R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Jurassic World Kretase Kampı Animasyonuna Rtük İncelemesi Başlatıldı!

  Netflix'te çocuklar için yayınlanan bir animasyon filmi RTÜK incelemesine takıldı. Bu süreçte RTÜK Başkanı haberi sosyal medya hesabından verdi ve incelemenin devam ettiğini açıkladı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  02.08.2022 11:05 2560 2 dk okuma süresi
  Jurassic World Kretase Kampı Animasyonuna Rtük İncelemesi Başlatıldı!
  Son Düzenleme:

  RTÜK(Radyo ve Televizyon Üst Kurulu) tarafından yapılan incelemeler son zamanlarda dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle yapılan incelemeler ve müdahaleler çeşitli tartışmaları beraberinde getiriyor. RTÜK’ün Türkiye’de Netflix platformunda da müdahalelerde bulunması pek çok aboneyi oldukça kızdırmıştı. RTÜK bu sefer Netflix’te bir animasyon filmi için inceleme başlattığını duyurdu. 

  Netflix bir animasyon filmi için inceleme başlattı

  RTÜK Başkanı tarafından yapılan açıklama sonrasında pek çok izleyici tepkilerini dile getirmeye başladılar. Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamalarda inceleme başlatılmasının nedenini açıklamaması da tepkilerin bir diğer nedeni olarak gösterildi.

  RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin açıklamalarında şu ifadeleri kullandı.

  RTÜK olarak tüm dijital platformları yakından takip ediyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi korumak, olumsuz etkilenmelerini engellemek ve değerlerimizi hiçe sayacak içeriklerin oluşmasını engellemek için çalışıyoruz. Bu bilinçle hareket ettiğimiz zaman Netflix’te bulunan "Jurassic World Kretase Kampı" isimli yapımı incelemeye aldık 

  Animasyon filmine yasak gelebilir!

  Netflix platformu ücretli abonelik ile hizmet veren, para karşılığı insanların özel olarak hizmet aldıkları bir platform olduğu için incelemelerin yapılması aboneler arasında ciddi tartışmalara neden olabiliyor. Özellikle Netflix’in çocuk bölümünde yayınlanan içeriklere gelen kısıtlamalara pek çok kişi anlam veremiyor.

  Platformda ebeveyn kontrolünün de olması sebebiyle verilen karar sosyal medyada tartışılmaya devam ediyor. İncelemeye giren animasyon filminin akıbeti henüz bilinmiyor. İncelemenin tamamlanmasının ardından bazı kısıtlamaların gelebileceği düşünülüyor. Netflix incelemelerinin bundan sonraki dönemde de devam edeceğinin sinyalleri verildi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  ChatGPT Kurucusunun Kripto Parası Worldcoin Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor!

  ChatGPT kurucusunun kripto parası Worldcoin, rekor kırmaya devam ediyor. Peki bu hızlı büyüme ardından Worldcoin'in geleceği hangi yönde şekillenecek?

  ChatGPT Kurucusu Kendi Kripto Parasını Piyasaya Sürdü: Karşınızda Worldcoin!

  ChatGPT kurucu Sam Altman, Worldcoin isimli kripto parasını piyasa sürdü. Proje, kullanıcıların merkezi platformlara bağımlı kalmamasını sağlıyor!

  MIUI 14 Güncellemesi ve Xiaomi Redmi Note 11S İncelemesi

  Xiaomi'nin yeni arayüzü MIUI 14, Redmi Note 11S modeli için yayına sunuldu. İşte bu güncelleme hakkında ayrıntılı bir inceleme!

  AMD Radeon RX 7600S İncelemesi: RTX 4060'a Ciddi Bir Rakip Geliyor

  RDNA 3 tabanlı Radeon 7000 dizüstü GPU ailesinin orta seviye üyesi olan RX7600S modeline ait ilk sonuçlar ortaya çıktı. Yeni grafik birimi, RTX 4060'a rakip olabilir. İşte detaylar:

  Jurassic World Kretase Kampı Animasyonuna Rtük İncelemesi Başlatıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et