ve yapay zeka lensleri ile büyülüyor.

  PUBG UC Satın Almak İçin Yeni Adres: Plyr.com

  Bizler de sizlere, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Plyr.com’u tanıtmak istedik.  Plyr, güvenilir ve kolay bir şekilde; isterseniz üye olmaksızın alışveriş imkanı tanır.

  MacBook Pro bir testten daha başarıyla geçti! Üst segmentin en iyi sesi Macbook Pro’da!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et