R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Beklenen AirPods Pro 2 Özellikleri Sızdırıldı!

  Uzun bir süredir beklenen AirPods Pro 2 hakkında bazı bilgiler gelmeye devam ediyor. Beklenen kulaklığın yeni özelliklerinin sızdırıldığı iddia edildi. İşte detaylar...

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  26.06.2022 16:40 1358 2 dk okuma süresi
  Beklenen AirPods Pro 2 Özellikleri Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  AirPods Pro 2. Yılını tamamlamak üzere. Üretimler hız kesmeden devam ederken bu süreç içerisinde bir yenisinin gündeme geldiği belirlendi. Son zamanlarda kulak içi kulaklık denildiği zaman en iyi seçeneklerden birisi olarak ifade ediliyor. Apple tarafından üretilen silikon kulak içi kulaklığın bu süreç içerisinde müzik dinlemeyi sevenler için çok özel özellikleri de bulunuyor. 

  Çantada sürekli kulaklık taşımak istemeyenler ve ağırlık olmasını istemeyenler için oldukça etkili hizmet vermeye devam etti. Ancak üçüncü yılına girecek olan kulaklığın güncellenmiş halinin piyasaya çıkarılması büyük bir heyecanla bekleniyordu. Bunun üzerine şimdilerde AirPods Pro 2 için geri sayım başladı. 

  AirPods Pro 2 Özellikleri Sızdırıldı

  Teknoloji kulislerinde ortaya çıkan bazı bilgilere göre beklenen AirPods Pro 2 modeli için bazı özelliklerin sızdırıldığı öğrenildi. Hatta kulaklığın çıkış tarihi hakkında da bazı bilgiler gündeme gelmeye başladı. Genel olarak düşüncelerin iPhone 14 ailesi ile birlikte tanıtımının gerçekleştirileceği yönünde ilerliyor. Bu ise Eylül ayı anlamına geliyor. Ancak Apple tarafından çıkış tarihi konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

  AirPods Pro 2 Özellikleri Ne Olacak?

  Teknoloji kulislerinde meydana gelen bazı sızıntı bilgilere göre sahip olması beklenen özellikleri arasında geliştirilmiş bir H1 çip bulunacak. Bu çip ile birlikte daha kaliteli bir sesin çıkması bekleniyor. AirPods kaybetme sorununu da ortadan kaldırmak için kutuya bir hoparlör yetiştirilmesi beklenebilir. Böylece kayıp kutunun daha etkili biçimde bulunması bekleniyor. Kulaktan nabız ölçümü de gelebilecek olan yeni özellikler arasında yer alıyor. Özellikle spor sırasında kullananlar için son derece etkili olabilir. Özellikle bir süredir heyecanlandıran bir özellik konuşuluyor. İşitme cihazı özelliğinin bulunacağı ve hatta bununla birlikte bir süre önce render görüntülerinin de ortaya çıktığı ifade ediliyor. Kulaklığın tanıtımının iPhone 14 serisi ile birlikte yapılması yüksek ihtimaller arasında yer aldığı için cihaz için USB-C girişinin de olabileceği düşünülüyor. Ses akustiğinin iyileştirilmesi için de çalışmaların devam edeceği düşünülüyor. Tüm bunlara ek olarak kulak ve ortam sıcaklığının analizinin tam ve doğru bir şekilde yapılması için sıcaklık sensörü ile birlikte yeni bir güncellemenin gerçekleştirileceği düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Epic Games Hacklendi: 200 GB Veri Çalındı!

  Epic Games, Mogilevich hacker grubunun saldırısına uğradı; 189 GB hassas veri çalındı ve darkweb'de satışa sunuldu.

  Intel Core i9-14900KS Geliyor: Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Intel Core i9-14900KS, çığır açan özellikleri ve yakın çıkış tarihiyle teknoloji dünyasını heyecanlandırıyor.

  Samsung Galaxy A35 Geliyor: Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu!

  Galaxy A35, yenilikçi tasarımı, güçlü işlemcisi ve etkileyici kamerasıyla dikkat çekiyor. Yeni modelin, özellikleri ve fiyatı açıklandı.

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Beklenen AirPods Pro 2 Özellikleri Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et