R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Getir, Araç Kiralama Hizmeti Sunacak! Fiyatlar Nasıl?

  'GetirAraç' isimli yeni özellik, günlük veya saatlik araba kiralamaya olanak tanıyor. GetirAraç araba kiralama fiyatları ne kadar?

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  09.05.2022 11:23 5465 2 dk okuma süresi
  Getir, Araç Kiralama Hizmeti Sunacak! Fiyatlar Nasıl?
  Son Düzenleme:

  Türkiye'nin en büyük lojistik firmalarından biri olan Getir, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Daha önce ‘Getir’, ‘GetirBüyük’, ‘Getir Çarşı’, ‘GetirSu’, ‘GetirYemek’, ‘Getirİş’ hizmetleriyle sektördeki yerini büyüten şirket, şimdi de GetirAraç ile araba kiralama hizmeti sunacak.

  Türkiye’nin 10 milyar dolar değere sahip girişimi Getir, Super App olma yolunda hızla ilerliyor. GetirAraç hizmetiyle birlikte araba kiralama firmalarına da rakip olan firma, bölgesel olarak kiralanabilecek araçları listeliyor.

  GetirAraç nedir, GetirAraç nasıl kullanılır?

  ‘Getir’, ‘GetirBüyük’, ‘Getir Çarşı’, ‘GetirSu’, ‘GetirYemek’, ‘Getirİş’e ek olarak şimdi de GetirAraç hizmete geçti. İlk olarak kullanıcılara günlük veya saatlik araba kiralama hizmeti sunan yeni GetirAraç, şirketin daha önce satın aldığı MOOV altyapısını kullanıyor.

  Araç kiralama şirketi MOOV’u 23 milyon dolara satın alan Getir, ilk meyvelerini toplamaya başladı. MOOV altyapısı üzerinden yeni hizmetini geliştiren firma, kullanıcılarına MOOV hesabı yardımıyla araç kiralama imkanı tanıyor.

  GetirAraç 

  GetirAraç'ta yer alan dikkat çekici özelliklerden biri, ücretlerin kilometre başına belirlenmiş olması. Ayrıca kullanıcılar, her bölgedeki kiralık araçları görmek yerine kendi lokasyonuna yakın araçları uygulama üzerinden görüntüleyebiliyor.

  GetirAraç araba kiralama fiyatları

  Henüz her bölgede ve her kullanıcıda bulunmadığı görülen bu hizmetin, MOOV hesabı yoluyla kullanılabildiği görüldü. Şu anda aktif olarak bulunabilen araçlar arasında Renault Clio, Kia Picanto 1.0 ve Kia Stonic 1.4 gibi orta segmentteki modeller boy gösteriyor.

  Renault Clio, Kia Picanto 1.0 ve Kia Stonic 1.4 gibi modellerin ise saatlik ücreti 146 TL, günlük ücret ise ortalama 750 TL’den başlıyor. Ayrıca kilometre hesabına göre değişkenlik gösteren seçeneklere ek olarak her km başına 2,9 TL ödeniyor.

  Siz GetirAraç hizmeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Discord Nitro Türkiye Fiyatına Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  2024 yılında, Discord Nitro'nun sunduğu ekstra özelliklere ulaşım sağlayan üyelik bedelleri yüzde 40'lık bir artış gösterdi. İşte yeni fiyatlar!

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  GAİN de Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı: İşte Yeni Fiyatlar!

  GAİN, abonelik ücretlerine yüzde 450 zam yaparak fiyatını 149 TL'ye çıkardı. Yerli platform, sektördeki rekabete ayak uyduruyor.

  Exxen ve ExxenSpor Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Exxen ve ExxenSpor, içerik kalitesini artırmak için üyelik ücretlerine zam yaptı. İşte güncel abonelik fiyatları!

  Getir, Araç Kiralama Hizmeti Sunacak! Fiyatlar Nasıl?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et