R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Corsair NightSabre Kablosuz Oyuncu Mouse: Oyun Dünyasında Dev Bir Adım!

  Corsair NightSabre kablosuz oyuncu faresi, özellikle Corsair Marksman sensörü, 26000 DPI, 11 programlanabilir tuş ve 100 saate kadar pil ömrü gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  16.07.2023 15:23 1452 1 dk okuma süresi
  Corsair NightSabre Kablosuz Oyuncu Mouse: Oyun Dünyasında Dev Bir Adım!
  Son Düzenleme:

  Oyun dünyası her geçen gün gelişmeye devam ediyor ve bu süreçte birçok şirket oyun donanımları pazarında ağırlığını arttırma çabasında. 

  Corsair NightSabre kablosuz oyuncu faresi, bu segmentte fark yaratmayı hedefleyen iddialı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

  Öne Çıkan Özellikleri

  Corsair NightSabre kablosuz oyuncu faresi, teknolojik özellikleri ve fiyatıyla dikkat çekiyor. Bu fare, Corsair Marksman sensörü ile donatılmış. 

  Sensörün en yüksek DPI değeri 26000'i buluyor. Bu rakam, oyuncu fareleri arasında etkileyici bir seviye. Hızlanma değeri 50g ve 650IPS değerleri de sensörün başarısını ortaya koyuyor.

  Corsair NightSabre mouse, toplamda 11 adet programlanabilir tuşa sahip. DPI değeri, özel bir tuş ile anlık olarak değiştirilebiliyor. Ayrıca, RGB aydınlatma bölgeleri uç kısımlarda, ortada ve avuç içerisinde bulunuyor. Bu alanlar kullanıcı tarafından özelleştirilebiliyor.

  Mouse, Bluetooth ve kablo üzerinden iki farklı bağlantı seçeneği sunuyor. Tek şarj ile 100 saate kadar kullanım süresi sunabilen bu fare, 15 dakikalık şarj ile 20 saate kadar kullanım süresi sağlıyor.

  Corsair NightSabre Fiyatı Ne Kadar?

  Corsair NightSabre kablosuz oyuncu mouse için belirlenen fiyat 170 dolar. Bu fiyat, sunduğu özellikler ve performans ile birlikte değerlendirildiğinde, kablosuz oyuncu faresi segmentinde oldukça rekabetçi bir seviyede.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam, Tam 14 Milyon Oyuncuyu Dolandırmakla Suçlanıyor: İşte Detaylar!

  Steam, İngiltere'de 656 milyon poundluk dava ile karşı karşıya. Valve, pazar hakimiyetini kullanarak 14 milyon oyuncudan fazla ücret almakla suçlanıyor.

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  Android 15 ile Kablosuz Ses Kalitesi Büyük Ölçüde Artacak!

  Android 15 ile gelen Bluetooth LE Audio ve Dinamik Uzamsal Ses desteği, kablosuz ses kalitesini artırarak sinema salonu gibi bir deneyim yaşamasını sağlayacak.

  Xbox Game Pass'e Eklenecek ve Çıkacak Oyunlar Açıklandı!

  Haziran ayında Xbox Game Pass'e 8 yeni oyun ekleniyor. Bununla beraber bazı oyunlar da platformdan kaldırılıyor.

  Corsair NightSabre Kablosuz Oyuncu Mouse: Oyun Dünyasında Dev Bir Adım!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et