R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Jurassic World Kretase Kampı Animasyonuna Rtük İncelemesi Başlatıldı!

  Netflix'te çocuklar için yayınlanan bir animasyon filmi RTÜK incelemesine takıldı. Bu süreçte RTÜK Başkanı haberi sosyal medya hesabından verdi ve incelemenin devam ettiğini açıkladı.

  Ecem Ecem 02.08.2022 11:05 1559 2 dk okuma süresi
  Jurassic World Kretase Kampı Animasyonuna Rtük İncelemesi Başlatıldı!
  Son Düzenleme:

  RTÜK(Radyo ve Televizyon Üst Kurulu) tarafından yapılan incelemeler son zamanlarda dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle yapılan incelemeler ve müdahaleler çeşitli tartışmaları beraberinde getiriyor. RTÜK’ün Türkiye’de Netflix platformunda da müdahalelerde bulunması pek çok aboneyi oldukça kızdırmıştı. RTÜK bu sefer Netflix’te bir animasyon filmi için inceleme başlattığını duyurdu. 

  Netflix bir animasyon filmi için inceleme başlattı

  RTÜK Başkanı tarafından yapılan açıklama sonrasında pek çok izleyici tepkilerini dile getirmeye başladılar. Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamalarda inceleme başlatılmasının nedenini açıklamaması da tepkilerin bir diğer nedeni olarak gösterildi.

  RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin açıklamalarında şu ifadeleri kullandı.

  RTÜK olarak tüm dijital platformları yakından takip ediyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi korumak, olumsuz etkilenmelerini engellemek ve değerlerimizi hiçe sayacak içeriklerin oluşmasını engellemek için çalışıyoruz. Bu bilinçle hareket ettiğimiz zaman Netflix’te bulunan "Jurassic World Kretase Kampı" isimli yapımı incelemeye aldık 

  Animasyon filmine yasak gelebilir!

  Netflix platformu ücretli abonelik ile hizmet veren, para karşılığı insanların özel olarak hizmet aldıkları bir platform olduğu için incelemelerin yapılması aboneler arasında ciddi tartışmalara neden olabiliyor. Özellikle Netflix’in çocuk bölümünde yayınlanan içeriklere gelen kısıtlamalara pek çok kişi anlam veremiyor.

  Platformda ebeveyn kontrolünün de olması sebebiyle verilen karar sosyal medyada tartışılmaya devam ediyor. İncelemeye giren animasyon filminin akıbeti henüz bilinmiyor. İncelemenin tamamlanmasının ardından bazı kısıtlamaların gelebileceği düşünülüyor. Netflix incelemelerinin bundan sonraki dönemde de devam edeceğinin sinyalleri verildi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  T4W World War 3 İçin Tarih Verdi: Ücretsiz Sürüm Geliyor!

  World War 3, artık Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de ücretsiz olacak. Buna göre Türkiye’deki kullanıcılar da oyuna ücretsiz olarak ulaşacaklar.

  Jurassic World Kretase Kampı Animasyonuna Rtük İncelemesi Başlatıldı!

  RTÜK, Netflix'in çocuk içerikleri bölümünde yayınlanmaya başlanan Jurassic World Kretase Kampı isimli animasyon filmi için inceleme başlattı.

  Ecem 1558

  New World Sistem Gereksinimleri

  New World açık dünya tarzında oynanabilen bir MMO oyunudur. Oyun, Amazon Lumberyard oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. New World sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğren.

  Türk Telekom Siber Güvenlik Kampı Başlıyor! Kamp Başvuruları Ne Zaman Alınacak Açıklandı!

  Türk Telekom 2022 Siber Güvenlik Kampı ne zaman yapılacak? Siber Güvenik Kampı başvuru tarihleri ne zaman? ve Siber Güvenlik Kampı başvuruları nereden yapılacak sorularının yanıtları belli oldu. İşte detaylar!

  Jurassic World Kretase Kampı Animasyonuna Rtük İncelemesi Başlatıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et