R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!

  iOS 16 Beta güncellemesi ile birlikte müzik severlerin yüzünü güldürecek yeni bir özellik geldi. Kilit ekranında podcast önizlemesi ve müzik çalar tam ekran olarak planlanabilecek.

  Elif Elif 14.07.2022 14:28 1127 1 dk okuma süresi
  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!
  Son Düzenleme:

  iOS 16 güncellemesinin gelmesi ile birlikte kullanıcılara pek çok yenilik sunulmaya devam ediyor. En son ekrandaki müzik çalar iOS 10 güncellemesi ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. O dönemden bu yana müzik çalar, küçük bir albüm resmi ile birlikte ekranın sadece küçük bir kısmını kaplıyordu. iOS 16 güncellemesinin gelmesi ile birlikte müzik ve podcast dinlemekten keyif alanların yüzü gülecek. 

  Ekranlara Tam Ekran Müzik Çalar Eklenecek!

  iOS 16 en yeni sürümünün yayınlanması ile birlikte kilit ekranlarının görünümünün tamamen değişmesi bekleniyor. iOS 16 Beta sürümü sonrasında kilit ekranına, isteyen kullanıcılar müzik çalar ve dinlemiş oldukları podcastlerin bir ön izlemesini yerleştirebilecekler. Yeni güncellemenin kullanıcılara sunduğu en büyük yenilik kilit ekranının hem kişiselleştirilebilir hem de yenilenebilir olması oldu. Daha kişisel bir deneyim isteyenler için kilit ekranında bulunan yazıların rengi, yazı tipi, konumlandırılması gibi detaylar değiştirilebilecek. Tarih ve saat görünümünde de artık yenilikler yapılacak. Güncelleme sonrasında tarih ve saatin yazı tipi, renk seçenekleri isteğe bağlı olarak değiştirilebilecek. Güncellemenin özellikle müzik dinlemekten keyif alanlar için sevindirici olacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yerli Otomobil TOGG için Beklenen Batarya Üretimi Tamamlandı!

  TOGG için merakla beklenen batarya üretiminde sona gelindi. Seri üretim için geri sayım başlarken, konu hakkında merak edilenlere haberimizde yer verdik.

  Elif 1291

  Instagram Tam Ekran Fotoğraf Formatını Deniyor!

  TikTok kullanıcılarının uzun zamandır kullandığı 9:16 formatı sonunda Instagram'a da geliyor. İşte ilk kez Instagram Beta kullanıcılarının test edeceği yeni fotoğraf formatı ve ilk değerlendirmeleri.

  iPhone 14 Pro Hakkında Yeni Sızıntı: Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı!

  iPhone 14 serisi büyük bir heyecanla beklenirken, güvenilir bir kaynak tarafından gelen sızıntıya göre iPhone 14 Pro ekran koruyucu tasarımı kafadaki soru işaretlerini giderecek gibi görünüyor.

  Elif 1216

  Google, Oyun Oynarken Karşılaştığımız Sinir Bozucu Tam Ekran Reklamları Engelleyecek

  Google, Android cihazlarda kullanılan uygulamalarda çıkan tam ekran reklamların kullanıcı deneyimini olumsuz etkilediği için sınırlandıracak. İşte yeni Play Store politikaları!

  İOS 16, Müzikseverleri Unutmadı: Kilit Ekranına Tam Ekran Müzik Çalar Müjdesi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et