R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  eBay NFT Pazarına KnownOrigin'i Alarak Giriş Yapıyor!

  E ticaret devi eBay, ticarette göstermiş olduğu üstün başarıyı NFT piyasasında da göstermek için harekete geçti. Bu süreçte NFT pazar yeri olan KnownOrigin'i satın alarak ciddiyetini gösterdi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  23.06.2022 14:05 1359 2 dk okuma süresi
  eBay NFT Pazarına KnownOrigin'i Alarak Giriş Yapıyor!
  Son Düzenleme:

  Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok alanda değişiklikler yaşanmaya başladı. Bu değişikliklerden birisi de NFT oldu. NFT yeni bir kazanç kapısı olarak değerlendiriliyor. Şirketler ortaya çıkan yeniliklere uyum sağlamak için daha etkin biçimde NFT pazarına girmeye başladılar. Şirketlerin NFT konusunda satın alma işlemlerinin arttığı öğrenildi. 

  E-ticaret denildiği zaman akla gelen isimlerden eBay’da bu güncellemeye uyum sağlamak adına harekete geçti. E-ticaret devi olarak bilinen şirket NFT pazarına giriş yaptığını açıkladı. 

  eBay NFT Pazarına Girdi!

  Şirket tarafından bugün yapılan bir açıklama sonrasında NFT Pazar yeri olarak isimlendirilen KnownOrigin’i satın aldığı belirlendi. Satış işlemlerinin bir süredir devam ettiği ve bununla birlikte sonunda tamamlandığı öğrenildi. 

  eBay bir süre önce aslında NFT pazarında çalışmalara başladığını duyurmuştu. NFT platformu olarak bilinen OneOf ile ortaklık içerisine girmişti. Bu ortak çalışma sonrasında hokey temalı olacak yeni bir NFT koleksiyonu hazırladığını duyurmuştu. Kısa sürede bu koleksiyon NFT meraklıları tarafından da oldukça ilgi gördü. 

  eBay NFT Alanında Liderliği Hedefliyor

  eBay tarafından NFT Pazar yerinin satın alınmasının ardından çalışmalarını bir adım daha ileri taşımak için yetkili isimler tarafından da açıklama geldi. E-ticaret devinin CEO’su Jamie Iannone tarafından yapılan değerlendirmeler şirketin planlarını da ortaya koydu. Açıklamalarında “eBay dünya genelinde insanların her türlü ihtiyacına cevap vermek için tasarlandı. Bundan sonraki dönemde de atmış olduğumuz adımlarda NFT piyasasında da liderlik konumunu elimizde bulundurmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. 

  NFT platformu olarak kurulan KnownOrigin, bu satın alma işlemi sonucunda açıklamalarda bulundu. Açıklamalara göre ‘NFT’lere yönelik ilgi dünya genelinde artmaya devam ediyor. Bizde bu süreç içerisinde eBay ile birlikte ilerleyerek şirketin deneyimlerinden yararlanmak isteriz. Yapılan ortaklığın her iki taraf için de çok faydalı olduğunu düşünüyoruz’ ifadeleri kullanıldı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Ubuntu 24.10 Nihayet Wayland'i NVIDIA Kullanıcıları İçin Varsayılan Yapıyor!

  Ubuntu 24.10, Ekim 2024'te yayınlanacak. NVIDIA kullanıcıları için varsayılan Wayland oturumu ve birçok yenilik sunuyor.

  Yeni POCO F6 Serisi Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor!

  POCO'nun yeni akıllı telefon serisi F6 ve F6 Pro, 23 Mayıs'ta Dubai'de tanıtılacak. Özellikleriyle dikkat çeken modeller, Türkiye pazarında da satışa sunulacak.

  ChatGPT, Web Arama Pazarına Giriyor: Google'a Rakip Oluyor!

  OpenAI, ChatGPT ile arama motoru pazarına giriyor. Kaynak bağlantıları ve görsel içeriklerle zenginleştirilmiş yanıtlar sunacak yeni özellikler ekleniyor.

  Microsoft, Tüm Hesaplar İçin Şifresiz Giriş Seçeneği Dönemini Başlattı!

  Microsoft, tüm bireysel hesaplar için şifresiz giriş özelliğini sunuyor. Windows, Android ve iOS platformlarında, parola kullanmadan oturum açabilirsiniz.

  eBay NFT Pazarına KnownOrigin'i Alarak Giriş Yapıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et