R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Meet, Üçüncü Taraf Uygulamalarla Görüşmeleri Eğlenceli Hale Getirecek!

  Google, görüntülü görüşme uygulaması Google Meet için yeni güncellemeler üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni dönemde Google Meet üçüncü taraf uygulamalara izin verecek.

  Elif Elif 06.08.2022 11:38 1126 2 dk okuma süresi
  Google Meet, Üçüncü Taraf Uygulamalarla Görüşmeleri Eğlenceli Hale Getirecek!
  Son Düzenleme:

  Google Meet son yıllarda pek çok görüşmeye ve toplantıya ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Görüntülü sohbet platformu olarak bilinen uygulamanın yeni dönemde “daha eğlenceli hale getirilmesi” için bazı çalışmalar yapılıyor. Platform genellikle “iş görüşmeleri” için aktif olarak kullanılıyor ancak farklı görüşmeler için de kullanılmasından dolayı “efektler” ve “eğlenceli arka planlarla” zenginleştirilmesi bekleniyor. 

  Google, yapılacak tüm görüşmeleri daha eğlenceli bir hale getirebilmek için farklı uygulamalarla birlikte zenginleştirilmesi planlanıyor. 

  Google Meet üçüncü taraf uygulamalara izin verecek

  Google, hizmet politikasını geliştirmek için yeni çalışmalar yapmaya başladı. Şirketin her anlamda bir geçiş sürecinde olduğunu söyleyebilmek mümkün. Şirketin daha önce hizmete açtığı ancak beklediği kadar ilgi görmeyen sohbet platformu “Google Duo” uygulamasını kaldırma kararı verdi.

  Bu kaldırma işlemini ise kademeli olarak yapacağını açıkladı. “Google Meet” bu kaldırılan programın da yerini alabilir. Google Meet uygulaması ile birlikte böylece şirket açığı kapatmak ve yeni özellikleri gündeme getirmek istediğini duyurdu. Uygulamanın geliştirilmesi için bazı yeni ve eğlenceli özellikler üzerinde çalışmalar devam edecek. Özellikle üçüncü taraf uygulamalarla birlikte Google Meet uygulamasının farklı yönlerinin ele alınması bekleniyor. 

  Google Meet görüşmeleri renklenecek!

  Google Meet üzerinde planlanan bazı özellikler şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başardı. Bir “APK incelemesi” ile birlikte uygulamaların paylaşma özelliği de gündeme taşınmış oldu. Google Meet, yeni dönemde herhangi bir uygulamayı aramalarda canlı paylaşabilecek.

  Henüz özellik üzerinde çalışmalar devam ediyor. İş görüşmelerinin ve arkadaşlarla yapılan görüşmelerin renklenerek daha aktif hale gelmesi planlanıyor. Böylece paylaşım özelliği sayesinde birlikte video izleyebilir ya da müzik paylaşabilirsiniz. Çeşitli oyunları da arkadaşlarınızla birlikte oynayarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Meet, Üçüncü Taraf Uygulamalarla Görüşmeleri Eğlenceli Hale Getirecek!

  Kısa bir süre önce Google Duo ile birleştirileceği açıklanan Google Meet uygulaması için yepyeni ve eğlenceli özellikler geleceği duyuruldu.

  Elif 1125

  Google O Uygulamayı Kapatıyor!

  Google, 2 popüler görüntülü sohbet uygulaması "Duo" ile "Meet" uygulamalarını "Meet" çatısı altında birleştirmeye karar verdi. Böylelikle yakın zamanda Google'nin Duo uygulaması kullanımdan kaldırılacak.

  Google, Oyun Oynarken Karşılaştığımız Sinir Bozucu Tam Ekran Reklamları Engelleyecek

  Google, Android cihazlarda kullanılan uygulamalarda çıkan tam ekran reklamların kullanıcı deneyimini olumsuz etkilediği için sınırlandıracak. İşte yeni Play Store politikaları!

  Diyabet Uygulamasını Kaldıran Google Büyük Tepki Gösterdi!

  Google, diyabet hastaları tarafından yaygın şekilde kullanılan diyabet uygulamasının Play Store'den kaldırılmasına karar verdi. İşte o kararın nedeni ve gelen tepkiler!

  Elif 1057
  Google Meet, Üçüncü Taraf Uygulamalarla Görüşmeleri Eğlenceli Hale Getirecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et