R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!

  iOS 16 Beta güncellemesi ile birlikte müzik severlerin yüzünü güldürecek yeni bir özellik geldi. Kilit ekranında podcast önizlemesi ve müzik çalar tam ekran olarak planlanabilecek.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  14.07.2022 14:28 2305 1 dk okuma süresi
  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!
  Son Düzenleme:

  iOS 16 güncellemesinin gelmesi ile birlikte kullanıcılara pek çok yenilik sunulmaya devam ediyor. En son ekrandaki müzik çalar iOS 10 güncellemesi ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. O dönemden bu yana müzik çalar, küçük bir albüm resmi ile birlikte ekranın sadece küçük bir kısmını kaplıyordu. iOS 16 güncellemesinin gelmesi ile birlikte müzik ve podcast dinlemekten keyif alanların yüzü gülecek. 

  Ekranlara Tam Ekran Müzik Çalar Eklenecek!

  iOS 16 en yeni sürümünün yayınlanması ile birlikte kilit ekranlarının görünümünün tamamen değişmesi bekleniyor. iOS 16 Beta sürümü sonrasında kilit ekranına, isteyen kullanıcılar müzik çalar ve dinlemiş oldukları podcastlerin bir ön izlemesini yerleştirebilecekler. Yeni güncellemenin kullanıcılara sunduğu en büyük yenilik kilit ekranının hem kişiselleştirilebilir hem de yenilenebilir olması oldu. Daha kişisel bir deneyim isteyenler için kilit ekranında bulunan yazıların rengi, yazı tipi, konumlandırılması gibi detaylar değiştirilebilecek. Tarih ve saat görünümünde de artık yenilikler yapılacak. Güncelleme sonrasında tarih ve saatin yazı tipi, renk seçenekleri isteğe bağlı olarak değiştirilebilecek. Güncellemenin özellikle müzik dinlemekten keyif alanlar için sevindirici olacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  iPhone SE 4 OLED Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  Apple'ın OLED ekranlı yeni iPhone SE 4 modeli, 2025'te piyasaya çıkıyor. Daha premium bir deneyim ve uygun fiyatlarla teknolojiseverleri heyecanlandırıyor.

  Samsung Galaxy S24 Serisinin Ekran ve Kamera Sorunlarına Çözüm Getiren Güncelleme Yayınlandı!

  Samsung Galaxy S24 serisi için yayınlanan güncelleme, ekran ve kamera sorunlarını çözüyor; kullanıcı deneyimi artıyor.

  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et