R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Meet, Üçüncü Taraf Uygulamalarla Görüşmeleri Eğlenceli Hale Getirecek!

  Google, görüntülü görüşme uygulaması Google Meet için yeni güncellemeler üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni dönemde Google Meet üçüncü taraf uygulamalara izin verecek.

  Ecem Ecem 06.08.2022 11:38 1536 2 dk okuma süresi
  Google Meet, Üçüncü Taraf Uygulamalarla Görüşmeleri Eğlenceli Hale Getirecek!
  Son Düzenleme:

  Google Meet son yıllarda pek çok görüşmeye ve toplantıya ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Görüntülü sohbet platformu olarak bilinen uygulamanın yeni dönemde “daha eğlenceli hale getirilmesi” için bazı çalışmalar yapılıyor. Platform genellikle “iş görüşmeleri” için aktif olarak kullanılıyor ancak farklı görüşmeler için de kullanılmasından dolayı “efektler” ve “eğlenceli arka planlarla” zenginleştirilmesi bekleniyor. 

  Google, yapılacak tüm görüşmeleri daha eğlenceli bir hale getirebilmek için farklı uygulamalarla birlikte zenginleştirilmesi planlanıyor. 

  Google Meet üçüncü taraf uygulamalara izin verecek

  Google, hizmet politikasını geliştirmek için yeni çalışmalar yapmaya başladı. Şirketin her anlamda bir geçiş sürecinde olduğunu söyleyebilmek mümkün. Şirketin daha önce hizmete açtığı ancak beklediği kadar ilgi görmeyen sohbet platformu “Google Duo” uygulamasını kaldırma kararı verdi.

  Bu kaldırma işlemini ise kademeli olarak yapacağını açıkladı. “Google Meet” bu kaldırılan programın da yerini alabilir. Google Meet uygulaması ile birlikte böylece şirket açığı kapatmak ve yeni özellikleri gündeme getirmek istediğini duyurdu. Uygulamanın geliştirilmesi için bazı yeni ve eğlenceli özellikler üzerinde çalışmalar devam edecek. Özellikle üçüncü taraf uygulamalarla birlikte Google Meet uygulamasının farklı yönlerinin ele alınması bekleniyor. 

  Google Meet görüşmeleri renklenecek!

  Google Meet üzerinde planlanan bazı özellikler şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başardı. Bir “APK incelemesi” ile birlikte uygulamaların paylaşma özelliği de gündeme taşınmış oldu. Google Meet, yeni dönemde herhangi bir uygulamayı aramalarda canlı paylaşabilecek.

  Henüz özellik üzerinde çalışmalar devam ediyor. İş görüşmelerinin ve arkadaşlarla yapılan görüşmelerin renklenerek daha aktif hale gelmesi planlanıyor. Böylece paylaşım özelliği sayesinde birlikte video izleyebilir ya da müzik paylaşabilirsiniz. Çeşitli oyunları da arkadaşlarınızla birlikte oynayarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Açıkladı: İnternetin Yüzde 60’ı Kopya İçerikten Oluşuyor

  Google mühendisi, bir etkinlikte kopya içerik konusuna yer verdi. İnternetin neredeyse %60'ının kopya veya yinelenen içeriklerden oluştuğunu dile getirdi.

  Google Pixel Fold'dan Yeni Bilgiler Geldi!

  Google'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ilk katlanabilir telefonu ortaya çıkmaya başladı. Google'dan gelen son bilgilere göre Google Pixel Fold teknik özellikler belli oldu. İşte Google Pixel Fold özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  NASA Mars’tan Topladığı Örnekleri Dünyaya Getirecek!

  NASA, yayınlanan yeni bir videoyla Perseverance gezgininin topladığı örnekleri dünyaya getirmeyi hedeflediğini açıkladı. Yayınlanan videoda Perseverance'nin topladığı örneklerin dünyaya nasıl getirileceğine dair detaylara yer verildi. İşte o video!

  Google Search Console İle Ürünlerinizi Alışveriş Sekmesinde Göstermeye Başlayın!

  Google Search Console, online mağaza sahiplerinin, ürünlerini 'Alışveriş' sekmesinde gösterebilmelerine olanak sağlayacak. Bu önemli özellik, kademeli olarak kullanıma sunulacak.

  Google Meet, Üçüncü Taraf Uygulamalarla Görüşmeleri Eğlenceli Hale Getirecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et