R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!

  iOS 16 Beta güncellemesi ile birlikte müzik severlerin yüzünü güldürecek yeni bir özellik geldi. Kilit ekranında podcast önizlemesi ve müzik çalar tam ekran olarak planlanabilecek.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  14.07.2022 14:28 2361 1 dk okuma süresi
  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!
  Son Düzenleme:

  iOS 16 güncellemesinin gelmesi ile birlikte kullanıcılara pek çok yenilik sunulmaya devam ediyor. En son ekrandaki müzik çalar iOS 10 güncellemesi ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. O dönemden bu yana müzik çalar, küçük bir albüm resmi ile birlikte ekranın sadece küçük bir kısmını kaplıyordu. iOS 16 güncellemesinin gelmesi ile birlikte müzik ve podcast dinlemekten keyif alanların yüzü gülecek. 

  Ekranlara Tam Ekran Müzik Çalar Eklenecek!

  iOS 16 en yeni sürümünün yayınlanması ile birlikte kilit ekranlarının görünümünün tamamen değişmesi bekleniyor. iOS 16 Beta sürümü sonrasında kilit ekranına, isteyen kullanıcılar müzik çalar ve dinlemiş oldukları podcastlerin bir ön izlemesini yerleştirebilecekler. Yeni güncellemenin kullanıcılara sunduğu en büyük yenilik kilit ekranının hem kişiselleştirilebilir hem de yenilenebilir olması oldu. Daha kişisel bir deneyim isteyenler için kilit ekranında bulunan yazıların rengi, yazı tipi, konumlandırılması gibi detaylar değiştirilebilecek. Tarih ve saat görünümünde de artık yenilikler yapılacak. Güncelleme sonrasında tarih ve saatin yazı tipi, renk seçenekleri isteğe bağlı olarak değiştirilebilecek. Güncellemenin özellikle müzik dinlemekten keyif alanlar için sevindirici olacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  GeForce RTX 5090 Geliyor: Yeni Nesil Ekran Kartında Devrim Niteliğinde Özellikler!

  Nvidia'nın yeni GeForce RTX 5090 ekran kartı, 3 GHz üzeri hızlarla ve %50-70 performans artışıyla yıl sonunda tanıtılacak. 28GB GDDR7 bellekle devrim yaratacak.

  İnternet Tarihinin En Büyük Şifre Veritabanı Yayınlandı: Tam 10 Milyar Şifre!

  İnternet tarihinin en büyük şifre sızıntısı yapıldı. Tam 10 milyar şifre içeren "rockyou2024.txt" isimli dosya yayınlandı.

  ViewSonic, 4K Oyuncu Monitörünü Tanıttı: 480 Hz OLED Ekrana Sahip!

  ViewSonic, 4K çözünürlük ve 480 Hz yenileme hızına sahip yeni XG323-4K-OLED2 oyun monitörünü tanıttı. Yüksek performanslı bu model, oyuncular için ideal.

  GeForce Now'a Tam 22 Yeni Oyun Eklenecek: İşte Detaylar!

  GeForce Now, kütüphanesine 22 yeni oyun ekliyor. F1 Manager 2024 ve The First Descendant gibi popüler oyunlar artık bulut oyun platformunda oynanabilecek.

  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et