R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Chrome Yeni Güncellemeyle Geldi: iOS Güncellendi

  Google Chrome yeni bir güncelleme sonrasında iOS kullanıcıları için yenilikler yapacağını açıkladı. Yeni güncelleme sonrasında kullanıcıları neler bekliyor?

  Ecem Ecem 28.06.2022 03:01 1124 2 dk okuma süresi
  Chrome Yeni Güncellemeyle Geldi: iOS Güncellendi
  Son Düzenleme:

  Google Chrome dünya genelinde aktif olarak en çok kullanılan internet tarayıcılarından birisi olarak ifade ediliyor. Pek çok kişinin aktif olarak kullanabilmesi için farklı sürümleri olduğu ifade ediliyor. Kullanıcılar için Windows, macOS, Android, iOS ve Linux sürümleri bulunuyor. Daha iyi hizmet verebilmek için bu süreçte sürümlerinde belirli şekillerde yenilendiği ifade ediliyor. Google Chrome bu süreçte yeni bir adım daha attı ve iOS uygulaması için bazı yenilikler sunacağını açıkladı. 

  Chrome iOS için Güncelleme Müjdesi!

  Gogle Chrome geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edebilmek için sürümlerini geliştirmeye devam ediyor. Ancak sürümler arasında bazen teknik ayrılıklar olabiliyor. Her sürümde hizmet kalitesi aynı olmayabiliyor. Bunun ardından yapılan güncellemelerle birlikte sürümlerin de birbirlerine eşleştirilmesi bekleniyor. 

  Google son olarak yeni bir açıklama yaptı. iOS sürümü için müjdeyi verdi. Yakında sürüm için birtakım yeni özelliklerin gündeme geleceği öğrenildi. Daha önce Android ve masaüstü uygulamalarında kullanılan ancak iOS için henüz kullanılamayan Gelişmiş Güvenli Tarama özelliği geliyor. 

  iOS Güncellemesiyle Neler Gelecek?

  Google Chrome iOS güncellemesi ile birlikte özellikle Gelişmiş Güvenli Tarama özelliği kullanılabilir hale gelecek. Bunun ardından kullanıcıların yapmış oldukları işlemler sonucunda kötü amaçlı yazılımlardan kolaylıkla korunabilecekleri ifade edildi. Yeni özellik yapılacak son güncelleme ile birlikte gelecek. 

  Yeni özelliklerin bunlarla da bitmeyeceği belirlendi. Bu süreçte tarayıcı geçmişi için adres çubuğuna yazı yazarak ya da silerek işlem yapılabilecek. iOS için yeni bir güncelleme olmakla birlikte aslında Android ve masaüstü kullanıcıları için aktif olarak kullanılıyordu. Yeni dönemde gizli sekme açarak da kullanım sağlanabilecek. Google üst üste yaptığı güncellemeler ve çalışmalar sonrasında yerleşik çeviri sisteminde de birtakım düzenlemeler yaptı. Kullanıcılar yaptıkları aramalar sonucunda, kullanım sırasında dil tanımlama sistemini kullanarak web sitelerinde hızlı bir çeviri yapabilecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Chrome Yeni Güncellemeyle Geldi: iOS Güncellendi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et